Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oaka

mezoterapia iglowa a mezoterapia beziglowa

Polecane posty

Gość oaka

witam mam cellulit 1 stopnia i otluszczone uda...i zastanawiam sie ktory rodzaj mezo bedzie najlepszy? 4 dni temu mialam 1 zabieg beziglowej a dzis iglowej- cena ta sama, komfort przy beziglowej lepszy ale nie wiem co bedzie skuteczniejsze....(wspomne ze zabiegi robilam w roznych salonach i zadajac owo pytanie dostalam odwrotne odpowiedzi) dodam ze wciaz jeszce karmiepiersia ( choc wiem o przeciwskazaniu to z uwagi na to,ze moj polroczny synek wcina juz inne smakowlyki i pije mleko modyfikowane uznalam ze nie bedzie to dla niego niebezpieczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziopps
radze zadac to pytanie dr Widerkiewiczowi, to specjalista w tym fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezoterapia
robiłam jedną i drugą, na pośładki igłową ,a na uda bezigłową NNM. Efekty w obu przypadkach były bardzo dobre, cellulit widocznie sie zmniejszył. Z tym ze igłowa wyniosła mnie drożej, no i była nieprzyjemna. Po pierwszych zabiegach miałam tez okropne siniaki i taki jakby obrzęk, bo spodnie były ciaśniejsze. Oczywiście wszystko ładnie zeszło. Dodam że pomiędzy zabiegami igłowej robiłam endermologię, bo pani doktor powiedziała, ze przyda sie drenaż po takim zabiegu, żeby właśnie zmniejszyć zatrzymanie wody oraz wielkość komórek tłuszczowych. w najbliższym czasie wybieram się na zabiegi mezoterapi na brzuch i tym razem zrobię także bezigłową nnm, zastanawiam się tez nad lipo kotour bo mam trochę otłuszczony brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 22
Jestem normalnej postury, Zdrowo się odżywiam, od czasu do czasu ćwiczę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, domowe masażery- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw. Super efekty. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 44
Jestem w miarę szczupłą osobą, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, od czasu do czasu ćwiczę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, rękawice do masażu- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Polecam. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 30
Może to was zainteresuje natknęłam się na interesującą wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Jest możliwość wyszukiwania po miast. Wystarczy kilka kliknięć. Wystarczy wybrać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wybrać gabinet z depilacją laserową. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 88
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać co wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Robiłam zabieg mezoterapii na twarz , moja skora była w zlej kondycji i mało elastyczna. Po zabiegu skóra dostaje dużą dawkę nawilżenia i staję sie bardziej elastyczna oraz promienna. Zabieg bardzo sie sparwdza jezeli chce sie rówiez nawilżyć skórę. Bardzo jestem zadowlona z miejsca gdzie robiłam w klinice  Magnuccy na ul 3 Maja 34 w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Moja skóra byla dośc wyszarzała i dlatego zdecydowąłam sie na zabieg mezoterapii. Bardzo mi pomogła w ujednoliceniu skóry twarzy. Efekty na pradę bardzo dobre i polecam . Ja wykonywałam ten zabieg w Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka

Tak naprawdę jedna i druga mezoterapia przynosi niezłe efekty... tak jak mówisz komfort przy beziglowej lepszy, ale nie ma co sie martwic, ze tylko igłowa daje rade. odpowiednie rozeznanie u lekarza na konsultacji przed i on dopasuje tak naprawde jaki masz profil skory analiza profesjonalnie i przedyskutuje to jeszcze w gabinecie, więc zawsze można podjac decyzje wspolnie. Ja miałam iglowa i bylo nie tak zle. A gdzie robilam: estell u dr. Suwalskiej 🙂 wiec ją mogę polecić. Z fartem kochana ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

W salonie Magnopere w Krakowie wykonywano mi zabieg Mezoterapii igłowej. Świetny rodzaj zabiegu, jeśli ktoś, jak ja, chce głęboko zregenerować skórę twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja81

Ja robiłam mezoterapię igłową z kwasem hialuronowym, taki zabieg wykonywał lekarz medycyny estetycznej - dr Migała w Klinice Sfera. Efekty super, skóra jest bardziej jędrna, super nawilżona, zniknęły drobne zmarszczki. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×