Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeczytałam wszystko

List jednak wysłany

Polecane posty

Gość czy uwazasz
Jeszcze nie zwariowałam choc przyznam sie roznie bywało z takim nadmiarem informacji ,czasem sie wykluczajacych wzajemnie .Słowa typu-pomuliły ci sie te dwa swiaty,patrzac na ciebie nie mogłbym zapomniec jakim człowiekiem jestes ...no wlasnie ..całkiem normalnym i zwyczajnym szkoda ze jestes tak krotkowzroczny :( i twoja milosc tak daleko nie siega ..............a to ze trace w twoich oczach na człowieczenstwie sa dla mnie hanbiace ....szkoda ze nie zobaczyłes we mnie człowieka ...............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
anooo, wreszcie wiem , że to nie do mnie :D 'tracić na człowieczeństwie ??? ' :O jak zwykle Lelon , robi za ' czarna owcę ' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciebie znany i nie
Pociesze Cie ,niewiem kim jestes.Tak dobry jestes w tym co robisz ,ze niewiem kim jestes ,jak wygladasz czy ile masz lat.Udało Ci sie ,zwyciezyłes .Tylko co ze mna ? . Jak ja mam tak z tym zyc .Kazdy z nas dzwiga ciezar tego uczucia .Czy pomyslałes o mnie ? co ja dzwigam ? nie chciałbys sie zamienic bo ciezar nie jest jednakowy ,napewno nie jest ..............................................................................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz się coś dowiedzieć
powinnaś podać swoje @ . może coś wytłumaczę . przynajmniej będziesz coś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwol mi
Daj mi sie nad tym wszystkim zastanowic :( Wszufladzie czeka juz kolejny list lecz chyba nie powinienes go czytac .Zrobiłes pogrom i zamet w moim zuciu ze hoho 🖐️ ty urwisie ,niewiem czy zasluzyles na tyle kochania :P ale uczucia som 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jego fragment
.....obecuje uroczyscie [nie mylic ze slubowaniem] sobie ze chocby niewiem co ,chocby niewiem jak tesknota za Toba byla niedozniesienia , chocbym umierala z jej powodu nie bede tutaj pisac .................... ......bede odliczac dni bez Ciebie [dzis wrzucilam 4 koralik do szkatulki ] jak Robinson na bezludnej wyspie,liczyc dni..............bede czekac na wiadomosc od Ciebie z realnego swiata.......zawsze i do konca bo to co czuje nie pozwala mi inaczej postapic......i nie widze innego wyjscia z tej sytuacjiii.............................................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti 37
I na koniec pocałuj mnie w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti 37
