Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkaaa119922

bilety km

Polecane posty

Witam. Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej. Wpadłam tutaj, aby powiększyc kolekcję kto wie, byćmoże dzięki Wam Macie może w domu w kieszeniach, portfelach jakies bilety z waszych miejscowości? wam już nie sa pewnie potrzebne, a moja kolekcje by wzbogaciły jeśli to nie problem to wyslijcie mi swoje bilety, koperta to 10 gr a znaczek 1.55zł jeśli trzeba, moge przelac na konto jakby się ktoś zdecydował to proszę pisać na maila biletybeaty@wp.pl lub na gg 4813773 zapraszam na moja stronęwww.bileciki.rox.pl pozdrawiam Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretetretrete
A co to jest bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilet (franc. billet) dokument potwierdzający uprawnienie do skorzystania z określonej usługi (np. wejścia na mecz, przejazdu autobusem), za którą uiściło się opłatę przy jego nabyciu. Tradycyjne bilety wytwarzane były ze zwykłego papieru, obecnie (z uwagi na fałszerstwa) bilety dostępne w przedsprzedaży drukuje się zazwyczaj na specjalnym papierze zaopatrzonym w różnego rodzaju zabezpieczenia (np. mikrodruk, hologram). W sprzedaży bezpośredniej coraz częściej rezygnuje się z tradycyjnych form biletów na rzecz wydruków z kas fiskalnych. Pojawiły się też bilety (głównie okresowe) w formie kart elektronicznych (np. Warszawska Karta Miejska albo Krakowska Karta Miejska) oraz wirtualne bilety w postaci hasła lub kodu (np. bilety lotnicze). :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupione nowe czy skasowane
ale takie niekasowane tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zbieram
własne na pamiątkę, ze gdzieś byłam;-) i mpk z różnych miast;-P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,ze wczesniej tego nie przeczytalem :D wyrzucielm miesiac temu kilkadziesiąt biletow kolei mazowieckich , pkp i caly portfel skasowanych z wawy gdanska i kopenhagi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżej Qrtyka
Gdzie je wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się czas świąt i świątecznego sprzątania i chciałabym się wam przypomnieć, może podczas porządków znajdziecie jakieś bilety i mielibyście ochotę mi je wysłać? bardzo proszę i pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×