Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość wlos sie jezy na glowie
Niestety sędzia i jego kolesie wraz z sektą z udziałem starszej siostry mojej żony „przegięli pałę i dlatego teraz będę po nich jechać bez żadnej ulgi i nazywać to wszystko po imieniu. Bo mam do tego prawo, tak chcę i tak trzeba. Jeżeli zainteresuje was moi drodzy internauci, poszkodowani przez różne sądy, sekty, a w szczególności niszczycielskiej ludzkość Świadków Jehowy chętnie umieszczę na swoim blogu parę wniosków i zażaleń pisanych moją ręką, czyli ostrym kompromitującym słowem do pseudo-wymiaru sprawiedliwości i o patologicznym zwyrodnieniu prowincjonalnych sędziów lub dla ogólnego rozeznania mogę wystawić na swoim blogu delikatnie mówiąc moje zniecierpliwienie co do braku decyzji w sprawie braku widzeń z moimi ukochanymi nad życie córeczkami Małgosią i Majeczką. Jeżeli to nie poskutkuje wystawię całą dotychczasową dokumentację sądową mojej rozprawy karnej i rozwodowej i niech się cały świat dowie jakie to odpady z Polskiej Temidy „trzęsą Łomżą, ukazując swój infantylizm jak również otwarty przerost formy nad treścią i co sekta wyprawia na podwórku Biskupa Diecezji Łomżyńskiej. Panowie z „sekty, jeszcze trochę a i Biskup się dowie, a na specjalne życzenie - Strasburg. Godne uwagi są moje korespondencje do prezesa Sądu Okręgowego w Łomży, który nosi bogobojne i bardzo szlachetne nazwisko i tylko nazwisko, bo wiedza tego człeka jest wątpliwa i pomimo tego, że jest Prezesem Sądu Okręgowego w Łomży, z którym prowadziłem namiętną korespondencję wytykającą jego „kompetencję, czyli niekompetencję wykonywanego zawodu, to jednak okazało się, że nastąpił tu typowy przerost formy nad treścią. Mam nadzieję, że udzielona lekcja nauczy pokory, a rozum wróci na właściwe miejsce i w przyszłości nie będzie taki arogancji i nie będzie odrzucał zażaleń od innych kochających ojców swoje dzieci o ile jeszcze będzie pracował w zawodzie lub w tym gmachu, Przecież ojcowie którzy w akcie rozpaczy, chcąc zwrócić uwagę opinii publicznej na tegoż prezesa i na sędziów prowadzących sprawy opieszale, nonszalancko i z zupełnym brakiem wyczucia oraz profesjonalizmu, także chcieliby tej sprawiedliwości i równości tym bardziej, że wiele jest takich ojców, którzy bardziej zasługują na szacunek niż te demony, które zwą się matkami, niekiedy chlające wódę za nasze alimenty ze swoimi gachami. Takie właśnie matki nadal są gloryfikowane (przez jak ja to nazywam „przydupasów Temidy) i dość łaskawie traktowane w łomżyńskim wymiarze sprawiedliwości i są nadal jak za „Króla Ćwieka uważane i brane za symbol pomnika „Matki Polki. Jakie to głupie i prymitywne. Szkoda. Do tego wszystkiego należy zrozumieć fakt, że kult pomnika „Matki Polki, który z kolei nagminnie wykorzystywany jest przez sekty, niegodziwe kobiety, alkoholiczki, narkomanki i inne i o dziwo jeszcze skuteczny za pomocą i tak już dziurawego mało zaufanego w naszym społeczeństwie prawa rodzinnego. A szkoda, bo w innych regionach Polski nie wspominając już, jakie prawo obowiązuje tuż za Odrą, sytuacja jest już pod kontrolą i powolutku zmienia swoje oblicze na tyle, że można spokojnie odnieść się do pewnych przypadków i wyroków sądowych w wydziałach rodzinnych gdzie ojcowie wygrywają sprawy dzięki sędziom z doświadczeniem życiowym, znających życie, a w szczególności kobiety i ich pokrętne osobowości na tyle, że prowadzą sprawy profesjonalnie i sprawiedliwie. Niestety w Łomży jeszcze takich sędziów nie ma i długo nie będzie, bo oni trzymają się tych stołków jak pijawki, robaki i karaluchy, nie mający niekiedy wiedzy i doświadczenia życiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlos sie jezy na glowie
