Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osz5

"Zrobiłam karierę" - kto z was może się podpisaćpod tym twierdzeniem?

Polecane posty

Gość osz5

mój mąż tak, ja - zdecydowanie nie :( Co jest waszym zdaniem miarą kariery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clebo
Nie mam pojęcia bo koło kariery zawodowej to nawet nie stałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam tzw "karierę" poza tym żadnych sukcesów np w życiu osobistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca moj zywiol
ja zrobilam kariere. Mam wlasna firme, dobrze zarabiam, mam dobry samochod stac mnie na wiele rzeczy o ktorych iini moga pomarzyc. Nie, nie chwale sie tym , raczej przestrzegam. Bo ja poza praca swiata nie dostrzegam. Mam meza dwoje dzieci i nic mnie nie cieszy, nie umiem cieszyc sie rodzina, wolny weekend to dla mnie koszmar, nie umiem wydawac zarobionych pieniedzy, popadlam w pracoholizm, zaczelam terapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz5
a ile macie lat? ja jeszcze mam nadzieje, ze sie uda... mam 28 :| juz sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie kariera
jest nic nie warta jeśli człowiek czuje się przegrany w miłości i bez jakiejkolwiek nadziei na spełnienie w tej dziedzinie. Bo na co miałabym wydawać te zarobione pieniądze, z kim jeździć na wycieczki i dla kogo się starać ładnie wyglądać ? Z kim spędzać czas po powrocie do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja kariere zniszczyla
choroba ale i tak uwazam , ze niezle sobie poradzilam z tem wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariere to caly czas robie... chwilowo niestety siedze w domu i szukam kolejnej pracy. Dla mnie "kariera" to stala, satysfakcjonujaca praca, ktora pozwala realizowac plany i marzenia, nie wspomne o godym zyciu. Tak, czyli mnie to jeszcze nie dotyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej masz
ja to stwierdzę jak przejdę na emeryturę. Teraz mam życie podsumowywać jak mam zaledwie 30 parę lat ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaa2888
jest nic nie warta jeśli człowiek czuje się przegrany w miłości i bez jakiejkolwiek nadziei na spełnienie w tej dziedzinie. Bo na co miałabym wydawać te zarobione pieniądze, z kim jeździć na wycieczki i dla kogo się starać ładnie wyglądać ? Z kim spędzać czas po powrocie do domu ? - ale zycie to zycie. jedni maja szczescie w milosci inni w pracy, inni w tym i tym, a inni w niczym. czyli wg. twojej teori osoba, ktora spelnia sie zawodowo ale nie spotkala swojej polowki ma sie powiesic?? jezeli ktos stawia tylko na kariere odtracajac innch to jego sprawa i jego wybor. zycie to nie bajka. z dnia na dzien mozna stracic pieniadze, rodzine itp. i nie mamy na to wplywu, trzeba jakos zyc dalej. nasza ukochana osoba moze pewnego dnia, ot tak sobie od nas odejsc i co wtedy?? ladnie sie pisze gdy sie to wszystko ma: rodzine, jako takie pieniadze, ale gdy sie to straci pewnego dnia bez naszego wplywu wowczas zadamy sobie pytanie dla kogo mam wstawac codziennie, isc do pracy? a tak nie powinno byc, bo czlowiek powinien zyc przede wszystkim dla siebie. nie chodzi mi o bycie egoista w zyciu, ale nie uzaleznianie swojego szczescia od innych osob. dla mnie kariera to praca, ktora daje godne zycie i satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Dla mnie kariera to praca ktora nie tylko daje srodki na przezycie ale rowniez spelnia ambicje i marzenia zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×