Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ale_blog_mag-da7

Do_silnych_dziewczyn

Polecane posty

Gość Ale_blog_mag-da7

Ale bloga znalazłem! Silne i ambitne dziewczyny - spróbujcie się tam. Jest tu jakaś odważna czy same mięczaki? http://mag-da7.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakkk
W pompkach się mogę spróbować - ze 30 macham bez problemu, drążek szeroko 6-7 razy minimum razy też nie problem. Ale w żadne zapasy się bawić nie będę bo obłapianie przez spoconych obcych ludzi mnie nigdy nie rajcowało i rajcować nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym ale
a ja bym chciała spróbować siłowania na macie ale boję się czy dam radę a przegrać nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale_blog_mag-da7
Do ankakkk. Ha ha ha - jeżeli jesteś tak silna ze rywalka by się spociła... Nie tłumacz się - złej baletnicy przeszkadza rąbek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mienta25-
Ale_blog_mag-da7, czemu się czepiasz? Dziewczyna napisała w czym jest dobra (może 'dobre baletnice" spróbują się bez tłumaczenia na jej "terenie"? albo na moim - na kikunastodniowy rajd rowerowy przez kraj zapraszam :P) i że z takich czy innych powodów nie interesuje jej udowadnianie niczego w czymś co jej nie leży. Mnie to też by nie leżało, nie każdy musi lubić sporty kontaktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale_blog_mag-da7
Zgadzam się - ot chciałem podgrzać temat - przyznaję, że głupio. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grasynka78
Wczoraj po byciu tutaj chwyciłam się za bary z mężem i wcale nie było tak jednoznacznie. Miałam długie momenty przewagi. On miał niestety dłuższe. Był lepszy, w koncu chłop, ale zadyszkę miał większą ode mnie. A ja więcej siniaków, dywan to nie mata. On mnie strasznie namawia spróbować się na tym blogu, skoro sobie z nim tak radziłam, ale nie wiem, nie wiem. Muszę to przespać. Wie ktoś gdzie to jest bo nie znalazłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony07
Doczytałem się że te kobiety walczą na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe1
Mam ochotę spróbować tylko ta zima tak mnie przytłacza. Zaczekam do wiosny. Na rowerku na Śląsk to dla mnie normalka (z Krakowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsilna
Ja jestem silna! I co? Któraś mi rzuci wyzwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś
Na blogu jest zapowiedź opisu walki która się niedawno odbyła. Przyznajcie się czy to może któraś z was czytających to forum zdecydowała się spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrewwe
beznaziejny blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony07
Eee tam sdrewwe - po prostu trzeba lubić czytanie. Tam jest bardzo wiele doskonałych tekstów, dziewczyna ma talent. Mistrzowsko oddaje emocje, ma świetną narrację. Zobacz "46. Łomot okrutny" czy "50. Moje waleczne CV" albo "51. Echa dawnych walk" - toż to literackie perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhheeefs
ROTFL no toś teraz poleciał :D:D:D "literackie perełki" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony07
A czytałeś? Znasz się na tym? Bo ja jestem dziennikarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhheeefs
Ta, dziennikarzem... w Fakcie chyba :D "Dziennikarz" to obecnie zawód paskudnie zdewaluowany, czego jesteś najlepszym dowodem (przeczytaj swój poprzedni wpis i zastanów się czego w nim brakuje - i nie, nie szukaj usprawiedliwień, dziennikarz powinien pisać poprawnie zawsze i wszędzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony07
Nie, nie w Fakcie, ale nie będę się chwalił szczegółami, bo w rosyjskiej gazecie... Upieram się jednak, że na blogu są naprawdę literackie fajerwerki. Nieliczne, ale są. Nikt tak u nas nie pisze o swoich przeżyciach sportowych, z taką dawką emocji. Zdewaluowany? Racja. Klasę piszącego poznaje się po poziomie dyskusji. Merytorycznej i na temat, bez osobistych wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qlka777
No niemożliwe żeby tu nie było żadnej silnej i odważnej dziewczyny która chce się sprawdzić tylko same filozofy i narzekacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffpfffffff
no niemożliwe, żby ciągle siedzial tu jakiś beznadziejny jheęczący człowiek naciągający do wchodzenia na kieski blog i próbujący w beznadziejny sposób podpuszczać do wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytlarz
No prosze - sdrewwe atakuje pod coraz innymi nickami. A obiecał się wynieść na inne forum. Kłamca! A swoją drogą to forum faktycznie jest cieniarskie. Zamaist dyskusji zainteresowanych kobiet są tylko przepychanki dziwnych facetów. Rzeczywiście pora się stąd wynieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekplacek z Koniczynki
Beznadziejne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coz to
A cóż to za żałosny nieuk??? Pierwszy raz czytam że ktoś jest beee bo jest popularny w googlach... panna wrzuca??? No niesamowite... Pewnie mu żal że sam nic nie potrafi i zazdrości tym co potrafią... Żenujący palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×