Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

I jeszcze jeden aktror mi się strasznie podoba, grał w "zagubionych", był lekarzem, Jack miał na imię chyba. Postaram się znaleźć jakieś foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię jako aktora: Harrisona Forda, Gregory'ego Pecka i pewnie jeszcze kilku aktorów polskich. To ,że są przystojni to tylko dodatek, bo są świetnymi aktorami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam swojego typu, jak to niektórzy mówią. Czasem spodoba mi się wysoki chudy, czasem niski i z brzuszkiem, czasem łysy, czasem brunet, czasem blondyn. Kolor oczu też nie ma znaczenia, chociaż uwielbiam błękitne, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i mit. Nigdy się nad tym jakoś specjalnie nie zastanawiałam i gdyby ktoś mnie zapytał: jaki jest mój typ z wyglądu , to bym nie wiedziała, bo go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi mieć dobre serce, być pracowity ( ale nie pracocholik ) , szanować innych i siebie, być uczciwy i bardzo wierny. ;) Pewnie jeszcze coś bym znalazła,ale akurat to mi przyszło do głowy tak od razu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim typem jest zielonooka blondynka o kasztanowych włosach i oczach w kolorze blue ... niewysoka ( tak do 189 max.) powinna mieć nadwagę , a jak będzie miała niedowagę , to też jest w moim typie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie pewien typ mezczyzn i nigdy mi sie to nie zmienilo , chodzi tu o cechy charakteru , poziom intelektualny oraz stan cywilny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna poczekaj wypije dwie lampki czerwonego wina , to sie rozluznie i jesyk mi sie rozwinie , a tak na powaznie lubie mezczyzn tzw. meskich o silnym charakterze i scislym umysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ścisły umysł jest " fajny" ;) Lubię mądrych i inteligentnych mężczyzn. ( ale nie lubię takich, którzy się wymądrzają i uważają, że pozjadali wszystkie rozumy). Kończę już na dzisiaj, bo za bardzo się rozmarzyłam:) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej córce zapowiada sie '6' z matmy na świadectwie maturalnym ...to oczywiście po mnie :D nie chwalac się ...ograliśmy kiedyś w brydża na turnieju brydżowym w naszym akademiku pózniejszych mistrzów świata - Balickiego i kogoś tam jeszcze dobry byłem ze ścisłych , ale raczej w zakresie teorii ewentualnie projektowania jeszcze - praktyka , rysunki i zarządzania ... męczyły mnie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×