Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość PiotrekMarko
Moj syn do dzisiaj cierpi z tego powodu ze mamusi na komuni nie bylo,dzieci w szkole sie smieja ze na religie przestal chodzic,w domu awantury,probuje go ze soba na sile zabierac a on sie chowa gdzie tylko sie da bo po prostu nie chce,corka przez to z domu uciekla,przez trzy dni jej szukalismy,myslalem ze mojej zonie otworzy to oczy i dotrze do niej jak rani wlasne dzieci,ale niestety nie!!! Nic sie nie zmienilo!!! Nigdy nie pozwole zonie na to aby moje dzieci mialy stycznosc z tymi "diablami"Nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na zakończenie, bo mam dość tego tematu, napiszę co te doświadczenia uczyniły ze mnie - jestem ateistką, moje dzieci nie były chrzczone, nie pójdą do komunii. Jeśli będą chciała jako osoby dorosłe się ochrzcić - droga wolna. Ja nie chcę takiego boga, dla którego rozpadają się rodziny. I na pocieszenie - mój ojciec przejrzał na oczy:) Sam teraz na nich psioczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
DROGI AUTORZE POWIEM CI SZCZERZE- dobrze,że nagłaśniasz swoją sprawe chocby przez to forum ale zamiast tak jęczeć powinieneś wziąć się w garść i tak jak oni przechwcili tobie żone ty powinieneś sposobem przechwcić ją spowrotem na dobrą strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaak
sorry,ale to ty jestes fanatykiem. zycze ci, aby twoja zona cie zostawila, dzieci i tak zostana przy niej. i wtedy beda mieli swiety spokoj. nie chcialabym miec do czynienia z takim zapienionym facetem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
może na początek zastanów się czego jej brakowało w małżeństwie, daj troche uczucia, posprzataj za nią , zaproponuj wypad do spa ... no nie wiem twoja w tym głowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
oblubienica, a z twoim ojcem co??? i jak mama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jar::
datki piszesz? Hipokryzją jest pisać o świątyniach i mamonie oraz wzbogacaniu niekórych ŚJ(z czym sie nie spotkałem) z datków gdy taki proceder kwitnie na wielką skalę w KK..gdy wspomne o rydzyku.Poza tym datki są DOBROWOLNE i nikt nie chodzi z tacą co niedziele i nie wyciąga łapy po kasę,bo stoi tylko skrzyneczka i wrzuci tylko ten ,co chce.A księża..jak kasa leci z "posług"...a to ślub,a to pochówek etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
no prosze, psioczy...! :-D a coz to sie stalo, ze tak mu mozg "oswiecilo"?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
tjaaaaak a ja Tobie zycze zebys mial zone,dwojke dzieci,kochajaca sie rodzine i zeby oni Ci zniszczyli cale szczescie tak samo jak mi! Gowno wiesz,gowno rozumiesz,wiec sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
Dzieci tesknia za matka,ja za zona......Tylko diabel potrafi opetac kobiete do tego stopnia zeby inne rzeczy byly dla niej wazniejsze niz wlasne rodzone dzieci!! Wierze ze kiedys skonczy sie ten koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknij
jak ktos pracuje to ma kasę i ma samochód jaki mu sie podoba !! zastanów się jakimi samochodami jezdzą księza ???? a oni nie pracują!! sale budowane są z datków -dobrowolnych - jeżeli wiecie co to znaczy !!!! jak was czytam to mi was żal- brak wiedzy i tępota to granic !!! najpierw zdobądzcie wiedzę a pozniej się wypowiadajcie ! źal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
i niby z tej rodziny cała miłosc nagle wyparowała???? :-D :-D :-D wez sie nie osmieszaj, chlopie..! podobno milosc wszystko przetrwa!! a skoro nie, to tej milosci wcale w tym twoim domu nie bylo..! twoja zona sie nie wloczy z gachami ani nie pracuje w agencji i nie bierze dragow. chory na leb jestes. jakos znalam w zyciu wielu ŚJ i zaden mnie do niczego nie naklanial, tak jak ty to demonicznie przedstawiasz :-0 :-0 :-0 nie jestem i nie bylam ŚJ. pozwol jej zyc, czlowieku..!! ona ci nie zabrania latac do kosciola! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
