Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość student21pzn

Student z Poznania spotka dziewczynę / kobietę :)

Polecane posty

Spokojnie, rozmawia się przyjemnie. W Danii pracował jakiś czas temu mój ojciec, zarobki faktycznie dużo wyższe w porównaniu do tego co oferowano mu w Polsce. Ze służbą zdrowia nie miał styczności, ale wspominał, że tam życie i gospodarka są trochę lepiej zorganizowane, nie ma wyzyskiwania na tak wielką skalę jak ma to miejsce w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia z mezem sa w danii nie narzekaja, dobrze im sie zyje no jasne ze lepiej jest miec na koncie 500tys zl ale ja nigdy takiej kwoty na oczy nie widzialam:P nie widzialam nawet 50tys zl:P tylko wiesz ja taka jestem zamknieta na nowych ludzi, mam cholerny problem zeby kogos nowego poznac, mam swoich stalych znajomych i sie ich trzymam w pracy moge zartowac z dziewczynami, rozmawiac na kazdy temat ale jak przychodzi gdzies umawianie sie na jakies wyjscie to ja pasuje, nie wiem czemu :( tak samo mialam zagranica, uciekalam w prace zeby nie myslec o tym ze nie mam znajomych, znaczy jakichs tam mialam ale szalu nie bylo a ze w glowie mialam ze wracam niedlugo do polski, to tez nie zawracalam sobie tym tylka jakbym miala w glowie ze zostaje tam na stale to na pewno inaczje by bylo wychodzilabym czesciej itp, a nie chcialam wychodzic bo chcialam akse zatrzymac bo chcialam do polski wracac, kolo sie zamyka ;) student chcial z kims milo spedzic wieczor i spedza go z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto się otworzyć na poznawanie. Wystarczy nabrać odpowiedniego dystansu w życiu i śmiało można wejść w świat 'nowych' ludzi. Kiedyś, podobnie jak Ty trzymałem się w węższym gronie, a wspólnych wyjść ze znajomymi było niewiele, teraz żałuję. Trochę się pozmieniało, w tej chwili jestem w stanie podejść do każdej, przypadkowo spotkanej osoby na ulicy i zacząć rozmowę, spróbować poznać. Im więcej ludzi znasz tym liczniejsze osobowości i charaktery przewijają się w Twoim życiu. Z czasem coraz łatwiej jest Ci wyselekcjonować osoby warte poznania i olać te, które nie są warte psiej kupy ;p Podobnie jest u mnie, ludzi przewinęło się całe mnóstwo, selekcja była szybka. W tej chwili grono towarzyskie jest kilkukrotnie liczniejsze niż kiedyś i śmiało mogę stwierdzić, że jest to śmietanka narodu jaką poznałem ;) To tak w skrócie.. ;) Wieczór powoli zamienia się w noc, a mi pozostaje życzyć miłych snów. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
student21pzn, jak nie potrafisz znalezc partnerki w realu to jestes CIOTA. tyle ci powiem. wez sobie lepiej otworz jakas strone i sobie zwal. rejestrujesz sie na kobiecym forum zeby szukac dziewczyny? ŻAL... ja tutaj tez jestem, ale lubie sobie jaja porobic, a na ruchanko to jest czas w realu, a nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi_1 - a Ty szukasz chłopaka, że odwiedzasz ten temat? Poziom Twojej wypowiedzi mówi sam za siebie, nie prześledziłeś przebiegu tematu, właściwie to przeczytałeś samą nazwę tematu, więc swoje błyskotliwe spostrzeżenia zachowaj dla siebie. Rzekłbym wręcz, że jesteś prostakiem, zgrywającym wszechwiedzącego. Co o mnie wiesz? Gówno ;) Nie unoś się i nie ośmieszaj jeszcze bardziej, wykaż się tolerancją, dojrzałością i dystansem do życia - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerty
po prześledzeniu tematu, widać wyraźnie, że student to zwykły koniobijca, który przed pójściem do wyra chce jeszcze sobie zwalić. Pewnie na dobry sen hehehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediana 26
Student, to pewnie kolejny obleśny staruch, który zgrywa młodzieniaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Studencie
napisales,ze wiek jest niewazny,wiec chyba tak chcesz sobie dorobic po boku,co?Jak 21 letni chlopak pisze takie brednie-znaczy,ze liczy na pare zlotych od jakiejs zaniedbanej zonki bisnesmena.A moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×