Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Na Waleta

JEDLIŚCIE KEIDYŚ KOTLETY SOJOWE ?

Polecane posty

po jaką cholerę jeść mięso skoro można to ? jest pyszne i wartościowe. no i tanie 3 zł za opakowanie dodatkowo potrzeba jest tylko bułka tara i jajko. a klopsy sojowe mniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sghdkjjjjjkju
no dobre :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczba pi
jemy, jemy :) tylko flaki sojowe mi nie smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczba pi
ja mięso ssaków (że tak się wyrażę) jem tylko w niedziele, a to dlatego, że w te dni jemy obiad u moich rodziców lub teściów albo w restauracji (jeden dzień w tyg nie gotuję:)), w pozostałe dni jem albo kotlety sojowe, albo ryby (uwielbiam!!), czasem coś z jajek. Ogólnie nie przepadam ze mięsem, ale jakoś go nie odrzucam, zdazy mi się zjeść pizze z szynką czy coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraku kilo
żryjta mienso bońć banbuczah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×