Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Witajcie! Film był ładniejszy niż średni. Mógł się podobać. Co do pogody to u mnie też jest +5 stopni i padało ale już nie pada. Panna studiuje? Ciekawe w jakim jest wieku. Ja się już nie wybieram na studia. Za leniwy jestem i za stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałem tego filmu , pewnie piękny był , jak mówicie - zadzwonili znajomi mówiąc że są ostatki i zajrzałem do nich może nieco sponsoringu i porozmawiać potrzebowali ? ale i tak było miło ...a 'leniwe' , należy do pierwszej grupy , chociaż czasami drzażni mnie nieco , jak się podszywa za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje, dobrze poszedl:) ktos tu pytal - ciekawe ile mam lat,a wiec nie mam wieku studenckiego, zaczelam studia juz w weiku postudenckim,a juz calkiem niedlugo stuknie 30 :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas biegnie , będąc poza ma nami , nie patrząc ...nie zważając na nas :( poradniku - mieszkasz z córką , czy się tylko spotykasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po rozwodzie a córka mieszka mamą Panno moje gratulacje. Raz za zdany egzamin a dwa za to , że się odważyłaś zrobić jeszcze studia. Jak mniemam zaoczne a to trudniejsze niż dzienne bo trzeba pracować i jeszcze w wolnych chwilach po pracy uczyć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli normalne , myślałem , że może jest inaczej , jakiś podział np. także się spotykam np. dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podeszywam sie
od nowego roku postanowalam byc bardziej grzeszna. o ile to mozliwe jest :) dobrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rzeczywiście coś nowego
;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podeszywam sie
to juz nie wiem co bardziej Wam przeszkadza :) podeszywam sie zle. podrywam zle :) z racji tego, ze podeszywanie nie kazdy moze zcierpiec, pozostaje przy podrywaniu. zebym byla tak lada jak grzeszna to .... moze moze, kto tto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli straszna jesteś jak
noc póżno-listopadowa , albo początkowo - grudniowa to naprawdę straszne i przerażające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podeszywam sie
jest nawet gorzej zostalo mi tylko kafe :( współczuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
a co naprawdę się dzieje - nie mam kontaktu i nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic takiego jelonku
tylko ze jestem brzydka jak ... posty powyzej i jedyne co mi zostalo to kafe tam wiadomosc byla dla kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic takiego jelonku
po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Z pewną taką nieśmiałością chcialam powiedzieć że powietrze dziś zapachniało lekko wiosennie. Wygląd nieba też przypomina niebo wiosenne. Oczywiście to mnie wszystko bardzo cieszy. Aż żyć się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zmiany pogodowe nieco 'zasmarkały mnie ' . czosnku za mało używałem ostatnio ...i te jazdy , ćwiczenia i wychodzenia rozgrzanym na wilgotne powietrze roztopów . to dobrze że coś czuć w powietrzu , tzn. wiosnę ...na razie kicham i nieco jednak przeziębiony jestem i nien za bardzo 'czuję '. ale to dobrze , że już się ociepla , spływa ... i ten dłuższy dzień w przyszłym tygodniu ma podobno postraszyć jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nawet jest lepiej , a nawet dobrze a odmowy czegoś w post - pomyślę :) ankohola , czyli wieczornego pifka - tak - tzn. tak ze dwie trzecie , aby nie przesadzić łyżew - nie posty piątkowe , jako oczyszczenie się z jakiśch zaległości w organiżnie , jak najbardziej co tu jeszcze ??? ...pomyślę , jeszcze jest czas no tak - internet - także przydałoby się , co któryś dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeklęty nałóg ;) tv poszło prawie zupełnie w odstawkę , a to ...niestety chociaż coś tam rozwija może , gdy się korzysta z tego w umiejetny sposób substytut dla samotnych , czasami iluzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... i to jest duży plus :) i chwała Bogu i ludziom , że jednak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnych postnych postanowien, niczego nie bede sobie odmawiac, bo nawet nie mialabym czego, tak malo mam dobrego..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Niczego sobie nie postanowiłam,bo nie bardzo wiem,co to by mogło być. Zapomniałam też o tym. Słodyczy prawie nie jem,telewizji praktycznie nie oglądam, przy komputerze nie spędzam dużo czasu itd. Nie wiem ,co mogłabym ograniczyć,albo czego zrobić więcej . Nie mam pomysłu. Spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×