Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

palimy, ale mnie jako kobiecie jest ciężej, bo drzewo trzeba porąbać, węgiel nosić, nie jest prosto. Zresztą nie narzekam. Zdrowie dopisuje, więc daję radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pociesz się , że ja też mam piec kaflowy. I to pierwszy raz w życiu bo zawsze mieszkałem w bloku , potem w domku z ogrzewaniem gazowym a ostatnio biegam z węglem i drewnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Panno M A ja lubiłam palić w piecu. Od jakiegoś czasu mam ogrzewanie gazowe. Duże koszty, ale za to wygoda i zero wysiłku. To ważne bo na młodość niestety nie idzie. A jak Twoje samopoczucie? Dzisiaj nie w pracy? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, no niestety nie w pracy :( bo cos mnie zlapalo i nie mialam sily nawet reka ruszyc..do tego bardzo zle psychicznie, wszystko sie pierdoli i mam juz dosc tej ciezkiej sytuacji i nie ma dobrego wyjscia z niej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M jak moge Cie pocieszyc ? Nie umartwiaj sie , bierz zycie takim jakie jest . Rob to co lubisz , to co sprawia Ci przyjemnosc . Twoje wypowiedzi sa pelne pesymizmu , ale wierz mi udreczanie samej siebie do niczego dobrego nie doprowadzi , jeszcze bardziej popadniesz w przygnebienie . Ludzie odsuwaja sie od osob smutnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
you nie mozna mnie pocieszyc, :( wiem to wszystko i szczerze mam juz to gdzies..i tak wszyscy sie ode mnie odsuneli, a przeciez bliskie osoby powinny byc przy nas szczegolnie w tych gorszych chwilach, a nie mam juz sily aby silic sie na radosc, aby ktos sie ode mnie nie odsunal, bo co bym nie robila i tak zawsze jestem sama, mam zly humor, moze mi przejdzie dziekuje z zainteresowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może minie jutro jesienność listopadowa to wzmaga , 'jeszcze nigdy tak nie było , aby jakoś nie było ' marna to pociecha , ale jakaś tam ... ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę więc, aby zabić jesienność nad pewną inicjatywą obywatelską w sprawie pomników - zamiast smoleńskich ...taki : pomnik niemieckiego antyfaszysty i polskiego ( z nieco garbatym nosem) przedstawiciela kolorowych ...splecionych w braterskim uścisku , ...opodal wpatrzone w nich , zachwycone , chociaż pełne BULU i dramatyczne poniekąd , współczesne i przyszłe matki- polki ( lesbijki oczywiście) pod pomnikiem , napis : 'wdzięczni w hołdzie ...Rodacy '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wyssany usmialam sie , dobre to bylo . Panna M wierz mi nas wszystkich od czasu do czasu lapie dol i rozczulamy sie nad swoim losem . Masz potrzebe wyzalenia sie wiec pisz i tak tu Cie nikt nie zna , nie dus wszystkiego w sobie bo popadniesz w depresje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Towarzysze! dzis jest lepiej, ale do pelnego 'dobrze" daleko, mam ciezka sytuacje rodzinna i zero szans na uwolnienie sie od niej, to jest dobijajace i przygniatajace, a jedynym sposobem na zlagodzenie jest wlasnie duszenie emocji w sobie, bo moje emocje sa dla innych bardzo niewygodne i niemile widziane, "zamknij pysk i siedz cicho'-nie masz zadnych praw, twoje prawo to sie dostosowac- to wskazowka dla mnie od moich pseudo- bliskich, niech ich szlag za takie cos! jestem pelna goryczy i bedzie sie to we mnie potegowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M. kochana, mocno, mocno przytulam, życzę wytrwałości, dla Ciebie też kiedyś zaświeci słońce, dla każdego z nas.Musi..., musi się to zmienić. Nie wiadomo co nas w życiu czeka, może chwila szczęścia dla której warto to wszystko przeżyć. A może dłuższe okresy szczęścia przed nami. Tego nie wiemy. Byłam wczoraj z koleżankami na plotkach i co? I się czułam jak ufoludek...One o mężach, facetach, miłości rozmawiały, a ja nie miałam nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna, ja też nie mam o czym rozmawiać z koleżankami. Panno M, choć odrobinkę lżej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez sciskam Was wirtualnie i przesylam dobre prady . Panna M z rodzina tak bywa , piernicz to wszystko , niech robia co chca , Ty i tak nie masz wplywu na ich zachowanie . Czujna Twoje kolezanki nie zdaja sobie sprawy , ze Ciebie nie interesuje ich zycie rodzinne , one opowiadaja o tym poniewaz to jest ich codziennosc . Bycie zona , matka jest to bardzo pochlaniajace zajecie i czasami one musza wyrzucic z siebie swoje bolaczki . Posune sie dalej one uwazaja , ze to Ty jestes pozbawiona wszelkich problemow i nie masz na co narzekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej ciężko znależć się w gonie kolegów i koleżanek z ich problemami , czy też zwierzeniami odnośnie tego , czy tamtego ...zwłaszcza w gronie z małymi dziećmi jest się wtedy pewnym ' kimś z innego swiata ' , który jest , a który i tak ich nie zrozumie wg. ich mniemania , ale lubią to , gdyż widzą ,że kogoś to może bolec , że nie ma tak jak oni a niektórzy zazdroszczą , że się jest 'wolnym ' tak , czy siak ...przechlapane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziala, ze raczej zazdroszcza nam wielu przywilejow bycia wolnym, tylko nikt glosno sie nie przyzna do zazdrosci, tak jak my skrycie pragniemy miec kogos bliskiego ale na zewnatrz udajemy, ze tak jest nam bardzo dobrze i jest to swiadomy nasz wybor. Zawsze mamy tendencje do idealizowania nieosiagnietego celu, gdy go zdobedziemy przestaje byc juz tak pozadany, bo poznajemy rowniez jego ujemne strony. Jednym najmadrzejszym wyjsciem wydaje sie porostu akceptowac sytuacje i stan w jakim sie znajdujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop! nie ma tu dzisiaj nikogo? a myslalam, ze jakas zywsza dyskusja sie rozwinie, w takim razie pozdrawiam i milego wieczoru zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem,ot Ci niespodzianka :) no bo to juz u mnie taki rytual, ze zaczynam temat i znikam, ale jestem Jak Ci mija weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×