Oczywiście oprócz wyjątków, które są i to cieszy, że ich wartość człowieczeństwa i profesjonalizmu nie zaginie wśród miernoty jaka ich otacza na co dzień w pracy. Bardzo im współczuję, że muszą w tym pracować. Przy mojej jak na razie początkowej interwencji jako ojca kochającego nad życie swoje córeczki, może to potrwać krócej niż im się to może wydawać. Pożyjemy zobaczymy. Do dnia dzisiejszego, a minęło już 16 miesięcy od złożenia mojego pierwszego wniosku o widzenia z dziećmi i aż 17 miesięcy od uprowadzenia moich córeczek przez żonę i sektę Świadków Jehowy, a pan przewodniczący prowadzący sprawę rozwodową w Sądzie Okręgowym nie wydał do tej pory skutkującego prawnie postanowienia w sprawie nie cierpiącej zwłoki, czyli nie uregulował widzeń z moimi ukochanymi córeczkami Małgosią i Majeczką pomimo, że Prezes Sądu Apelacyjnego w Białymstoku powiadomiony moją skargą dopatrzył się uchybień Sądu Okręgowego w Łomży i nakazał Prezesowi Sądu Okręgowego w Łomży o niezwłoczne nadanie prawidłowego toku prowadzenia mojej sprawy i wydanie postanowienia w sprawie widzeń z dziećmi. Do dnia dzisiejszego Sąd Okręgowy I Wydział Cywilny z Prezesem Wydziału Rodzinnego milczy i nie daje mi żadnej wiążącej decyzji. TRAGEDIA !!! Czyżby forma nad treścią wraz z tą sytuacją ich przerosła? Czy może korupcja tak głęboko się wdarła? Jak długo jeszcze trzeba czekać, aby sprawiedliwość dotarła pod strzechy do normalnych ludzi? Takie i podobne pytania zadaje sobie niewątpliwie cała Polska ludzi prawych i uczciwych. Ludzi mających w sercu miłość, w głowie mądrość, a w duszy Boga. Choć w młodej demokracji Polska jest już pełnoletnia, jednak nie nadąża za życiem rodzinnym, bo była przez poprzednie rządy gwałcona i być może będzie zaniedbywana przez kolejne pokolenia póki z ludźmi bez serca i bez moralnego kręgosłupa mamy do czynienia. Ad rem. Sekcie widać było za mało i postanowiła wystąpić przeciwko mnie za pomocą organów ścigania z kolejną sprawą z art. 212 k.k. oraz innych „artykułów. Było prowadzone przeciwko mnie kolejne śledztwo, tym razem za obrazę uczuć religijnych. Właśnie z tego blogu „Świadkowie Jehowy w Łomży posłali moją żonę aby złożyła zarzut jako przestępstwo obrazy religijnej do Miejskiej Policji w Łomży. Niestety nie ma to ani rąk ani nóg i tu nie ma też rozumu, bo i po co ? Są tu tylko sekciarskie zapędy o ograniczonym światopoglądzie. Na szczęście trafia to tylko do ludzi o wątpliwej inteligencji, ograniczonych umysłowo do drugoroczniaków i innych odpadów społeczno-religijnych. Przecież to tylko parę zdań w sumie nic nie znaczących przedstawiających prawdę, a pomimo tego Policja przyjęła zgłoszenie, bo musiała i było prowadzone śledztwo. Tym razem już nie jakiś tam młody bez doświadczenia życiowego sierżancina, lecz inspektor Policji Łomży wyglądający na normalnego człowieka, a w trakcie przesłuchania dało się zauważyć, że na mądrego człowieka i doświadczonego funkcjonariusza. Dzięki jego mądrości życiowej nie dał się wtoczyć w beznadziejne oskarżenie i sprawę umorzył. Chciałbym zaznaczyć i podkreślić, że to wszystko przeciwko mnie uknuła sekta Świadków Jehowy w osobie starszej siostry mojej żony. Natomiast żona wykorzystała mnie do reprodukcji i nie tylko, bo moralnie upokorzyła przed samym sobą. Jest to typowe sekciarskie zagranie. Moja siła odpierania ataków jakie mi zadawała sekta, wzięła się z miłości do moich ukochanych nad życie dzieci. Tych dorosłych z poprzednich małżeństw, które od samego początku tej afery wspierają mnie i żywo interesują się moim losem wraz ze swoimi matkami (byłymi moimi żonami), i tych najmłodszych aniołeczków, które w obecnym małżeństwie stworzyłem. Byłem przy ich porodzie biorąc czynny udział, wychowywałem i opiekowałem się od pierwszych dni ich życia, rezygnując ze swojej kariery zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlos sie jezy na glowie