"dzieci tesknia za matka" :-0 :-0 :-0 :-0 o ku....! zaraz sie rozplacze :-0 :-0 :-0 a co???? matka na roboty do irlandii wyjezdza, ze jej miesiacami w domu nie ma???? :-D :-D :-D :-D no to teraz walnąłes...!!! :-D :-D to co mają mowic te miliony, co rzeczywiscie na emigracje zarobkowa wyjezdzaja..???!! twoja hipokryzja jest jak morze bezkresne...! nie ma granic..! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak wy macie mieć dobrze skoro jeden drugiemu źle życzy. A żeby ci się rodzina rozpadła, a żeby żona Cię zostawiła. Ktoś kto pisał o braku wiedzy na temat świadków miał rację. Większość z was nie wie nic i ich oczernia. Przecież to ludzie tacy jak my, a może i nawet lepsi co niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
a niby co znaczyy Czlowieku wiecej milosci maja dzieci matek ktore wyjezdzaja i tylko dzwonia! Sprobuj sobie wyobrazic kogos kto jest obecny cialem,ale duchem jej nie ma bo jej glowa jest z nimi!!! Musisz byc naprawde tepy skoro tak prostych rzeczy nie potrafisz zrozumiec! Masz zone?dzieci?rodzine? Wiesz co to znaczy podzial w rodzinie? Nie wiesz!! Nic nie wiesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Świadków, zielonoświątkowców i katolików. Z każdymi z nich przystaje ale do nikogo nie przynależe. Jeśli byli by tacy źli to dawno by zniszczyli moje życie albo zwerbowali w swoje szeregi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek weź ty się ogarnij, a nie ludzi wyzywasz. Myślisz że tylko ty masz rodzinę? Tylko u ciebie źle się dzieje? Może do swojej żony też mówisz że jest tępa i dlatego szuka pocieszenia gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
JAR : jesteś jednym z nich to od razu widać 🖐️ ja napisałam,że każdy kościół wyciąga forse od naiwniaków /księża katolicyy tez mają upchane brzuchy i dobre samochody/ ale mój drogi Jar wy wyciągacie w wyjątkowy sposób, wjątkowo manipulując ludzmi, ja byłam w Chicago widziałam na własne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
BlondlaskaSuperKobieta dokladnie jest jednym z nich dlatego slowa z nim nie zamienie!! Demony cholerne,ciakawe jak by tak katolicy wlazili z buciorami w ich zycie i rozwalali im rodziny!Ciekawe co by wtedy bylo! I zapewniam wszystkich ze naprawde bylismy kochajaca sie rodzina dopoki oni sie nie pojawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jar::
Nie jestem,ale znam ŚJ od lat. Powiem ci tak:znam nauki,studiowalem biblię razem z nimi,pojawialem się na zebraniach i ani nie jestem "zmanipulowany" a tym bardziej nie jestem żadnym fanatykiem...oraz de facto nie naleze do ŚJ.Nikt mnie nie zmuszał do niczego,nie wywierał presji,zebym dołączył.Są mi nadal przychylni,odwiedzają mnie czasami jak chodzą po domach i tyle. Po prostu wiem ja kto wygląda mniej więcej,a wiekszosc tutaj podpiera sie wiedzą z netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
Katolicy nie chodza po domach!!Nie sa natretami!!Jak ktos nie chce chodzic do kosciola to po prostu nie idzie!!! A oni sa wlasnie takimi pijawami ktorzy chodza i chodza io chodza i beda lazili tak dlugo dopoki jakiejs rodziny nie rozwala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarapoli
Jezus chodził po domach?Nie wydaje mi się.Wogóle to nie porównuj Jezusa z tymi "ludźmi" Piotrek znam podobną sytuację do twojej i szczerze ci współczuję.Pozostaje ci modlić się o to aby żona przejrzała na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
Chyba raz wystarczy powiedziec,nie dziekuje,prosze wiecej nie przychodzic!!Prawda? A oni dalej swoje!!! I tak łazili,az moja zona wpadla w ich sidla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
itonas Bardzo Ci dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
Dodam,że katolicy nie używają az takiej manipulacji,nie udają na siłę kulturalnych,miłych,otwartych, nie wyłudzają informacji by je pózniej wykorzystać - bo tak robią sekty!!!!!!!!! i tym kościół katolicki sie różni /uwaga dodam,że nie należe do adnego kościoła żeby nie było ... /spójrzcie na to co pisałam wczesniej o pewnej jehówce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że chodził o czym mówi Biblia. Chodził nauczać od świątyni do świątyni od domu do domu. Apostołowie również nauczali po domach o czym jest napisane w dziejach apostolskich. Polecam lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×