Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 3 latka

Jak ubieracie dzieci do przedszkola?

Polecane posty

Gość bo dresyy towiadomo, ze sie
bop nrano jak dziecko zwlekam z lozka to zakladam mu dresik, zeby bylo szybko. Jakbym miala zdejmowac pizake to moglabym go ubrac nomalnie a nie w dresy. Bo dresow nienawidze anie u siebie ani u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przedszkolaków dwóch
no ja moich zawsze stoję w spodnie na śnieg, czapki, szaliki a teraz wzięłam się na sposób i podoszywalam sznureczki do wszystkich rękawiczek i zrobiłam z nich rękawiczki na sznurku. Cały czas są włożone do kurtki i dziecko samo umie je nałożyć a nie giną. Polecam. Można kupić już gotowe na sznurku, a jak nie to wystarczy troszkę włóczki i problem z głowy. Już inne mamy w przedszkolu mówiły ze podchwyciły ode mnie ten patent i też podoszywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przedszkolaków dwóch
haha też nie rozumiem idei wkładania dresów na piżamkę. No ja moich tez ściągam rano z łóżka i ubieram normalnie bo niby dlaczego miałabym ich ciągnąc do sklepu w piżamie. To przecież co najmniej dziwne mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 latka
Hmmm pytałam gdzie kupujecie te świetne ubranka, które jak pisałyście nie odbiegają od firmówe, ba są nawet lepsze. Cóż jak widać odpowiedzi sie nie doczekałam... sądzę jednak drogie mamy ze tak naprawdę miałam rację.U nas firmówki sa przetestowane i tak jak pisałam na bawełnianym dresiku, ani nie mamy "kolan", kolory żywe jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 4-latka najchętniej chodzi w getrach i tunikach.Cały rok może spódniczki nie zakładać,ale getry muszą być.Ostatnio dostała fajny komplet od babci z qq ducka i nie chce mi tego ściągnąć.Zazwyczaj stawiam na wygodę,choć nie powiem lubię jak wszystko do siebie pasuje i dobrze na niej leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno musi byc wygodnie i czysto !! Teraz to koszulki i spodenki lub leginsy jak ciepło...sukienki czy tuniki zeby było wygodnie poprostu...i jak córe cos uwiera lub jej niewygodnie to nie bedzie sie przeciez męczyc cały dzień chocby to było markowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiowamama
www.kidsline.pl oferuje modne, niepowtarzalne i wygodne ubranka dla dzieci od rozmiaru 92 do 140. To przedział wiekowy, w którym z malucha noszącego niekiedy jeszcze pajace czy śpiochy, Twoje dziecko zaczyna nosić "dorosłe" ubranka. Dlatego znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebne smykowi do wygodnego spania, do przedszkola lub na świąteczny obiad u cioci czy wycieczkę do lasu. Jednym słowem od bielizny przez dresy do wyjściowych kreacji a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat jestem nauczycielką, pracowałam w przedszkolu jak i szkolnej zerówce. Jedyne na co zwracają uwagę nauczycielki to na czystość i wygodę... Znam przypadek dziewczynki z bardzo bogatego domu, co kilka dni przychodziła w nowych ubrankach jeszcze z metkami(mama zapominała odrywać) ale co z tego jak dziecko było niedomyte? do mamy nie docierało że mycie raz w tygodniu nie wystarcza. Był tez chłopczyk który przychodził w podwiniętych spodniach, były tak duże że w ciągu trzech lat nie zdołał z nich wyrosnąć... takich przypadków jest masa. Przychodzi czas kiedy ja posyłam swoje dziecko do przedszkola, kupuje raczej markowe ubranka np. zara, h&m itp. ale wszystkie na wyprzedażach i to zazwyczaj na tych ostatecznych. Jednak to same getry, tuniki i bluzy. ktoś pytał o tanie ubrania dobre jakościowo, szczerze polecam LIDL. naprawdę większość rzeczy z h&m może się kryć do tych z LIDl-a. Jedyny minus to rzadkie akcje tematyczne oraz tłumy które szybko wykupują asortyment. Długo szukałam odpowiednich kapci, 90% rodziców kupuje sztywne kapcie na rzepy które moim zdaniem są tragiczne. Po kilku godzinach pot cieknie ze stópek. Ja zdecydowałam się na kapcie z decathlonu (buty do ćwiczeń gimnastycznych) są na rzepy, bardzo mięciutkie, oddychający materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcekwadrat
