Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Wyssany gratulacje pewnie jestes dumny z corki . Tak a'propos ja jako dziecko spedzalam weekendy w Glebinowie , chyba wiesz o czym pisze , bardzo lubialam tam jezdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam taki sentyment do tego miejsca , obecnie mieszkam daleko i nie zapowiada sie zebym tam kiedys wrocila , no ale kto wie , moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny teren i miasto , ale upadły przemysł z którego żyły te rejony masa emigrantów stałych i wyjeżdżajacych sezonowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany ja tam bylam ostatni raz ok. 20 lat temu , przykro ze ten rejon tak podupadl , Nysa jest rowniez b.ladnym miastem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nysa jest bardzo ładnym miastem tzwłaszcza teraz po wymalowaniu , postawoeniu paru ciekawych obiektów i wyremontowaniu jej ...taka 'swojska ; jest ...ale tam brakuje paru mocniejszych firm zatrudniających po kilkaset ludzi to efekt pewnego oddalenia od autostrady i kiepskich rządów władz miasta , czesto posądzanych o korupcję i nieudacznictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro to slyszec , ale to miasto ma cos w sobie , mi sie zawsze podobalo , tylko moge sobie wyobrazic jak teraz wyglada . Anyway mieszkasz w pieknym miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyks
Akurat włączyłem, witaj Czujna, i pew- nie dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, Bergamotte nie wypadła z obiegu, nie jest zbyt długo samotna. I się randka trafiła. Cholera jasna ja też chcę napisać coś takiego!!!!. Powodzenia Bergamotte. Co to za facet? Ktoś nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyks
Ano tak to jest, jedni mają szczęście, inni nie, powodzenia Be- rgamotte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyks
Chyba dzisiaj wszyscy mają randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dziewczyny- a co sadzicie o /mlodym/ Ptricku Swayze? ;) dla mnie cod miod i orzeszki a"propos dzis tez mam randke :) ( swatana, wiec zbyt wiele sie nie spodziewm, ale sprobowac mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×