A przypominam ,że mam rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti 37
I prostamol a łazienkowej apteczce zawsze Ci do usług ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie jakieś listy
takie piękne niektóre były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie umiera
..czasami tylko wkrada sie szra rzeczywistość ,która nas zdałoby się chce schrupać na śniadanie .Czasem to ze praca zabiera nam sporo czasu i energii .Czasami wypłata jest niewspółmierna do wysilku .Ot proza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ci napisac przed snem
Mam trudny czas .Parę spraw czeka w poczekalni mojego zycia .Sa wyzerajace choc staram sie zachowac spokój .Wiem ze nie zawsze tak bedzie .Nie pływam ,nie wypływam -wyciszam sie ,regeneruje .To dla mnie duzo jesli jestes ze mna choc na mała chwilke ,gdy czuje twoje ciepło a nie chłód.Najlepsza jest równowaga .Mów mi o swoim cierpieniu i radosci .Ja bede puki ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim się
zamartwiam, ciągle o Tobie myślę, jeśli masz problemy trzymam Cię za rękę i daję moją siłę, niech anioły Cię strzegą ZAWSZE i bez względu.... Pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka niewiadoma
a kto pozdrawia i ściska ? no i kogo te anioły mają strzec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka niewiadoma
no i ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma Xxxxx
Jaki jestes ? Trudno to określić mając tyle punktów odniesienia.Jedno kłóci się z drugim.Widzę że zle na ciebie działam skoro mnie zawsze szachujesz jakimś słowem.Chyba masz dużo mocniejsze podstawy ode mnie .Ja je musze odbudować je na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona *
Juz zawsze będe sie martwiła o Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEBIE ODE MNIE
SŁYSZAŁEM ,ŻE MOŻE TO TY TUTAJ JESZCZE PISZESZ. DZIEWCZYNO CZY TY SIĘ DOBRZE CZUJESZ? UWAŻASZ ŻE MI SĄ POTRZEBNE TWOJE WIRTUALNE ZMARTWIENIA? JESTEM FACETEM. PORADZIŁEM SOBIE SAM. ZE WSZYSTKIM. DLA TEGO MIĘCZAKA I OSZUSTA ZOSTAW TAKIE ZMARTWIENIA I DLA DZIECIAKA Z NIM. JESZCZE WYŚLĘ MU SMSA, ŻE CIĘ KOCHAM I SIĘ ZAŁAMIE I BĘDZIE BYWAŁ SMUTNY. TWARDZIEL. WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIEDZIAŁEM. TEMAT BYŁ TYLKO PO TO ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ O CO CHODZIŁO PONIEWAŻ OCZYWIŚCIE ROZMOWA Z TOBĄ BYŁA NIE MOŻLIWA, A JAK ROZMAWIAŁAM Z TWOIM STARYM KTÓREMU ZOSTAWIŁAŚ TELEFON WCISKAŁ MI KIT. DZIAŁASZ NA MNIE ŹLE? NIE SKĄD. WSPANIALE NA MNIE