Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość --Majtkowa--

Szukam konkretnych majtek ;)

Polecane posty

Gość --Majtkowa--

Ze 2 lata temu kupiłam sobie super majtki (w moim pojęciu, to jest) Czarne [ale były inne kolory] z szeroką biłą gumka na górze na której był napis powtarzający się "ROCK ON" i czaszki ;) Uwielbiałam gatki (żałuję do tej pory że kupiłam tylko jedną parę) i mam pytanie czy ktoś nie wie, gdzie takie kupić :( Króliś mnie dzisiaj przywitał gryząc mi majciochy które sobie przygotowałam na dzisiaj to założenia i cala gumka jest brzydko obgryziona :( Majty kupiłam chyba w galerii Blue City w Wawie... Ale dawno więc nie wiem czy wo góle są szanse na nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike..
jezu jak ja słyszę dziewczynę, która mówi majty, majtasy czy coś takiego to mnie od razu skręca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrgrrrgrrr
Jest tyle ładnych majtek, że aż nie wiadomo jakie kupić. Wybierz nowy model, tamtego raczej nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Majtkowa--
Przepraszam, powinnam pisać "słodziaśne majteczki w koroneczki hihi" ;) Albo się rozbijać czy to hipsterki, figi, stringi czy insze. Niech cię skręca, z Bogiem. Szkoda że sklepy nie mają jakichś stałych elementów :( A takich majtek z szeroką gumką na górze ogólnie nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrgrrr
dodaj jakiś link z podobnym modelem, może coś znajdę. Sama mam fioła na punkcie kupowania majtek :-) wiem, że Calvin Klein ma z szeroką gumką Steel coś tam :-) ale nie wiem, czy o takie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Majtkowa--
A wiesz że faktycznie fajny? Chyba sobie sprawię :) A co do modelu podobnego to mam problemy ze znalezieniem podobnego :( Znalazłam męskie gacie, a coś damskiej wersji nie ma [była w tym sklepie, co jego nazwy nie pamiętam ;)] albo znaleźć nie umiem. Chodzi głównie o szeroką gumkę na górze :) Czarne lub szare http://www.alibaba.com/product-gs/279680701/Modal_underwear.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×