Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nuno27

suche i lekko zaczerwienione policzki u 12 mies

Polecane posty

czy wam tez się to zdarza? Mała MA 12 MIES, nie miała stwierdzonej alergii na mleko. Czytałam, że czerwone policzki mogą świadczyć o alergii, tylko że jej nie swędzą!! Ma jeszcze suchą skórę na łokciach. Natłuszczam jej buzię kremem bambino, a kapię w płynie hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez ma lekko czerwone polika niby to przez zimno ale tez sie martwilam ze to alegria poniewaz daje jej czekoladowe slodycze czasami i myslalam ze to przez to teraz jej zanika,smaruje jej duzo kremu jak wychodze na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
moja ma prawie 11m i też ma suche policzki czasem robią się czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiak
Dziewczyny to się często zdaża przy delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Może być to wynik alergii kontaktowej, nadwrażliwości na zimno, azs. Najlepiej nabyć w aptece tłusty krem przesnaczony dla dzieci, dla skóry alergicznej. Ja na zimę polecam krem firy klorane bebe na zimę zawiera Cold cream, który działa odżywczo, kojąco i ochronnie. Niestety ciężko go dostać. inne zastępniki to Cold cream z la roche posay, lub avene. albo zwykły sudokrem. smarować buzię 2-3 razy dziennie zwłaszcza przed spacerem w chłodne dni. powinno szybko pomódz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa z aksamitu
U nas to samo. Syn ma 12 miesięcy i od 3 tygodni czerwoną i wysuszoną skórę na policzkach. Stosowałam już kilka kremów i nic nie pomogło. Pediatra kazał smarować raz dziennie linomagiem. Efekt jest taki, że na kilka godzin pomaga a na następny dzień znowu zaczerwienione policzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×