Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RUBY ROSE

Kupuje ktoś z was kosmetyki..... RUBY ROSE....???

Polecane posty

Gość RUBY ROSE
a moze faktycznie czyms innym handlowac???tylko czym mozna handlowac w tak malym lokalu zeby sie to oplacilo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ea.
tanie kosmetyki to nie jest zly pomysl, tylko musialabys dobrze skalkulowac. Mozesz byc tylko minimalnie drozsza niz allegro, bo ludzie nie kupia - kazdy umie liczyc. Przejdz sie po okolicy i zobacz, czego brakuje, co by mozna bylo sprzedawac. Na tak malej powierzchni musi byc cos malego, nie rozlozysz sie z ciuchami, butami... kosmetyki to dobry pomysl. moze perfumy? Na tym chyba lepsze przebicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
ea no niestety gdyby lokal byl wiekszy to myslalabym o czyms innym ale pomyslalam ze skoro jest taki popyt na te kosmetyki to moze by sprobowac.... perfumy??hmm tego wszedzie pełno wiec konkurencji sporo... myslalam tez o sztucznej bizuterii ale to chyba juz sie rynek tym nasycił... poza tym myslalam zeby otworzyc sklep z czapkami i szalikami...no ale to zimowy biznes a co pozniej??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBY ROSE
ea dodatkowo myslalam zeby robic w sklepiku makijaże bo mam kurs zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odradzam
przelicz czy sie to oplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska86
Co do kosmetyków Ruby Rose są świetne. Jeśli ktoś jest zainteresowany ich kupnem polecam stronę www.faktor.krakow.pl jest to hurtownia prowadząca sprzedaż wysyłkową ale umieszcza też swoje produkty na allegro:) w ofercie mają pełno tanich kosmetyków nie tylko firmy Ruby Rose, ale Vollare i innych więc po co zimą chodzić po bazarkach skoro można z domu:)Jedyny mankament jeśli chodzi o hurtownie jak to w hurtowniach część produktów jest sprzedawana w zestawach i jest ustalone minimum zakupów tzn.100zł( poki co najtańsze jakie znalazłam w hurtowniach internetowychy:) ),ale ja zakupy robiłam tam z 2 koleżankami więc za troche ponad 100zł uzbierane razem miałyśmy pełne kosmetyczki:)a kosmetyki naprawde dobre i godne polecenia zwłaszcza jak jest się uczennicą liceum albo studentką bez kasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×