Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
primaverka89

brzydki zapach w domu

Polecane posty

Gość gość
U mnie w domu niestety też było czuć różne przykre zapachy, ale poszukałam informacji na temat co mogę zrobić, zaczęłam ostro działać i poskutkowało! :) Najbardziej mi pomogły porady z tego artykułu http://www.deconova.pl/porady8.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że to coś strasznego ja mam podobny problem w mieszkaniu narasta zapach płyty pilśniowej jest tak mocny ze całą śmierdzę i wstydzę się iść do pracy w tych ubraniach i w ogóle nie wiem jak sobie z tym radzić, facet mnie nie rozumie a inni to czują ktoś mi powiedział że to relacja miedzy nim a mną może wywołać dziwne odczucia a dom, który drażni zapachem nie jest twoim domem i trzeba się zastanowić nad tym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów sobie ozonowanie mieszkania, to nie jest drogie a bardzo skutecznie niweluje wszystkie negatywne zapachy w domu i pozbywa się drobnoustrojów. Ja niedawno korzystałem z firmy Airozone, spróbuj z nimi umówić się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Też słyszałam, że ozonowanie pomaga pozbyć się brzydkich zapachów. My z mężem niedawno kupiliśmy mieszkanie pod Warszawą i śmierdzi w nim pleśnią. Zastanawiamy się nad zamówieniem ozonowania z http://alergia-ozonowanie.pl/ bo słyszeliśmy, że pleśń jest szkodliwa a mamy w domu małe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest raz na jakiś czas obowiązkowo, bo mam dzieci alergików. Tu zamawiam - www.destra.com.pl/ozonowanie-pomieszczen.xhtml i faktycznie ma to skutek bo nie dość ze nie ma zapachów to i "lzejsze" powietrze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić to co sie u nas doskonale sprawdza czyli zpachy tej firmy http://pachnacaszafa.pl/produkty/ Maja bardzo duzy wybór, najrózniejszych zapachów i tutaj tylko od Ciebie zależy co dla siebie wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pachnącą szafe to tez sie musze zgodzić z Wami zwłaszcza ze patyczki potrafią pachniec ciągle tak samo trwale przez cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje juz od dłuzszego czasu ich odwieżacze i są naprawde świetne. Patyczki jak włoże do olejku to potrafią mi pachnieć nawet cały miesiąc tak samo intensywnie. Jak dla mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jura12
spróbujcie ozonowania, naprawdę. po prostu najlepsze efekty, świeże powietrze jest po prostu. to najlepsze gdy chcesz mieć czym oddychać w mieszkaniu, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak sie teraz też zastanawiam nad takim prezentem dla najblizszych bo te patyczki moim zdaniem na pewno swietnie wlasnie w tej sytuacji mogą sie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś próbował ozonowania? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy wam na zdrowiu zapraszam do sklepu Zdrowe Powietrze. Sprzedajemy oczyszczacze powietrza najwyższej klasy. Dzięki oczyszczaniu i jonizowaniu powietrza ograniczymy alergeny oraz bakterie i wirusy unoszące się w powietrzu dzięki czemu możemy złagodzić lub zapobiec skutkom alergii, uchronić się przed przeziębieniem czy chorobami skóry. Nasz oczyszczacz świetnie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej o naszym oczyszczaczu przeczytacie na na naszej stronie, zapraszam http://zdrowepowietrze.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno trzeba dużo wietrzyć, i bardzo czesto do tego też co wazne kupić tak jak piszecie rózne zapachy do domu. One tez na pewno bardzo nam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ozonowanie. to chyba jedyny sposób, bo inne to maskowanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnąca szafa ma naprawde dużo fajnych zapachów i wydaje mi sie ze jednak jesli chodzi o trwałość to sa o wiele trwalsze od tych wszystkich markowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładki zapachowe od pachnącej szafy moim zdaniem zdecydowanie własnie sie sprawdzą. Pachną naprawde slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izahost
U nas jest pokoj z aneksem kuchennym, wiec czesto zapachy z kuchniii przenikaly do innych pomieszczen. Kupuje wtedy ten olejek http://lampeberger.com.pl/gruszka.html i dodaje do lampy - po godzinie czuc juz tylko ladny zapach olejku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Nie wiem co to jest to ozonowanie... Ja bym raczej zdecydowałabym się na jakieś znane i dobre rozwiązanie a mianowicie wentylację. Zobacz sobie ofertę chociażby tej firmy http://coolsystem.com.pl/wentylacja.html Dzięki wentylacji nie tylko pozbędziesz się brzydkiego zapachu ale i będziesz mogła zaoszczędzić ok 50% na ogrzewaniu zimną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dośc ze nie są to drogie produkty to do tego jeszcze bardzo pieknie i przyjemnie pachną. Zapach naprawde utrzymuje sie przez bardzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kolezanka kupiła wode do prasowania i jak psikała ciuchy to tak pieknie pachniało. I podobno o wiele lepiej sie własnie prasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich wypadkach pomaga dobra wentylacja. Ja też miałam problem z nieprzyjemnym zapachem w domu, ale odkąd zamontowałam nawiewniki dzięki http://www.nawiewniki-szczecin.pl/ , wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsyp na talerz sodę oczyszczoną - pochłania nieprzyjemne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ozonowanie, pomoże pokonać uciążliwe zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje domowe sposoby: pieke ciasto z cynamonem,robie kawe - zapach w calym domu,recznik mocze w plynie do plukania i wieszam na cieplym kaloryferze- moment i pachnie caly Dom,do miski szklanej wkladam pokrojona w plasterki cytryne i do mikroweli AZ sie zagotuje w jednej chwili pachnie caly dom na cytryne,swieze kwiaty,a na wiosne hiacynty w doniczkach- uwielbiam ich zapach,do szklanego pojemnika wsyp swiezo zmielona kawe i ustaw zapalona ladna swieczke - wyglada dekoracyjnie i pachnie na swieza kawe ,wysprzataj pokoj jesli SA zaslony,firanki wypierz - swiezy zapach gwarantowany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×