Panie lepiej traktują dzieci, które są ładnie ubrane??? Bzdura. Pracuję w przedszkolu i niczego takiego nie zauważułam. Ja też tak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tez chłopczyk który przychodził w podwiniętych spodniach, były tak duże że w ciągu trzech lat nie zdołał z nich wyrosnąć... takich przypadków jest masa. Mam nadzieje że moje dziecko nie będzie miało takiej durnej nauczycielki ,a pomyślałaś tępa łyżwo że może miał po starszym rodzeństwie bo rodziców nie było stać aby kupować nowe .W ogóle czytam co napisałaś i jesteś pusta ,lepiej żebyś dzieci nie uczyła bo nic dobrego ich nie nauczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko było jedynakiem, jeśli nawet spodnie były np. po kuzynostwie można je oddać do krawcowej lub samemu skrócić... pomyślałaś jak takiemu dziecku jest niewygodnie gdy spodenki cały czas się odwijają i musi prosić kogoś o pomoc? ja nie mówię o kilku nadprogramowych centymetrach ale długości która przykrywa stopy i to sporo! Powtórzę jeszcze raz w ciągu trzech lat spodnie były cały czas sporo za duże. Mam nadzieję ze do ludzi odzywasz się tak jedynie na forach... w innym wypadku chyba ciężko tobie w życiu. Kultura obowiązuje wszędzie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kapeluszu
Nie wpadlabym na to,ze kogos moze interesowac garderoba moich dzieci. Moja corka za tydzien idzie do przedszkola i bedzie nosic to,co ma w szafie. Nie bede kupowac na te okolicznosc nowych rzeczy,a te,ktore ma,uwazam za fajne i ladne. Nie wiem,czy markowe,czy nie,w wiekszosci z hm-u. Mam gdzies ,czy jej 'kreacje' komus przypadna do gustu,czy nie. Majtki,koszulka,bluza,dzinsy miekkie albo jakies dresowe spodnie czy rajtuzy i spodnica,no tak jak sie czlowiek ubiera. A ze sie usyfi - toz to pralke w chalupie mam. A jak sie nie da doprac,to tez przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywam się tak do tych co wyżej srają niź d**ę mają bo po twoim wpisie widać jaka wielka pani nauczycielka z ciebie i wybitny pedagog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W spiochy bo przeciez sa najwygodniejsze A hm i zara to sieciowki,nie nazwalabym je markowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krótkie rękawki i sweterki lub rozpinane bluzy, z doświadczenia wiem że bardzo dobrze się sprawdzają przez cały rok. W sala często rano jest chłodniej, ja np. przed przyjściem dzieci wietrze sale ale już po kilku godzinach robi się bardzo ciepło. Dziecko możne samodzielnie zdecydować co ma na sobie. Dobrze gdy te części garderoby które dzieci mogą zdejmować są podpisane. Bardzo często zdarza się że dzieci mają identyczne rzeczy i tych samych rozmiarach i jak się pomieszają to maluchy się stresują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze pytanie do zimowych kombinezonów, co roku mała dostawała jakiś kombinezon po innych dzieciach. W tym roku obawiam się że muszę zakupić go sama. Chce kupić kurtkę i spodnie. Jaką wybrać firmę? nie chce wydawać na to majątku bo wątpię by za rok był też dobry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam polskiej firmy, super, są na allegro, ale kupiłam u nich w sklepie - mają tam wiecej asortymentu, szybka dostawa, towar super, ciemne kolory nie będzie od razu widać zabrudzeń :-) http://buy4kids.pl/pl/spodnie-ocieplane-634.html Kurtka też jest dobra, ta w kolorze niebieskim. Do przedszkola ubieram praktycznie, czyli dresy, moje dzieci nie lubia jeansów. Jedyne na czym mi zależy, to żeby ubrania były czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłam córce ładną wyprawdę do przedszkola w którą wchodziły rzeczy tańsze ale fajnie wyglądające, praktycznie, wygodne. Zobaczyłam dzieciaczki w jej grupie jak są ubierane i na początku pomyślałam