Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

U mnie w mieście to już ludzie choinki kupują :) No cóż święta tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie widziałam ,żeby już sprzedawali. Ale może tylko nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale nie jest duża, tak średnia ale są jeszcze za to ozdoby na słupach i oświetlenie świąteczne :) A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie ma ozdób na słupach,ale pewnie niedługo będą.:) A czy jest choinka,to nie wiem,bo nie jeżdżę w tamte strony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mieszkałam u rodziców ,to często przychodziły dzieci i śpiewały kolędy.:) Tam gdzie teraz mieszkam,nikt nie przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak szczerze to chyba jest jakies kościelne stowarzyszenie i mają jakiś tam sponsorow ktorzy dają na to pieniądze ale do końca nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej parafii to caritas przygotowuje takie paczki dla dzieci z najbiedniejszych rodzin.Poza tym wydaje żywność i inne produkty spożywcze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że robią takie paczki...Niech dzieciaki też coś mają z tych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,że dobrze.Są dzieci ,które słodycze jedzą przeważnie na Święta.:( W tych paczkach tez sa inne przydatne rzeczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie My nawet się czasem nie zastanawiamy ile jest takich dzieci :( Szkoda dzieciaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile jest takich rodzin,które nie mają z czego żyć,a najbardziej zawsze cierpią dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci sa zawsze najbardziej pokrzywdzone:( Na dzisiaj kończę.) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaju, zadanie wykonane :) Goście i ich życzenia -zosia samosia1 -BLU# -Z rodziną -Brum -Mirabel245 -Aggie85 -Bmblondyn -Jak nie ma ciew domu -Lotaryngia -Rusałka011 -Cux -Nie dam się nabrac -Panna_Agnieszka -Malinka1314 -Vaniliowa_eklerka-przystojny brunet -Deadman-fajna dziewczyna,dobra praca,zdrowie dla najbliższych i aby się mi ułożyło -gggg343 -Dominiczka1 -Pszczółka Maja-kogoś miłego i sympatycznego -Regres -Makeupkit -Z natury kocham wszystkich -Wzorowa -Zimowa dama -Piąta klepka -Setunia -Grinch wita na kafe -Compan34 -Loquepaso-aby rodzina była zdrowa i szczęśliwa -Mintaja -Thaisse80 -Izabella_ruda-spędzic święta z kimś bliskim bliskim -Gosialska -Szynkkka -Smokopies -Mi się kojarzą Swięta -Lisetka -Na to wszyscy czekamy -Bez sentymentów -Zuzanna Amelia -Taka jakas z malego miasta -Faith Hope Glory -Pstryk -Agnieszka-aby nikt w te święta nie był sam -Ewelala -Mather_In_ Love -Koliberek35 -Parole -Czarna_06 -Jakaś Madam -Sympatic69 -Princess -Serduchooooooooooooooooooo -Angela 11199662 -Maqtos -Ciekawa-prze -Magnoliaaa90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZCZÓŁKA MAJA:)
Ale super już doczekać się nie mogę świąt i mojego tak wyczekiwanego prezentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZCZÓŁKA MAJA:)
cześć wrzosiku jak tam przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe przygotowania będą od wtorku.:) Poza tym prezenty kupione,porządki zrobione,rekolekcje zaliczone.:) A jak u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×