Dzięki miłości do nich przetrwałem być może najcięższe chwile mojego życia i na przekór tej demonicznej zgrai, mam dosyć jeszcze siły aby walczyć nadal o swoje córeczki, które zostały porwane i uprowadzone przez sektę Świadków Jehowy na swoje potrzeby, uciechy i przyjemności. Tak nie może być w państwie prawa, bo w Europie już tego nie ma i Świadkowie Jehowy są tam oficjalnie sektą i co się stanie gdy wejdziemy na dobre do Europy? Na co czekacie urzędasy i przydupasy Temidy z nad Narwi? Przecież wcześniej czy później społeczeństwo i sprawiedliwość was dopadnie i jak gen. Jaruzelski będziecie świecić łzawiącymi oczami zza swoich „przyciemnionych okularów lub dalej na wschód popędzi was Polski Naród, abyście szerzyli dalej ciemnotę własnej głupoty, beznadziejności i istnienia bez wiary. Takich i podobnych „nadludzi powinno się z całą surowością prawa ścigać i utylizować. Mam nadzieję, że to kiedyś nastąpi. Oddałem całą swoją miłość, duszę i serce swojej młodej rodzinie, a w zamian za to zostałem przez żonę upokorzony, upodlony, obdarty ze swojej godności, bo przecież cała jej rodzina pewnego wiosennego dnia wtargnęła do mojego domu i okradła mnie ze wszystkiego. Przedłożyłem ten zwyrodniały czyn faktu okradzenia mnie przez sektę panu SSR w sprawie karnej, który nawet nie podjął tego tematu i w sprawie rozwodowej także sędzia nie poruszył mojego wniosku i przeszedł nad tym do „swojego porządku. Jakie to smutne, przygnębiające, przykre i głupie. Tym gorzej dla sędziego, bo w paru wnioskach do sądu i listach do sekty rodziny J. jest opisany ten ohydny bandycki napad. Dla mnie to już korupcja. Wszystkie ich złe uczynki opisałem w swoich pamiętnikach i listach do rodziny J. które są w aktach sprawy rozwodowej w Sądzie Okręgowym w Łomży i złożyłem to z myślą, że do rozprawy się przydadzą, bo przecież w tych listach jest zawarta cała prawda. Pisane były na bieżąco bez zabarwień i utrzymane w konwencji faktu. Sędzia przewodniczący nie czyta moich pism i przychodzi na rozprawy nie przygotowany, bo mu tak wygodnie i ciągle zadaje te same pytania przy każdej kolejnej rozprawie aż rzygać mi się chce, tylko szkoda, że tak daleko siedzi. Wracając do sekty chciałbym uwypuklić ich bezwzględność i tabloidalny stosunek do spraw „kończących i sposób w jaki załatwiają dla siebie sprawy, a przy okazji pozbywają się niewygodnych świadków do których ja należę. Niestety ich niskie instynkty sadystyczne zabijają człowieczeństwo wśród swoich członków i w sposób bezwzględny rujnują to, co stoi im na drodze. Na domiar tego gdy już nie byłem potrzebny, a stałem się przy tym niewygodnym świadkiem złych poczynań sekty Świadków Jehowy, ich dewiacyjnych zboczeń względem małych dzieci i nie tylko i za to, że nie chciałem wstąpić do tej sekty, zostałem brutalnie potraktowany i dlatego postanowili zniszczyć moje osobiste życie za przyzwoleniem wymiaru sprawiedliwości w Łomży (przy współudziale kolesiostwa sędziowskiego), uprowadzając moje ukochane nad życie córeczki Małgosię i Majeczkę, które teraz są więzione i zniewolone w Miastkowie koło Zaruzia u jehowitów, rodziców mojej żony Uważam, że ta demoniczna zgraja w postaci Świadków Jehowy i starszej siostry mojej żony i całej rodziny J. z Miastkowa przy Zaruziu powinni za to wszystko odpowiedzieć prawnie przed prawdziwym - Europejskim Wymiarem Sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trageeeediaaaa
a za takich aniolkow sie uwazaja,kto by pomyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkaoo
to nie bajki moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slazaczkkka
Bylam swiadkiem jak grupka SJ namawiali kobiete by odeszla od meza.Mialam stycznosc z tymi ludzmi przez jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slazaczkkka
wy cale zycie jestescie bajkopisarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamieeetam
Pamietam jak omotali moja mame,mialam wtedy jakies 9-10,przychodzily te wstretne babska do naszego domu i ciagle powtarzaly mojej mamie jaki to moj tata jest okropny,strasznie go nie lubily,dlatego ze on zawsze mial odpowiedz na ich pytania,zaskakiwal ich,czuli sie zagrozeni w rozmowie z nim,wiedzieli ze nigdy nie przejdzie na ich strone i nie porzuci kosciola.W domu tylko klotnie,ja bylam szarpana pomiedzy ich dwojga,nieprzespane noce,problemy w szkole ,eh......szkoda gadac:( :(:(:( To smutne,ale nienawidze tych ludzi za to co zrobili naszej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaafffee
Małżeństwo,to rzecz święta,więc dlaczego doprowadzacie do jego rozpadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raritet ol bjorn delikatet NFF
Jak rozpoznać świadków jehowy bez rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież pisałem ze nie uznają dekalogu Szóste przykazanie stoi na straży miłości czystej i nierozerwalności małżeństwa. Domaga się złączenia sfery seksualnej z miłością do Boga i do człowieka, zakazuje zaś posługiwania się popędem seksualnym w sposób egoistyczny, bez liczenia się z prawem moralnym, naturą tego popędu i dobrem człowieka. rozwalają małżeństwa bo zostały zawarte przed bogiem a szatan nie nawidzi co przez boga zostało złączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w parach chodzą i zaczepiają ludzi dobrze sie maskujja dopiero po ich mowie można rozpoznać ze sa świadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze szczebrzeszyna
szczerze mówiąc to już męczące jak najeżdżacie na tą grupę. od czego się zaczął temat? od tego że facet stwierdza że Jehowi rozwalają mu rodzinę, ponieważ: - żona chodzi na zebrania i jeździ na ich kongresy - okłamuje go (pewnie mąż zabrania jej chodzić na zebrania więc ona kłamie że nie idzie a idzie) - NIE BYŁA NA KOMUNII SYNA - a co w tym złego skoro komunia to uroczystość katolicka a ona nie uznaje tej uroczystości I TO WSZYSTKO, a potem tylko slogany że to jest rozbijanie rodziny i setki takich samych niepotwierdzonych odpowiedzi... i niby że ktoś taki światły jest że "jest tolerancyjny dopoki to nie krzywdzi jego rodziny". a niby w jaki sposób twoja żona niszczy rodzinę? to pewnie ty jej piekło robisz za każdym razem kiedy ona ma iść na zebranie, cała twoja rodzina na nią naciska, straszy, mówi że ona rozbija rodzine, że jest przeciwko własnemu dziecku i tak dalej, i tak podobnie. a jej pozostaje mowić że w zborze ma rodzinę i potem wszystko przeinaczasz. to jest też śmieszne że każdego kto ma inne poglądy i kto jest NAPRAWDE TOLERANCYJNY posadzacie że "on jest z tej sekty" to jest naprawde ciemnota, ludzie drodzy,.,. w XXI wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze szczebrzeszyna
przecież pisałem ze nie uznają dekalogu Szóste przykazanie stoi na straży miłości czystej i nierozerwalności małżeństwa. Domaga się złączenia sfery seksualnej z miłością do Boga i do człowieka, zakazuje zaś posługiwania się popędem seksualnym w sposób egoistyczny, bez liczenia się z prawem moralnym, naturą tego popędu i dobrem człowieka. rozwalają małżeństwa bo zostały zawarte przed bogiem a szatan nie nawidzi co przez boga zostało złączone merkaba - nie rozumiem zupełnie twojej wypowiedzi. to jakiś bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvfv
Ze szczebrzeszyna chciałam dokładnie to samo napisać ;) Co złego jest w tym, że żona chodzi na zebrania i kongresy? To tak, jakby Tobie zabroniła chodzić na Mszę. I nie, nie jestem Świadkiem Jehowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- NIE BYŁA NA KOMUNII SYNA - a co w tym złego skoro komunia to uroczystość katolicka a ona nie uznaje tej uroczystości Skoro nie uznaje Sakramentów katolickich to po jakiego grzyba chrzciła dziecko? Najpierw wychowuje dziecko w okreslonym wyznaniu, wysyła na religię a potem się rozmyśla. Dziecko to nie zabawka, jest małe i pewnych kwestii nie rozumie. Przykro musi być jak matka sie nie pojawia w tak ważnym momencie w życiu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no to juz przesada
Znowu odezwali się jacyś Jehowi, bo tylko wy tutaj bronicie swoich racji. Nawet ludzi ,którzy uwolnili się z waszych macek napisali tutaj jacy jesteście obłudni i zakłamani a wy dalej swoje.... Miałam stycznosc kilka razy z Jehowymi, to chorzy ludzie. Nie piszę,ze wszyscy, ale na pewno Ci, z którymi rozmawiałam. Raz jadąc pociągiem, kiedy jeszcze studiowałam. Jakieś 2 nawiedzone baby próbowały mnie przekonac do swoich racji, na siłę wciągały do dyskusji. Kiedy grzecznie mówiłam im,że nie jestem zainteresowana itp to te dalej swoje, dosownie jak pierd*****te. Nie jestem poddatna a takie bzdety, ale drażniło mnie to,że one jak opętane gadały do mnie , a ja nie chciałąm z nimi rozmawiac. Do tego stopnia mnie zmuszały i zaczepiały rozmową,że się po prostu przesiadłam, szkoda się męczyc kilka godz. słuchając jakichś maniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvfv
W każdym wyznaniu znajdziesz maniaków, Świadkowie Jehowy nie są wyjątkiem. Tacy sami są wśród Zielonoświątkowców, katolików, protestantów i gdzie tam jeszcze chcesz. Ja jestem agnostykiem, a mimo to i tak będę twierdzić, że dramatyzujecie. To, że znajdzie się paru fanatyków nie może być wyznacznikiem wszystkich wyznających daną religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manipuluja nawet faktami
Lipsius a sprawa krzyża Otóż ŚJ odrzucają chrześcijańską naukę, jakoby Chrystus umarł na krzyżu. Uważają oni, że Jezus zmarł na „palu męki. Jednym z argumentów, przemawiającym zdaniem ŚJ za takim przedstawianiem narzędzia śmierci Chrystusa na palu jest dzieło wspomnianego Justusa Lipsiusa „De Cruce Liber Primus. W jednej ze Strażnic czytamy: „Na przykład Justus Lipsius rzymskokatolicki uczony żyjący również w XVI wieku zamieścił w swej książce „De Cruce Liber Primus rycinę przedstawiającą Jezusa przybitego do prostego pala Podobną argumentację znajdujemy w dodatku do „Chrześcijańskich Pismach Greckich w Przekładzie Nowego Świata, gdzie obok wywodów potwierdzających słuszność zamiany krzyża na pal, zamieszczono rycinę przedstawiającą rzekomo Chrystusa przybitego do prostego pala. Rycinę opatrzono następującym komentarzem: „Zamieszczamy tu reprodukcję ryciny przedstawiającej takie [pal crux simplex przyp. autora] narzędzie męki, a pochodzącej z książki Justusa Lipsiusa (1547 1606) pt. De cruce libri tres Zastanówmy się co dla czytelnika oznaczają tak przedstawione informacje. Otóż może on być przekonany, po pierwsze iż Justus Lipsius uważał za pewnik to, iż Chrystus umarł na palu. Po drugie skoro Lipsius jest autorem rzymskokatolickim to kiedyś Kościół katolicki podzielał poglądy Towarzystwa Strażnica na temat narzędzia śmierci Chrystusa. Czy jest to zgodne z prawdą. Okazuje się że nie. Aby to sprawdzić czytelnik musiałby dotrzeć do książki Lipsiusa, co nie jest łatwe ze względu na to, iż wydano ją w roku 1629. Cóż jednak okazuje się po dotarciu do owego oryginału? Otóż Justus Lipsius w swej książce