Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość planuję używać wielorazowych

do mam używających pieluch wielorazowych

Polecane posty

Gość planuję używać wielorazowych

Mam prośbę do mam "praktykujących" wielorazowe pieluchy. Napiszcie mi proszę, ile tego trzeba kupić do codziennego użytku - ile pieluch, ile wkładów - na pieluchę chyba jeszcze coś się nakłada, prawda? Ole dzieciak zużywa tego dziennie? Bardzo mnie interesuje to rozwiązanie, na tetrę jestem za wygodna, a chemia w pampersach i innych tego typu wynalazkach jakoś do mnie nie przemawia. Wiem, że są też ekologiczne pieluszki jednorazowe - czy któraś z Was ich używa i ma jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPK DDD
KUP SE JESZCZE WIELKI GAR DO GOTOWANIA TYCH PIELUCH I SKARBONKE DO ODKLADANIA KASY NA GAZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska na wielorazowkach
Ja uwzywam kieszonek z bambusa i mikrofibry. Mam 20 pieluszek i spokojnie starcza. Na poczatku to dosc duzy wydatek, ale szybko widzisz, ze bardziej sie oplaca niz ciagle kupowanie jednorazowek. Tym bardziej, ze moja corka ma bardzo wrazliwa skore i pieluchy- jedno czy wielorazowe zmieniac maksymalnie co 3 godziny. Pieluchy skladam w wiadrze z pokrywka i piore co 2 dni na 40-60 stopni razem z dzieciecymi ciuszkami qw plynie persil sensitive. Do kazdej pieluchy mama 1-2 wklady, kupuje tez specjalne papierki na kupe- wyrzucasz do toalety. Jesli masz jakies pytania, to pisz! chetnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×