Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Gość Deadman
A jaką macie choinkę w domu na święta sztuczną czy prawdziwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Rzadko...Ja raczej słucham ich w radiu lub na komputerze, chociaż sam czasami sobie pośpiewam pod nosem jakąś kolęde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Prawdziwa :) ale sztuczna też jest okej...grunt że jest choinka i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekla rodem
u mnie zwsze jest prawdziwa...ten zapach..igły potem...:) wybrac choinke jade gdy jeszcze nie ma sniegu a przed wigilja tylko gospodarz mi ja wykopuje z ziemi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekla rodem
A kolędy spiewam -mimo braku muzylalnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
hmmm...Najbardziej to chyba Dzisiaj w Betlejem taka chyba najbardziej dynamiczna ta kolęda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
A tak ze świątecznych piosenek to lubie Last Christmas, Jest taki dzień i Let's it snow i tego kotka z tej reklamy whiskas co mu spada śnieg na główkę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekla rodem
przybieżeli do betlejem tez sliczna..:) w moim kosciele czasem te kolędy brzmia mało fajnie gdy tłu m nie nadąza za organistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekla rodem
tak,wiem ale myslę sobie,ze skoro zawsze tak jest to ten organista powinien nieco zwolnic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Do mnie do kościoła przychodzi zawsze grupa pijaków jak śpiewa to poprostu nie mogę się przestać śmiać...tak narąbani że hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekla rodem
moze to zabrzmi smiesznie ale ja co roku pisze do mikołaja ist;Ptaki kolorwoy ,piekny i...czytelny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalka
u mnie zawsze jest prawdziwa i ubieramy ją zawsze w wigilię... gdy zasiadamy do stołu najstarsza osoba z rodziny przemawia i składa wszystkim życzenia.... idziemy na pasterkę i takie tam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekla rodem
u mnie jest identycznie...w kosciele duuuzo pijanych ludzi:)niektórzy na wet potrafia sobie przysnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
z piekła rodem- w każdym z nas jest coś z dziecka i nie ma co sie tym przejmować. Ja nadal czekam na to aż moje koty coś powiedzą w noc wigilijną :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman-taki chórek polibacyjny Z piekła....................list do Mikołaja trzeba pisac w kazdym wieku:) ala...................bo na tym polegają święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekla rodem
alala...-u nas jest jakos tak bardziej spontanicznie..nie ma 12 potraw,nie ma przemowy ale za to wszystycy idziemy na pasterkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekla rodem
choinke ubieram dwa dni przd wigilja bo strasznie przy tym bałaganie:Ppotem cały wieczór musze sprzatac jak szalona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
U mnie też nie ma 12 potraw i przemowienia ale i tak się cieszę bo wkońcu spędzam ten czas z najbliższymi i to jest najważniejsze. Trzeba się cieszyć póki mozna i łapać kazda piękną chwile aby mieć co pozniej wspominać i opowiadać przyszlym pokoleniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda:) drugi raz takich samych świąt juz nie będzie ,moga być podobne,ale nie identyczne. Trzeba gromadzić wspomnienia ile tylko się da.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Ja lubię patrzyć w gwiazdy wspominać i marzyć. Święta to piękny czas i nikt nie powinien być sam ale niestety nie każdemu jest dane spędzić ten czas z rodziną i z osobami ktore się kocha:( Taki jest niestety ludzki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×