Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pokapoka

Prezent dla mamy - pomóżcie!

Polecane posty

Gość zoszka
a ten z łańcuchem do wina - to ten łańcuch sprawia że flaszka stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że lepszym prezentem byłaby roślinka. Sama jestem tradycjonalistką i postanowiłam kupić mamie zestaw kosmetyków, ponieważ zawsze się to przydaje, a przebywając z mamą tyle czasu umiem stwierdzić, że dane kosmetyki będą jej odpowiadać :) http://www.kupujemy.pl/zestawy-kosmetykow--qw-kosmetyki--sixD-porownanie-cen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Pobyt w Spa to bardzo dobry pomysł na prezent,szczególnie jeśli Twoja mama narażona jest na codzienny stres i zmęczenie. Jeżeli już,to polecałabym SPA w górach,gdzie jest świeże i oczyszczajace powietrze. Pozdrawiam www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mamie tradycyjnie kupię jakąś książkę. Chyba coś w stylu "Cukierni pod amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, albo "Zamówienia z Francji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winivici
Dla mamy koniecznie zestaw kosmetyków z ekstraktem bursztynowym, np marki eva natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliagres
Najlepsze promocje znajduję w sklepie „Niebieski-koralik. Kupuję tam biżuterię marki Biagi, tak ładną jak Pandora, ale tańszą. Udało mi się kupić kilka koralików po tańszych cenach, a także wyczyścić biżuterię za darmo, a teraz można dostać portfel wart 70 złotych za zakupy, na które wydasz 100 złotych. Czas jest ograniczony, więc nie ma nad czym się zastanawiać, aż koleżanka sprzątnie sprzed nosa taką okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×