Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cezar30

Szukam Kochanki z Warszawy i okolic

Polecane posty

Gość deeppurple*
Ja sobie mogę pożartować,rzucic jakimś powiedzonkiem z tych wspaniałych filmów,tylko w towarzystwie po 30-ce.Moi znajomi tez nie kumają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplyBrunet
juz zmienilem i dzieki ze mi napisalas bo nie bylem swiadomy... ja jeszcze raz powtarzam ze nie podpisalem sie pod ta baba... piszesz ze nie wiesz po co mialby to ktos robic??? Czyzbys wogole nie miala wrogow?? ktorzy ci zle zycza lub chca jak najgorzej dla ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Brunet,Ty za duzo hamerykańskich filmów naoglądałeś się.A moze jakaś polska komedyjka z lat 70-80? A może Ty masz jakieś fobie.Ja właśnie nabawiłam się jednej przy tobie,ta baba mi się będzie w nocy sniła:D :D Jezusicku,co ja Ci zrobiłam,że mnie tak skarałeś,takimi widokami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
*Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplyBrunet
hehe sam nie wiem, a filmy z lat 70 i 80 bardzo lubie zwlaszcza komedie polskie :) choc muzyka tez nie pogardze ;) a Ty jakiej lubisz sluchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Kocham lata 70-90.Muzykę też. Żałuję,że tak mało pamietam z tamtych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Zawsze pamięta sie to,czego nie mozna zapomnieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Dobra zmykam na chwilę.Idę sobie zrobić herbaty,i to z dwóch torebek.A co bedę sobie żałowała...Tylko,żebym za spokojna sie po tej herbacie nie zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Juz jestem-nie pogrążaj juz Bruneta,on i tak nie nadąża:D Phi,starszy ode mnie a takich filmów nie zna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Prawdziwy czaj to w Rosji serwują:) Jeszcze zdążę się dobrze zmęczyć,podwórko muszę odśnieżyć,żeby jutro autem wyjechać,hehe:) Będę spała jak suseł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Już jestem-trafiliście w sedno tarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
hehe,nie niestety:) Sprawdź,czy link dobrze wkleiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Nie,nie widziałam ale dzisiaj sobie obejrzę,dzięki:) Ale widzę,że obsada niezła:) Motyla noga,mam jeszcze tyle zaległości w tej materii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) już się poprawiłem:P ale jest w tej pierwszej części zajebisty tekst o drogach... posłuchaj i powiedz, co o tym sądzisz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
A to przez to,że wkółko ogladam te same filmy.Moje ulubione:Miś,Rozmowy kontrolowane,Nie ma róży bez ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jogibabu, biedny miś??;) a brunet wieczorową porą?? a, co mi zrobisz jak mnie złapiesz?? przeczytałem ostatnio książkę o wszystkich jego filmach... facet lekko nie miał z cenzurą... Z misia kazali mu wyciąć praktycznie wszystko, co najśmieszniejsze było, ale dał radę... debeściak jak dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmowy przy wycinaniu lasu widziałaś?? co prawda to jest w reżyserii Tyma, i nie film, a sztuka teatru TV. ale też niezłe!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Ale to chyba nie jest komedia.A co to jest droga,najlepiej dowiedziec się nogami,i to bosymi:) Obejrzę sobie całość,bo to tylko fragment:) I wtedy się wypowiem:) Bruneta wieczorową pora tak:) Nie lubię poniedziałków. Tak,wiem o tej cenzurze,mistrzostwo świata facet zrobił. Ile masz lat,Jestem już? Za chwilę idę sobie odśnieżyć podwórko,żeby jutro miec elegancki dojazd do równie eleganckiej drogi,hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Wszystko,co napisałeś,a nie widziałam obejrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) stary już jestem:P 36 mi poszło niedawno;) Ale siekierezada jest superowa. Nie jest to komedia, ale film o życiu... Ale chwilami śmieszny. Fajne teksty, tylko ze zrozumieniem słuchać trzeba;) I tak sama odśnieżać będziesz?? Aż mi Ciebie szkoda... Sam dzisiaj walczyłem z szuflą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Hmm,wzdycham do jednego Pana,który tez ma tyle wiosenek ale chyba nic z tego nie bedzie:) Bo łączą nas zbyt specyficzne relacje.I chyba traktuje mnie jak smarkatą,mam 25 lat:( Ech,szkoda gadać:( Ale ja sobie na bieżąco odśnieżam i mam dość cienką warstwę śniegu:) Traktuję to jak ćwiczenia,coś w rodzaju treningu:) Ja to nawet lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Hehe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Ale tak poważnie,to naprawdę nie lubię poniedziałku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×