Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana.

Pisze ze mną a ma dziewczynę.

Polecane posty

Gość Załamana.

Od kilku tygodni piszę z Chłopakiem, z którym widujemy sie w pracy. Powiem wam, że strasznie mnie kręci i coraz bardziej mi się podoba. W sumie mogę uznać że on dąży do tego żebym się nim zauroczyła, Tajemnicze uśmiechy, szarmanckie spojrzenia, wszystko tak jak być powinno gdy mężczyzna poznaje się z kobietą. Pisze mi że jestem piękna, sugeruje sotkania. Ale MA DZIEWCZYNĘ. Na początku wogóle o niej nie wpominał, sama zapytałm. POwiedziałam mu że nie możemy utrzymywać kontaktu bo wten sposób krzywdzimy jego dziewczynę (i mnie, bo mogę zakochać się w zajętym facecie), lecz on powiedział że zależy mu na naszej przyjaźni. Raz żalił mi się że na początku w jego związku było wszystko ok, ale jego dziewczyna coraz bardziej go wkurza... NIe wiem co ja mam z tym robić, napewno nie chciałabym być na miejscu tej dziewczny, ale coś mnie ciągnie do tego faceta, tym bardziej że strasznie przeżywam rozłąkę z mom byłym chłopakiem, a przy nim, zapminam o Bożym świecie... Co mam zrobić i jak myślicie, czy ten facet traktuje to jako zwyczajny skok w bok, czy poważnie myśłi o rozstaniu ze swoją dziewczyną (są już ze sobą trzy lata)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Tylko tyle? Amoże jakieś uzasadnienie. MIędzy nami naprawdę czuć chemię, to coś co nas do siebie przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkhjbkbk
To pewnie jego kolejny przystanek w rozkladzie jazdy , ktorym bedziesz. Postoi i odjedzie do nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bery butla
a skąd jesteś????podejrzana historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Zlogowane prosię, sam jesteś do dupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz zz
wiesz, dziwi mnie ze wogole zadajesz tak glpie pytana, a wieszz dlaczego? a dlatego ze gdyby facet cie powaznei traktowal zakonczylby jeden zwiazek a pozniej zaczal by z toba, facet chce skoku w bok i wmawia ci glupoty ze z dziewczyna mu sie nie uklada, aty to wszystko lykasz jak mlody pelikan, wbij sobie jedno do glowy!traktuje to jak skok w bok odskocznie ,wypieprzy cie i wroci do dziewczyny, gdyby tak mu na obie zalezalo zakonczylby ten "niby zly zwiazek" i staralby sie o ciebie, a tak chce ci tylko wypieprzyc, glupia i naiwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Bery Butla, myślę że to skad jestem nie jest istotne w tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bery butla
Może to mój facet,,hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Możliwe, że masz rację zaczijmy od tego ż edopiero się poznajemy, napewno do niczego nie dojdzie dopóki ma dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
ja bym na Twoim miejscu mu powiedziała że skoro mu źle w związku to niech go zakończy a dopiero później Wy będziecie się spotykać a tak na marginesie - to że jest chemia między Wami wcale nie oznacza że jest coś poza nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś do dupy, załamana, bo nie dość ze dajesz się wkręcać, to pytasz o takie oczywiste sprawy każdy widzi, ze kolesiowi chodzi o skok w bok, karmi cię głodnymi kawałkami, ze mu się z dziewczyną nie układa, a ty łykasz jak pelikan no i łykaj, ale nie zakładaj pozniej tematu - "Ojojoj wydupczył i zostawił, co robić?????????????????????????" pustaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Bery butla, może to twój facet, zapytaj go o co mu chodzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
FAkaj się prosiaku, widać że Ci w życiu nie wychodzi skoro forum zaśmiecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Ja i tak sie z nim umowie.Najwyzej jak mnie przeleci to zaloze tu nowy temat , pomozecie mi sie z tego otrzasnac , tym bardziej , ze od dawna nikt mnie porzadnie nie wykopcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
haha no proszę podszywacz ten nade mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Przepraszam Cie zalogowane prosie masz racje , to wszystko przez to ze moje hormony wariuja .To chyba dlatego ze od miesiecy nie jem nic procz czerstwego pieczywa z suchym makaronem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Proszę o wyrozumiałość, chyba da się rozróżnić podszywacza od emnie? hmmm to prawda, ale co zrobić skoro zakazany owoc smakuje najlepiej;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi już kilka lat a tą dziewczyną to tylko skok z bok nie zostawi jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhuh
3 laqta to troche sporo czasu, ciekawe czy jakby sie jego dziwczyna o tym dowiedzla, co robi, czy w tedy odrazu by zerwal znaomosc z toba i polecial do niej, czy nadal mialby watpliwosci, i mowil, ze maja kryzys. Jesli by wybral dziwczyne no to uznac by mozna, ze bgylas jego skokiem w bok, nowa adrenalina . Ale wiesz , on ejst glupi i niedojrzaly, ze robi takie rzeczy . . . Balabym sie wejsc z takim w zwiazek, ze mnie z ajakis czas zrobilby to samo, po protu mu sie nudzi i juz, 3 lata to spory czas wiec rutyna sie wkradla. A ty jestes nie madra, ze mu w tym pomagasz, neich sobie cwanak sam radzi, i szuka kumpeli gdzie indziej, nie wiem jak ty, ale ja nie chialabym byc na meijscu tej dziwczyny, wiec kopnelabym go w dupe na twoim miejscu, zmaiast przyczyniac sie do ich rozstania. tym bardziej, ze malo sie znacie . Poszukaj sobie innego obiektu westchnien . Nie nawidze takich dziwczyn, kotore wiedza , ze chlopak ma dziwczyne, a nie rezygnuja z tego, jakby nie mlay uczuc , egoistki ! wlasnie taka dziewucha popsola mi zwiazek ! tylko ze roznica byla taka, ze tamta to swietnie umie manipulowac facetami, i niezle sobie nimi obraca , moj nie jest ejdyna ofiara jej gierek, on oczywiscie uwaza inaczej. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incitatus
jesli nikt cie dawno nie wykopcil to podaj adres a tak cie wydupcze ze bedziesz patrzyla na tego kolesia z roboty jak na swoj suchy makaron oczerstwym pieczywie nie wspominajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
Normalnie to bym Cie incitatus zjechala z gory na dol jak psa , ale Twa oferta jest ciezka do odrzucenia dlatego zostaw jakis namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incitatus
47-100 los angeles rodeo drive 78b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana.
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam watek mam to samo co autorki . On nie umie od niej odejść czuje sie zobowiązany wobec niej . Chce soe ze mna przyjaźnić .Ale każde nasze spotkanie wyglada troche inaczej jest chemia i w ogóle .Postanowilismy sie nie spotykać ale kontakt sms i tel jest .Widujemy sie w pracy .On mi pomaga . Jak sie nie odezwiie na Tel zaczyna się martwic .Dzwoni pisze czy wszystko ok . i tak codziennie .Wytlumaczcie mi to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się znamy pól roku piszemy ze sobą 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×