Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Robert111

mimo rozstania dość często dzwoni co to znaczy?

Polecane posty

Witam. Drogie panie potrzebuję pomocy, opinii lub rady. Moja historia wygląda tak, jakiś czas temu poznałem cudowną kobietę z dziećmi,po pierwszym spotkaniu coś zaiskrzyło i spotkaliśmy się znów, wtedy oznajmiła mi że z kimś jest nie formalnie ale do kilku lat mieszkają razem choć teraz jej facet jest za kratkami a jej związek jest nie formalny Spotykaliśmy się nie za często ale spotkania odbywały się już we czworo, Było cudownie. Słyszałem Kocham Cię,pragnę jestem tylko Twoja a ty mój,chcesz rodzinę więc ją masz!! do czasu gdy on się nie pojawiał!! teraz gdy on jest przy niej zmieniła się stwierdziła że z nim się rozstała ale on nadal jest z nią a najgorsze iż jej rodzina jest za nim!!! Więc postanowiła że musimy zakończyć kontakt z sobą dla lepszego jutra. jednak dość często się odzywa, dzwoni w ukryciu choć nic nie wspomina o swych uczuciach do mnie, ja nie dzwonię bo nie chcę narażać jej na stres że nas przyłapie. A on sobie siedzi z dzieciakami u niej w domu Tłumaczę sobie to na wiele sposobów lecz już mam mętlik w głowie co mam o tym myśleć może jakaś porada? podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×