Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oklahoma

pomóżcie mi wybrać jakiś męski perfum z allegro za 150 zł

Polecane posty

Gość oklahoma

Witam. Chciałbym sobie kupić perfum na allegro o pojemności min. 75 ml. Mam na to ok 150 zł. Będę pewnie kupował jakiś tester, bo są to oryginalne perfumy a taniej wychodzą. Sam osobiście przymierzam się do Hugo Bossa Energise. Co możecie jeszcze polecić ? Zależy mi na ładnym zapachu i przede wszystkim aby był trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie polecam ci
mexx men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew3ewewedw
wiesz na allegro to trzeba polować,żeby coś upolować ja męzowi kupiłam pod choinkę hugo bossa selection 90 ml za 115 zł własnie na allegro, ktoś dostał prezent nietrafiony i odkupiłam, na pewno oryginalny, nierozpakowany z naklejkami formowego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parróva
Idź poniuchać w jakiejs sephorze, bo bez sensu kupowac perfumy wg czyjegoś gustu Mnie by np. jakas laska napisała, że śliczny jest chanel nr 5, kupiłabym i musiałabym oddac, bo dla mnie ten zapach jest nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklahoma
ja znam zapachy tych perfum...tylko nie wiem czy mogę liczyć na to, że one są oryginalne (te z allegro) dlatego pytam, może ktoś zamawiał, miał styczność z tymi perfumami zamawianymi na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wieśniactwo!
PerfumY do jasnej cholery, męskie perfumY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giorgio Armani Acqua di Gio
Giorgio Armani Acqua di Gio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne, trwałe i w dobrej cenie odpowiedniki perfum są na goia.pl. Mimo, że to odpowiednik to zapach praktycznie nie do rozróżnienia w porównaniu z oryginałem. A godne polecenia są na pewno Giorgio Armani - Code (black), Giorgio Armani - Emporio, Hugo Boss - Bottled (szary), Ck - Euphoria. Jest duży wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie a wybór to kwestia gustu, bo każdy ma inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę omijać Allegro z daleka. Jest tam bardzo dużo podróbek prawie wszystkie za 109,99 :-) a także  innych wynalazków które nie mają wiee wspólnego z oryginalnymi, pakowanymi perfumami. Ja kupuje w sieci ale w perfumeriach internetowych. najczęściej po adresem markowaperfumeria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

esencjasmaku dobrze wiedziec ze jest cos takiego, zdarzylo mi sie naciac na zakup i potem niezadowolenie bo wlasnie zapach nie taki i potem lipa co z nim zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×