DZIAŁASZ. WYKORZYSTAŁAŚ MNIE DO ODGRYWANIA SIĘ ZA ZDRADY TEJ MENDY ZDRADZAJĄCEJ CIĘ LATAMI I DO WZBUDZENIA W NIM ZAZDROŚCI. WYSYŁAŁAŚ MI ROZBIERANE ZDJĘCIA Z NIM, PYTAŁAŚ NAWET JAK MASZ MU FJUTA OBEJRZEĆ. GDY PRZESTAŁEM CI BYĆ POTRZEBNY WYSTAWIŁAŚ MNIE I SPRZEDAŁAŚ MNIE ZA PIENIĄDZE. WOLAŁAŚ BAWIĆ SIĘ PONAD 2 LATA ZAMIAST POWIEDZIEĆ OD RAZU ŻE CHODZIŁO O PIENIĄDZE I ZE BĘDZIESZ Z TYM KTÓRY DAJE CI WIĘCEJ. W TEMACIE UMORALNIANIA. JA CIĘ NIE UMORALNIAŁEM. CHODZIŁO O SPRAWDZENIE TWOJEJ REAKCJI. TAKŻE NIE UDAWAJ ZAKONNICY WIĘCEJ. MAM KUMPLA KTÓRY ZNA TEMAT I JAKIŚ CZAS TEMU ZROBIŁ CI FILM I KILKA ZDJĘĆ Z NIM NA WYJEŹDZIE NA KTÓRYM AKURAT BYŁ W TYM SAMYM MIEJSCU. BARDZO WREDNA DLA NIEGO JESTEŚ I GO RANISZ. TYŁEK I BIUST NADAL MASZ NIEZŁY. TO MI SIĘ ZAWSZE W TOBIE PODOBAŁO. JEŻELI CHODZI O BYCIA TAKĄ JAKĄ SOBIE WYMARZYŁEM, JEMU NIE MÓWIŁAŚ ŻE NIE JESTEŚ TAKA JAKĄ SOBIE WYMARZYŁ , TYLKO JAK SIĘ DOWIEDZIAŁEM STARAŁAŚ SIĘ TAKA BYĆ. NIE MÓWIŁAŚ MU O KLASZTORACH I ZASADACH. NIE MÓWIŁAŚ O TYM, ŻE ON SPAŁ Z INNĄ JAK JA I TO GO DYSKWALIFIKUJE. WIĘC DARUJ SOBIE UDAWANIE SZCZEREJ. REAGOWAŁEM EMOCJONALNIE. TAK. JAK MNIE TRAKTOWAŁAŚ JAK GÓWNO I SZMATĘ TAK REAGOWAŁEM. GDY TRAKTOWAŁAŚ MNIE JAK PAMIĘTASZ Z SZACUNKIEM I NORMALNIE JAK FACETA NIE NARZEKAŁAŚ NA MOJE REAKCJE. WRĘCZ PRZECIWNIE. BYŁO CI ZE MNĄ LEPIEJ NIŻ Z NIM. JEGO TAK POTRAKTUJ JAK MNIE, A MNIE JAK JEGO. PRZEKONAMY SIĘ KTO I JAK BĘDZIE REAGOWAŁ. NIGDY NIE BYŁO ŻADNEJ TWÓRCZOŚCI, DZIEŁ, ANI ROMANTYCZNEJ LIRYCZNEJ DUSZY. TO TWOJE WYMYSŁY. KOCHAŁEM CIĘ. JAK NIKOGO INNEGO. TO CO PISAŁEM TO BYŁY LISTY MIŁOSNE, NIE ŻADNA TWÓRCZOŚĆ. PISAŁEM JE TYLKO WTEDY GDY NIE MOGŁEM BYĆ PRZY TOBIE I OKAZYWAĆ CI UCZUĆ. PISAŁEM CO CZUŁEM, A NIE TWORZYŁEM DLA CIEBIE. I NIE POŻĄDAŁEM CIĘ INTELEKTUALNIE. KOCHAŁEM CIĘ I POŻĄDAŁEM FIZYCZNIE JAK JUŻ. NIGDY NIE BYŁEM I NIE BĘDĘ TWOIM KOLESIEM WIĘC SOBIE DARUJ. TO BYŁ WYMYSŁ TWOJEJ MATKI. TO JUŻ TEŻ WIEM, ŻE CI MĄCIŁA W GŁOWIE JAK MI CHCIAŁA. ŻE MASZ BYĆ Z NIM, A ZE MNĄ MOŻEMY BYĆ TYLKO ŚWIETNYMI PRZYJACIÓŁMI I KOLEGAMI. NIE NIE MOŻEMY. POWIEDZIAŁEM JEJ TO GDY BYŁEM U CIEBIE. ŻE CIĘ KOCHAM I NIE BĘDĘ TWOIM KOLESIEM. MAŁO MNIE WTEDY WZROKIEM NIE ZJADŁA. WIDZIAŁEM I CZUŁEM JEJ FAŁSZ WIĘC MOŻE SOBIE DAROWAĆ. TY SIĘ JEJ BOISZ JAK I TEGO KOLESIA I STAREGO I SŁUCHASZ JEJ KŁAMSTW. DAJESZ SIĘ MANIPULOWAĆ TANIMI CHWYTAMI I STRASZENIEM FAŁSZYWĄ MORALNOŚCIĄ. JA SIĘ JEJ ANI TWOJEGO STAREGO CZY TEGO KOLESIA NIE BOJĘ. WIĘC MOGĄ SOBIE DAROWAĆ. TWOJA MATKA MĄCIŁA CI W GŁOWIE ZE STARYM, A NIE JA. USTAWIAŁA