Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatadoms

Zdradziłam

Polecane posty

Przed kilkoma tygodniami zdradziłam męża , jesteśmy z sobą od 4 lat , od 3 jesteśmy małżeństwem , mam ogromne wyrzuty sumienia , strasznie ciąży mi to na sercu.Kocham go i nigdy nie odeszłabym od niego , ale chwilowe zauroczenie i stało się. Czuje ogromny kamień na sercu , co mam zrobić , powiedzieć mu , czy też zachować to w tajemnicy. Kto był w podobnej sytuacji i co zrobiłyście ? Strasznie mnie to boli i skłaniam się ,żeby mu o tym powiedzieć , żeby było chociaż trochę lżej,ale mam 2,5 letnią córke i boje się ,że mąż może odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w podobnej sytuacji mam męża od 4 lat też zdradziłam z byłym... najgorsze że nadal mnie pociąga... ale nie spotykam się z nim b nie chce tego ciągnąć ... przygoda była krótka ale już nie chce chodź wiem że były mnie kocha(ma żonę) też po paru tygodniach żałowałam chciałam powiedzieć mu żeby mi ulżyło ale wiem że ogromnie bym go zraniła, czułam się z tym okropnie nie wiedziałam co mam z sobą zrobić... chciałam cofnąć czas. I wiesz co? nie powiedziałam mężowi i Tobie też radzę jeżeli chcesz być już mu wierna i nie popełniać znowu błędu... Czasami lepiej przemilczeć... To okropne uczucie minęło i żyje sobie już spokojnie,,, tobie tez przejdzie tylko potrzebujesz czasu... Wiem czułam się tak samo!! Minie!! nie rań Go!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sghrsatrh
a gdzie reszta wpisów he??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×