rzeczywiście zamieszcza rycinę przedstawiającą człowieka przybitego do prostego palu, jednakże wcale nie uważa że tak umarł Chrystus. Lipsius przestawia kilkanaście sposobów w jaki krzyżowano w czasach rzymskich. Jednak na stronie 46 swojej książki Lipsius stwierdza: „Na krzyżu Pana były cztery kawałki drewna: belka pionowa, pozioma, kawałek drewna pod stopy i napis umieszczony u góry. Jak wygląda wiec prawda? Towarzystwo Strażnica dopuściło się podwójnej manipulacji. Po pierwsze z kilkunastu różnych rycin, wybrało i zamieściło w swych publikacjach jedynie tę, która potwierdza ich naukę. Po drugie stwierdzono, iż Lipsius przedstawił Jezusa na palu męki, co nie jest zgodne z prawdą, bo Lipsius nie miał wątpliwości, że Jezus umarł na krzyżu. Towarzystwo Strażnica, aby osiągnąć swój cel, włożyło w usta Lipsiusa pogląd, którego nie tylko nie wygłosił ale z którym na pewno się nie zgadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super topik dla fanatyków
dla fanatyków religijnych wszelkiej maści i odcieni,od katoli zacząwszy na ŚJ skończywszy Jak już wcześniej pisałem,nic się w "dyskusji" nie zmieniło "jesteście tacy sami i fajnie się czyta te wasze bzdety,dwie sekty sie nawzajem naparzają,nie myślcie sobie katole ,ze jesteście lepsi,jedni i drudzy macie tego samego joba i pie**olca,hahaha" Macie mentalnosć średniowiecznego,nawiedzonego przygłupa,ludzie,trochę wzajemnej tolerancji ,jest XXI wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze szczebrzeszyna
"Skoro nie uznaje Sakramentów katolickich to po jakiego grzyba chrzciła dziecko? " hm, chrzciła dziecko ponieważ była wtedy katoliczką???? poza tym nawet jakby wtedy nie była, to może jej mąż i reszta rodziny sobie tego życzyła? "Przykro musi być jak matka sie nie pojawia w tak ważnym momencie w życiu dziecka" istotą macierzynstwa nie jest fakt "pojawienia" sie na jakiejś religijnej uroczystości. to nie jest najważniejsze, tylko to jaką matką jest na co dzień i czy kocha swoje dziecko. poza tym, nie znam dziecka które głęboko religijnie w wieku 8 lat przezywałoby komunie, chodzi raczej o białą sukienkę czy prezenty :) rodzinka robi z komunii show ----->nie no to juz przesada "Znowu odezwali się jacyś Jehowi, bo tylko wy tutaj bronicie swoich racji. Nawet ludzi ,którzy uwolnili się z waszych macek napisali tutaj jacy jesteście obłudni i zakłamani a wy dalej swoje...." o to sa właśnie mądre wypowiedzi o których pisałam co niektórych tu osób siła argumentu polega na tym, że są w większości. Waszych wypowiedzi nie weryfikuje sie merytorycznie a tylko klasyfikuje jako "swoje" a więc dobre!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvfv
No wiadomo, to co dobre zawsze broni się samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze szczebrzeszyna
"Macie mentalnosć średniowiecznego,nawiedzonego przygłupa,ludzie,trochę wzajemnej tolerancji ,jest XXI wiek!" właśnie!!!! ja bym była za tym, żebyś ty swojej żonie dał święty spokój i niech sobie na te zebrania chodzi, a ty chodź sobie na msze, i niech cała rodzina na nią nie naciska. Wasz syn może sobie jak widzisz bez przeszkod do kościoła, na komunie i na bierzmowanie chodzić, więc nie pociskaj że ona coś mu niszczy. bo w tej chwili to ty sie tylko bulwerujesz i to ty niszczysz rodzine. założe się że poza tym że nie chodzi na komunie jest dobrą i kochającą matką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoty
brak słów podpisuje sie pod tym co napisalas/es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoty
ze szczebrzeszyna zaloz sobie swoja rodzine i wprowadz do niej podzial,potem zobaczymy czy bedzie dalej tak "szczekac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×