Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RUBY ROSE

Kupuje ktoś z was kosmetyki..... RUBY ROSE....???

Polecane posty

Gość RUBY ROSE

jesli tak tto co o nich sadzicie? poza tym interesuje mnie ghdzie je kupujecie?? Pytam poniewaz zastanawiam sie nad otwarciem sklepiku ( 15 metrów) z tymi kosmetykami ale zastanwiam sie czy to ma szanse sie przyjać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
osobiscie nie spotkalam tych kosmetykow nigdy w sklepie...co najwyzej na bazarze ale widze ze te kosmetyki sa chwalone. U mnie w miescie ( 20 tyś) jest mnostwo mlodziezy i ludzi sredniozamoznych a wiec tani kosmetyk mysle ze mialby szanse sie przyjac z drugiej strony zastanawia mnie dlaczego nikt nie otwarl jeszcze sklepu z tymi kosmetykami....czy to znaczy ze nie da sie na tym zarobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
tap madl to sa bardzo tanie kosmetyki kolorowe. Najpopularniejsze sa cienie ktore mozesz kupic juz od paru złotych. Na allegro ida jak woda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale czy to jest dobre i nie uczula? musisz po innych forach też popytać żeby się nie okazało że jest to badziew totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
tap madl te ksometyki maja atesty wiec dopuszczone sa do sprzedazy, bez tego przeciez nikt by nie ryzykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
kotka patrzylam na opinie i kometyki te sa bardzo chwalone. Nie wiesz gdzie one je kupują?? Bardzo interesuje mnie czy gdzies spotkalyscie sie ze sklepem ruby rose???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro oczywiście :) Tam zestawy tych cieni są duże, a tanie. Sama chciałam sobie kupić, ale ja cieni używam tylko popiel, rzadko coś innego, to mi się nie opłaca. Choć ja jak sroka, jak coś kolorowego, a dużo, a tanio, to zaraz bym kupiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
spytaj też na tym forum... jesli chodzi o opinie to juz sie zapoznalam. Teraz bardziej interesuje mnie czy moj pomysł jest wart uwagi czy raczej nie ma sznas na powodzenie?? wynajem lokalu 800 zł - same centrum a wiec przewijaja sie tłumy lokal malutki a wiec nie moglabym handlowac niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
Kotka to sa chyba najtansze kosmetyki kolorowe i podobno do tego dobre i stad moj pomysl na biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam ile wlezie
maja najlepsze cienie na swiecie Prawie darmo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest??
ja kupilam pare razy lakier do paznokci i cienie.. a kupilam to w markecie w pasazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
klikam ile wlezie.... a gdzie je kupujesz??? czy tam gdzie kupujesz widac zainteresowanie tymi kosmettykami??? myslisz ze sklep ruby rose mialby szanse sie rpzyjac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
no co jest w tym pasazu maja same komsetyki tej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest??
w CH AKS w chorzowie ;) kiedy bym tam nie weszla to zawsze sa ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
no co jest ale to jest sklep tylko z tymi ksometykami czy cos poza tym mozna tam rowniez kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h;fhe;oa
tak, ale jest druga strona medalu - ile tego musialabys sprzedac, zeby zarobic na lokal i siebie, skoro paletka cieni kosztuje kilka zlotych? Nie mozesz byc duzo drozsza niz allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest??
wiesz co tam sa same kosmetyki, wiec napewno tylko tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
h;fhe;oa ale czy wlasnie nie na pierułach zarabia sie najlepiej???? przeciez nikt sie nie zastanawia jak ma wydac 5 czy 9 zł ale jak ma wydac 50 zł to juz nie jest to takie proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam ile wlezie
ja kupuje na ryneczkach i targach ,ma ogol na swiezym powietrzu Czesto od ruskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h;fhe;oa
masz tu opinie z wizazu: autor: ulefka "Kiedys kupiłam RR i cieszyłam sie jak dziecko ale tak naprawde to straszne g...no!!!osypuja się,żle się nakładają,nie trzymaja sie wcale ani na bazie ani bez bazy a co z tego ze tyle kolorów jak chcac wycieniowac oko wychodzi jeden wielki kocioł i okazuje sie ze wszystkie brazy to ten sam kolor chyba ze uzywa się jasnego rózu i sliwki to wtedy widac róznice a z reszta co tu w ogóle o kolorze mówic jak to coś (bo cieniami to się nie da nazwac)nie ma pigmentu...Nie mam pojecia jak mozecie byc z tego zadowolone przeciez to chłam firmy chrzan!!!Tym sie w ogóle nie da zrobic makijazu No chybaże makijaz oka polega na tym zeby sobie aplikatorem maznąć powieke jednym no góra dwoma kolorami(i to tak jak mówiłam bezem i ciemnym brazem bo inaczej to nie da rady)tez kiedyś myslałam ze na tym to polega ale odkad jestem w szkole charakteryzatorskiej to wiem ze makijaz to niemalze praca plastyczna!W mojej łazience stoi cały czas ta paleta i co koło niej przechodze to się śmieję z siebie jak mogłam się nabrac na takie dziwactwo...te palety kojarzą mi sie z takimi zestawami kosmetyków dla dzieci jak można w Carrefour'że na dziale z zabawkami dostać!!!NIE KUPOWAĆ TEGO SZAJSU!!!JESZCZE SIE POCHORUJECIE!!!!Przeciez ingloty to taka fantastyczna rzecz za nprawde srednia kasę a przy paletach to juz w ogóle tanizna bo cienie sa po 4 do 6 zł!!!kupi sie taka palete i ma się na pare ładnych latek!!! ulefka jest offline "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
no co jest hmmm a wiec jednak juz ktos prowadzi taki biznes:) to mnie troche pocieszylo...tym bardziej ze pewnie w takim centrum handlowym cena za wynajem jest spora i jakos daja sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
h;fhe;oa zobacz na allegro jak te kosmetyki schodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h;fhe;oa
ruby rose, tak pierdul ludzie kupuja najwiecej, ale jak zarobisz na paletce 2-3 zlote to musialabys sprzedac tego tysiac sztuk w mniesiacu, zeby sam lokal oplacic. Czy na pewno jest to wykonalne? Ja bym na twoim miejscu troche zroznicowala asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
h;fhe;oa tyle tylko ze lokal jest malutki, czesc uzytkowa ok 10 m 2:-( i z czym to polaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam ile wlezie
dziewczyny sie chyba pomylily W duzych marketach i centrach handlowych sa sprzedawane kosmetyki Golden Rose-a to zupelnie inna firma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×