Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cezar30

Szukam Kochanki z Warszawy i okolic

Polecane posty

Gość deeppurple*
Nie wiem czy tak fajnie bo żeście mi Łobuzy w głowie namieszali:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie przypominam sobie, żebym w Twojej głowie mieszał...:P:P:P I że łobuzy od razu...:P To pisz mu tego maila i będziesz wiedziała co on o tym myśli... Jak to mówili starożytni, Raz na wozie, raz pod stołem...;) niczego nie stracisz, a możesz zyskać, tak?? Nad czym się zastanawiać jeszcze??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
Ale to będzie porażka jak mi da kosza:D Jeszcze nigdy nie proponowałam pierwsza facetowi randki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeppurple*
To ja podwijam rękawy i znikam na godzinkę w wiadomym celu:) Zajrzę za jakąś godzinkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w "Detektywach" pokazano temat KOCHANEK. rezultat był taki, a mianowicie żona dowiedziala się o romansie męża.Spotkała się z TA Trzecią. Okazało się, ze mężuś oklamywał nie tylko żonę ale i kochankę mówiąc jej ze jest wolnym człowiekiem mając dwojkę dzieci i żonę. Zona wystąpiła o rozwod, kochanka została zamordowana. ot...życie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar30@
deeppurple* - jak jestes zainteresowana blizsza znajomoscią to sie odezwij cezar30@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeppurple - podaj maila to chetnie napisze ni ebede sie tu produkował dajac pozywke dla internetowych troli cezar30@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×