CIĘ PRZECIWKO MNIE TO TEŻ WIEM. SPOTKAŁEM OSTATNIMI CZASY TWOJĄ MATKĘ I STAREGO. ICH FAŁSZYWE UŚMIESZKI MÓWIŁY WSZYSTKO. ŻE DOPIĘLI SWEGO I JEST JAK CHCIELI. MYŚLISZ TAK JAK CHCĄ. NAWET ONI CIĘ OKŁAMYWALI JAK TEN KOLEŚ ZDRADZAJĄCY. I TO JA JESTEM ŚMIECIEM? OD ŚMIECI I PSYCHOLI TO SOBIE WYZYWAJ TĄ MENDĘ FAŁSZYWĄ KTÓRA CIĘ ZDRADZAŁA LATAMI OD PIERWSZEGO DNIA WASZEJ ZNAJOMOŚCI. JEGO STRASZ POLICJĄ I ZAKAZAMI. MOŻE TEŻ POROZMAWIAJ Z TĄ DZIEWCZYNĄ Z KTÓRA CIĘ ZDRADZAŁ. ONA JAK SŁYSZAŁEM CHCIAŁA Z TOBĄ ROZMAWIAĆ, ALE TY I TWOJA MATKA NIE ABY CI SPOKOJU NIE ZABURZAĆ. ONA TEŻ BYŁA PSYCHOLKĄ I NIE MIAŁA PRAWA ROZMAWIAĆ? MOŻE NIE BYŁEM WSPANIAŁY I IDEALNY I NIE KUPOWAŁEM CI NAJLEPSZYCH RZECZY Z NAJLEPSZYCH SKLEPÓW I NIE ZABIERAŁEM DO NAJLEPSZYCH RESTAURACJI, NIE UŻYWAŁEM KOSMETYKÓW TANDETNYCH NA POKAZ ZA DWIE STÓWY. ALE KOCHAŁEM CIĘ, UFAŁEM I CI WIERZYŁEM. BYŁEM Z TOBĄ SZCZERY I MÓWIŁEM CO MYŚLĘ, A NIE PIEPRZYŁEM FAŁSZYWE GADKI JAK TEN KOLEŚ CZY TWOI STARZY. POWIEDZIAŁEM CI ŻE MOŻESZ BYĆ Z TYM Z KIM CHCESZ I NIE MÓWIŁEM CI ŻE MASZ BYĆ ZE MNĄ. DAWAŁEM CI WOLNY WYBÓR. WIEDZIAŁEM JAKA JESTEŚ. BYŁAŚ TAKA JAKA SOBIE WYMARZYŁEM I TAKĄ CIĘ KOCHAŁEM. WIEDZIAŁAŚ, ŻE CIĘ KOCHAM WIĘC NIE ŚCIEMNIAJ. SAMA TO POTWIERDZIŁAŚ. TAK JAK POTWIERDZIŁAŚ TO ŻE NIE KOCHASZ JEGO ALE BĘDZIESZ SIĘ STARAŁA KOCHAĆ I ODBUDOWYWAĆ WSZYSTKO OD NOWA BO CI TAK MATKA ZE STARYM KAZAŁA MÓWIĄC, ŻE TAMTEN KOLEŚ CI TYLE ZAPEWNIŁ , ŻE MASZ ZOBOWIĄZANIA, A JEGO LATA ZDRAD TO NIC. GŁUPOTA, DROBNOSTKA, ON SIĘ BAŁ POWIEDZIEĆ. TO FAŁSZYWA MENDA A NIE ŻADEN WSPANIAŁY POMIMO WAD I Z NIEASERTYWNYM CHARAKTEREM DO KOBIET. JAK CI SIĘ TO NIE PODOBAJĄ MOJE UCZUCIA TO SIĘ ODWAL OD NICH ZE SWOIMI STARYMI. DO NICZEGO CIĘ NIE ZMUSZAŁEM I NIE ZMUSZAM. TEKSTY O PSEUDO MIŁOŚCI TO WAL TEJ MENDZIE ZDRADZAJĄCEJ CIĘ I OKŁAMUJĄCEJ CIĘ LATAMI CAŁY UDAWANY ZWIĄZEK. TO ON CIĘ SKRZYWDZIŁ WIĘC JEMU NAWIJAJ, ŻE MU NIE WYBACZYSZ TEGO CO ZROBIŁ I ŻE JEST PSYCHOLEM. TO ŻE ZA PIENIĄDZE ZMIENIASZ PUNKT WIDZENIA I JESTEŚ OD NIEGO UZALEŻNIONA FINANSOWO TO JUŻ INNA SPRAWA. NIE MIESZAJ W TO UCZUĆ. JAK SIĘ SPOTYKALIŚMY I TRAKTOWAŁAŚ MNIE Z SZACUNKIEM NORMALNIE JAK FACETA NIE NARZEKAŁAŚ NA MOJE UCZUCIA, REAKCJE I ZACHOWANIE DO CIEBIE. WRĘCZ PRZECIWNIE. PODOBAŁO CI SIĘ I BYŁO CI ZE MNĄ DOBRZE. LEPIEJ NIŻ Z NIM. WIĘC NIE PLUJ NA TO. CHCESZ COŚ POWIEDZIEĆ TO OSOBIŚCIE SIĘ POFATYGUJ ALBO ZADZWOŃ. A TWOI STARZY I TEN ŚMIESZNY KOLEŚ NIECH CI PRZESTANĄ KONTROLOWAĆ MAILE, SMSY I TELEFONY NIEDOROZWOJE. JA JESTEM NIEDOJRZAŁY ? TO NIE JA JESTEM TĘPĄ FAŁSZYWĄ I NIEPEWNĄ SWOJEJ MĘSKOŚCI PIZDĄ KTÓRA KAZAŁA CI ZREZYGNOWAĆ NAWET Z TWOJE WIELOLETNIEJ PASJI CHCĄC POKAZAĆ JAKI TO Z NIEGO RZĄDZĄCY I DOMINUJĄCY KOLEŚ A NIE POTRAFIĄCY ZNIEŚĆ I ZROZUMIEĆ ZAWODOWEJ PASJI W KTÓREJ INNY FACET CIĘ DOTYKA. SŁABEUSZ I MIĘCZAK Z NIEGO A NIE TWARDZIEL. I DZIECIUCH NIEDOJRZAŁY NIEPEWNY SWOJEJ MĘSKOŚCI. PRAWDZIWY FACET TWARDZIEL JAK JA MÓGŁBY NAWET CHODZIĆ I CIĘ OGLĄDAĆ PRZY TEJ PASJI. NAWET GDYBYŚ BYŁA TAM W ŁÓŻKU I CAŁOWAŁA SIĘ Z INNYM. WIEDZIAŁ BYM ŻE TO TWOJA PASJA I BYŁBYM NA TYLE PEWIEN SIEBIE I TEGO CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ JAKO FACET OD SIEBIE, ŻE NIE MARTWIŁ BYM SIĘ O TAKIE RZECZY. ZDRAJCA I SŁABEUSZ NIEDOJRZAŁY TAK WŁAŚNIE SIĘ ZACHOWUJE. GDYBY NIE ZAŁATWIENIE MU ROBOTY I KASY TO BY NIC NIE MIAŁ I NAWET PRACY NIE ZNALAZŁ. I NIC BY CI NIE ZAPEWNIŁ OD SIEBIE. NAWET PRZYTULAĆ CIĘ NIE LUBIŁ. TWARDZIEL PSEUDO. MIĘCZAK JAK JUŻ. PODSUMOWUJĄC. NIGDY CIĘ NIE SKRZYWDZIŁEM WIĘC NIE OPOWIADAJ BAJEK. WIEM JUŻ ŻE CHODZIŁO O PIENIĄDZE, A TWOI STARZY NASTAWIALI CIĘ PRZECIWKO MNIE, A NA NIEGO. SZKODA ŻE MI TEGO OD RAZU NIE POWIEDZIAŁAŚ, ŻE MNIE NA CIEBIE NIE STAĆ FINANSOWO ZAMIAST TYLE CZASU SIĘ BAWIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEBIE ODE MNIE
I SKOŃCZ Z TYM NIEPOWAŻNYM TEKSTEM ŻE SIĘ MNIE BOISZ. GDY BYŁEM WTEDY U CIEBIE WYSZŁO CZEGO SIĘ BOISZ. NIE MNIE , TYLKO TEGO ŻE TEN KOLEŚ SIĘ DOWIE. TAK JAK WTEDY Z TYMI ZDJĘCIAMI GDY JAKIŚ FOTOGRAF SIĘ POJAWIŁ W OKOLICY. JAK COŚ CHCESZ POWIEDZIEĆ DO MNIE CZY O MNIE TO OSOBIŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEBIE ODE MNIE
TYLKO JAK COŚ TO SIĘ POSPIESZ. NIEDŁUGO WYJEŻDŻAM DOŚĆ DALEKO. MOŻESZ SIĘ CIESZYĆ ZE STARYMI. NIE BÓJ SIĘ NIE PRZYJDĘ. OBIECAŁEM CI TO. JA W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE DOTRZYMAM DANEGO SŁOWA. POZA TYM JESZCZE ZNOWU JAK OSTATNIO TEN KOLEŚ BY MI POWIEDZIAŁ ŻE NIC GO TO NIE OBCHODZI, ŻE DO CIEBIE PRZYCHODZĘ I BY WSTYDU PRZY LUDZIACH CI NAROBIŁ W FIRMIE. A JAK JEMU TYŁKA WYSTAWIASZ I ROBISZ DOBRZE TO MOŻE ZWIERZAJ SIĘ JEMU I U NIEGO SZUKAJ ZROZUMIENIA. CHOĆ KOLEŚ NAWET CIĘ NIE ROZUMIE ANI NIE MOŻNA MU UFAĆ WIĘC MOŻE BYĆ CIĘŻKO. WTEDY JAK PŁAKAŁAŚ W TEATRZE TEŻ NIE ZROZUMIAŁ O CO CHODZIŁO TAKI DOJRZAŁY. ALE TWÓJ TYŁEK TWOJA SPRAWA KOMU GO DAJESZ I ZA CO. NIGDY NIE BYŁEM I NIE BĘDĘ TWOIM TYLKO KOLEGĄ ANI TYLKO PRZYJACIELEM. BYŁEM JEDYNIE TWOIM ZNAJOMY Z PRACY, KTÓRY JAK KTOŚ CHCIAŁ SIĘ W TOBIE ZAKOCHAŁ I CIĘ KOCHAŁ. NIC WIĘCEJ, NIC MNIEJ. NIE NEGUJ TEGO. WIEM CO CZUŁEM. MNIE NIE UROBISZ NIEZALEŻNIE CO NAPISZESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEBIE ODE MNIE
