Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RKLLL

Miałam ochotę zdradzić

Polecane posty

Gość RKLLL

Byłam na weselu (bez mojego chłopaka) i trochę za dużo wypiłam i miałam ochotę go zdradzić. Tzn wiedziałam ze do tego nie dojdzie, ale miałam taką ochotę. Myślę że to w dużej mierze była sprawa alkoholu, miałam ochotę aby chłopak z wesela mnie pocałował, miałam różne fantazje z nim. Przeszło to zaraz po przebudzeniu po weselu, ale troche mi głupio. Jednak myślę, że ta chęć wynikała raczej z ciekawości... Taka sytuacja nigdy się już nie powtórzyła i nie powtórzy, jednak się zastanawiam czy mówić o tym mojemu chłopakowi. Chyba lepiej nie, bo w sumie nic się nie zdażyło, po co ma się martwić i zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chachacha
Powiedz te czarne myśli na spowiedzi, da Ci ksiądz rozgrzeszenie i po kłopocie. Po rozgrzeszeniu możesz powiedzieć chłopakowi, że masz skłonności na sex po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RKLLL
Oj chyba niepotrzebnie się zastanawiam, głupie myśli po pijaku i tyle. A po za tym za bardzo lubie się podobać facetom i to chyba mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RKLL
Mam suty jak wentyle ciągnika, z twarzy przypominam Abdullaha Muhmada Alhazifa, a cipke mam jak akumulator, nic tylko ładować. Stąd pewnie zainteresowanie innych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeetiixx
nie mow chlopakowi,po co budzic w nim watpliwosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×