Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 nie chce mi sie nico

jak sie wziasc do roboty?

Polecane posty

Go艣膰 nie chce mi sie nico

jak sie w koncu wziasc za pisanie tej beznadziejnej i zjebanej pracy magisterskiej, o maj gat tak mi sie nie chce aaaaaaaaaaaaaaaaa 馃槶 jak sprawic zeby mi sie chcialo, jak sie w koncu za to zabrac, taaaaak mi sie nie chce :o :o :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a po co masz robi膰 co艣
co est beznadziejne i zjebane? Daruj sobie - r贸b to, co lubisz, od razu b臋dzie lepiej!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niezalogowana furgonetka
mam to samo, za 2 tyg myusze odda膰 cho膰 pare stron bibliografie i plan pracy a nie mam nic, 偶adnych materia艂ow, a do tego jeszcez nie mam czasu 偶e by je zebrac, bo praca zajmuje ca艂y m贸j czas, nawet dzis na zaj臋cia nie posz艂am, 偶eby si臋 wyspa膰 wreszcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie chce mi sie nico
musze to napisac, musze skonczyc te studia, tylko zeby sie wziasc... kada praca bedzie beznadziejna i zjebana, bo kazdej nie chcialoby mi sie robic. ale jakas musze napisac 馃槶 no wiec, macie jakies sposoby na nagly przyplyw motywacji i checi do pracy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a po co masz robi膰 co艣
i to wszystko? Ale dalej b臋dzie ju偶 fajnie: praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -m膮偶, dzieci i koniec 偶ycia :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niezalogowana furgonetka
ja mam spos贸b na motywacje, zawsez czekam no przed egzaminem do osttaniego dnia, sters mnei motywuje... poczekaj do miesica przed oddaniem parcy, moz臋 strach cie zmotywuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie chce mi sie nico
a po co masz robi膰 co艣 - tak to na pewno nie bedzie :p hehe, mialabym poczekac do miesiaca przed oddaniem? :p wtedy bym powiedziala: i tak juz nie zdaze, olac to! :D a teraz powaznie: jakie sa metody na wziecie sie za robote TERAZ? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kamil

Znajd藕 co艣, co nie jest monotonne... Nie wiem, mo偶e znasz angielski na dobrym poziomie? Ja sobie tak dorabiam, mam kilka kont na portalach dla korepetytor贸w (np. angielski prywatnie) i tak dw贸jka uczni贸w to dla mnie zmuszenie do nauki no i fajna kasa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A ja bardzo lubi臋 chodzi膰 do pracy, tam przynajmniej jest mi艂a atmosfera i mo偶na si臋 naje艣膰 w spokoju. W domu moja rodzinka potrafi mi nawet wypomnie膰 w艂asne jedzenie kupione za w艂asne pieni膮dze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×