A JESZCZE JEDNO, JAK CHCESZ SIĘ ZWIERZAĆ CO TO Z NIM NIE ROBISZ TO WEŹ NA WSTRZYMANIE I ZACHOWAJ TO DLA SIEBIE. NIC MNIE NIE OBCHODZIŁO I NIE OBCHODZI. NIE CHCĘ SŁUCHAĆ ANI WIEDZIEĆ O TYM CO Z NIM ROBISZ, JAK I GDZIE. NIERAZ MI TO NA SIŁĘ OPOWIADAŁAŚ CO ROBIŁAŚ I BĘDZIESZ Z NIM ROBIĆ PO ŚLUBIE I KAZAŁAŚ OGLĄDAĆ NA ZDJĘCIACH. WIDZIAŁEM INNE TWOJE ZDJĘCIA JAK SIĘ ZABAWIACIE WIĘC SOBIE DARUJ. JUŻ MNIE TO NIE RANI JAK KIEDYŚ. PO PROSTU MNIE TO NIE INTERESUJE I NIE CHCĘ O TYM WIEDZIEĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEBIE ODE MNIE
AHA, I JUŻ SIĘ DOŚWIADCZYŁEM BARDZIEJ WIĘC NA TYM POLU TEŻ MOŻESZ SOBIE DAROWAĆ TRAKTOWANIE MNIE JAK KOGOŚ KTO NIC NIE WIE I NIE ROZUMIE. JEDNA RZECZ NIE TAK JAK CHCIAŁEM, GDYŻ PLANOWAŁEM TO Z KIMŚ SZCZEGÓLNYM I W SZCZEGÓLNYM MIEJSCU ALE CÓŻ. JA SOBIE PORADZĘ. JESTEM FACETEM. O MNIE SIĘ NIE MARTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie dno
====> DO CIEBIE ODE MNIE. Facet, chcesz zaistnieć ? Ale tu nie o ciebie chodziło. Jesteś jednym z tych którym w życiu nie wyszło. Więc nie doszukuj się analogii w temacie. Zresztą ONA I ON to zupełnie inna historia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on się nie doszukuje analogii
to autorka tego tematu do niego napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on się nie doszukuje analogii
co do w żuciu nie wyszło, to właśnie mu wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEBIE ODE MNIE
drugie dno - nic sie nie zmienilas. Cyniczna , wyrachowana, bezduszna, dla pieniedzy i bycia naj zrobi wszystko. Dobra zabawe masz jak zawsze " :) ". ONA I ON, moze opowiedz co takiego robia i jak mu wrednosc pokazuje. Wiesz jakie to bedzie zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie dno
Ależ trollu :P To nie o ciebie tu chodzi. Jesteś nie tą osobą. A wiem to na pewno. Inne słowa. Inaczej budowane zdania. To jak charakter człowieka. Jego sposób uśmiechania, gesty w czasie rozmowy.Więc daruj sobie i nie ciągnij cze3goś w czym nie uczestniczyłeś. Baw się w piaskownicy. To ci najlepiej wychodzi. Nasiusiać i zrobić babkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie dno
W zimie odrobine trudno budowac te babeczki ale wiosna pójdzie ci lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
podszyw ale cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
I od razu chce mi sie uśmiechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×