Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nvvnbnbvnbnb

Powiększenie ust

Polecane posty

Gość nvvnbnbvnbnb

Chciałabym nieco powiększyć górną wargę. Minimalnie, bo nie chcę żeby rzucało się w oczy. Jest ona bardzo wąska i po prostu źle wygląda. Jaki zabieg wybrać? Ile czasu widoczne są efekty? Jakie są minusy takiego zabiegu? Dodam, że mam 20 lat i mieszkam w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsssssssssssssss
nie wiem, ty mi powiedz bo tez chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś odpowie...
mam taką nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś odpowie...
Ile kosztuje taki zabieg i jak często trzeba go powtarzać? Czy pozostają po nim ślady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzyx
mozesz powiększyć usta kwasem hialuronowym - jesli to tylko górna warga to powinno wystarczyć ci 0,5ml. preparatu. Koszt takiego zabiegu to około 600zł, w warszawie może być trochę drożej. efekt utrzymuje sie 6-10 miesięcy, zależy to od preparatu i od danej osoby, u jednych kwas hialuronowy utrzymuje się dłużej a u innych krócej. jesli bedziesz powtarzać zabieg zanim preparat całkowicie się wchłonie to efekt bedzie utrzymywał się coraz dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Moje usta były bardzo małe i powiększyłam je za pomocą kwasu hialuronowego, zabieg zrobiła mi bardzo dobra Pani dr Aldona Stachura z Katowic. Moje usta po zabiegu sa ładnie powiększone i mają naturalny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam u swojego lekarza i szczerze mówiąc nie żałuję - świetny efekt, a wypełniacz Restylane na prawdę niezle daje radę. usta pełne i fajnie naturalnie wygladają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam udać się na konsultacje. Ja swoje usta robiłam w Instytucie Piękna Bielenda. Mają bardzo dobre ceny, i potrafią świetnie doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×