Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem i potrzeboje

maz mnie zdradza

Polecane posty

Gość jestem i potrzeboje

moj maz mnie zdradza od ok7 miesiecy zaczol nowa prace i tam ja poznal kiedy dowiedzialam sie 3 miesiace temu powiedzial mi przez telefon ze koniec z nami jednak wieczorem po pracy przyjechal do domu i oznajmil ze z to kolezanka to zart i to co do niej pisat ze ja kocha i ze chce ja piescic i td to zart czesto od tego czasu ma swoje sprawy i wiem jednak ze sie z kims spotyka co mam robic moze lepiej go zostawic kocham go ale nie pozwole z siebie robic debila placze bo niewiem co dalej prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyń dzyń dzyń
musisz go ukarać - nie rób mu loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki głupi mąż najpierw ci mówi telefonicznie że koniec a potem jakby nigdy nic wraca sobie do domu i mówi że to był żart ??? daj mu dla żartu w ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyń dzyń dzyń
jak to piszę niezrozumiale - chodziło mi o to, żeby ona nie robiła mu loda w domu, tylko, żeby poszła z mężem do lodziarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawieszony 30
Moim zdaniem powinnaś być pewna tego iż Cię zdradza mieć dowody :) Może spróbować zwrócić jego uwagę na Twą osobę ? Może brakuje mu czegoś istotnego ? i w sposób jaki postępuje daje Ci do zrozumienia iż jest !!!! krzyczy głośno HALO!!!! KOCHANIE JESTEM TU ZAUWAŻ MNIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaszany Dzwoneczek2010
Witaj przykro mi z Twojego powodu. Odejdz od niego ja popełnilam ten błąd i trwałam w tym kolejne kilka lat.. Sytuacja była podobna znalazłam w jego tel sms jak pisze do jakiejś kobiety (znałam ją z widzenia, przyjeżdżała do jego bloku, do jego sąsiadki) miała 32 lata miała męża i dziecko mój facet 24.. Wyraznie był tam sms z podziękowaniami wspanialej nocy.. Wybaczylam ale incydent powtórzył się nie raz.. Też tłumaczył się, że pisał w żartach a z tamtym, że ona się pomyliła... Nie popełniaj mego błędu, odejdz pocierpisz trochę bo jeszcze kochasz ale to nie ma przyszłości.. Poczujesz ulgę! Nawet jeśli obieca, że nigdy tego nie zrobi, zrobi na pewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×