że matki trochę olewają temat bo rzeczy wyglądały jak dary z caritasu ale z czasem widzę jak córka się brzudzi, jak te rzeczy się niszczą, wycierają, jak wygląda kurtka po wyjściu na plac zabaw, jak kolana spodni. Rzeczy piorę często i przez to też trochę się niszczą, zwłaszcza że od początku nie stawiałam na dobrą jakość bo i po co skoro to do przedszkola. Uważam że każdy dobrze wie jak ubiera swoje dziecko i tu gdzie mieszkam nikt nie ubiera dziecka jak modela , wszystkie maluchy mają zwyczjane rzeczy na sobie a prawdziwie fajne ubrania pozostawiane są na wyjścia poza przedszkolne. Moja córka obecnie ma ubierane : Bluzeczkę z krótkim rękawkiem (bieliźnianą) na to długorękawnik i ocieplane legginsy a na to spodnie przejściowe które ściągamy w szatni. Ma być lekko, wygodnie i tak by się córka nie zapociła bo w przedszkolu jest dośc ciepło. Moje dziecko ma 2,5 roku i nie potrafi jeszcze zapiąć spodni na guzik czy zatrzaska więc wszystko jest "wsuwane" i luźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn chodzi w jeansach do tego bluzka czasami markowe czasami nie dla mnie wazne zeby bylo czysto i schludnie .I tak jest z reszta dziecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka od września chodzi do http://www.teczowakraina.com.pl/ więc mogę już co nieco powiedzieć na ten temat:) myślę, że najlepiej sprawdzają się wygodne i dobrej jakości ciuchy, dzieci się wiercą, kręcą, dobre ubranie nie będzie się tak niszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moje dziecko ubieram w rzeczy dobrej jakości - bo się nie niszczą szybko, poza tym chce by dziecko wyglądało ładnie, ostatnio np. natrafiłam na fajne spodnie w http://www.dorant.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na komfort dziecka i wygodę Praktyczne ubranka ,luźne, elastyczne ot takie bezproblemowe do założenia, ściągnięcia ,co nie zajmują dużo czasu Najwięcej ma spodenek dresowych, leginsów, tuniki, bluzki dresowe, zwykle bawełniane przewiewne- tego ma najwięcej. Najmniej ma sztywnych ubrań, nie wygodnych Sukienek/ spodniczek w ogole nie nosi, rajstop tez nie włoży bo szaał na ich widok. O to bić się z dzieckiem nie mam zamiaru . Ona głownie decyduje w czym do przedszkola pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leticia666
Staram się ubierać córkę wygodnie, tak żeby się nie wyróżniała za bardzo - stawiam na ciuchy uniwersalne w modnych ale nie rażących kolorach. I słucham córki, ona ma już swój gust :) ostatnio kupiłam na przykład bluzeczki w sklepie http://ancymonki.pl/. Dobre jakościowo, pasują do wszystkiego i do spódniczki i do legginsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka chodzi do prywatnego przedszkola i wszystkie dzieci wyglądają jak modele i modelki heheh nawet widziałam jak koleżanka córeczki ma kosmetyczkę od Louis Vuiton ( no kurde to jest przesada ! Dziewczynka ma 4 latka a co tam trzyma? Błyszczyki, bo w nich tak cudnie wygląda jak to ujęła jej mamusia). Ogólnie z przedszkola jestem zadowolona, ale dzieci są troszkę zarozumiałe a mamusie to w większości solarki i platynowe blondynki ale już się przyzwyczaiłam . Moja pociecha nie odstaje od innych ale czasem jak widzę jak te mamusie przed wyjściem z przedszkola pokazują swoje nowe,zakupowe "zdobycze " to się denerwuję,bo te kobiety nie pracują mają po prostu bogatych mężów ehhh w sumie im zazdroszczę hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111111111111
A ja poprosze o porade odnosnie spodni dresikowych. Kupilam dla dzieciaka w Pepco i po 2miesiacach sa do wywalenia. W Lidlu nie widzialam niestety (jedynie nakupileam koszulek i pizame), moze ktos poleci jakies tanie i dobre dresy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam malemu w C&A fajne spodenki dresowe. Jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pepco dresy sa dziadowe,to fakt,ale inne ciuszki,np.koszulki,pizamki,sweterki,o ile dobrej jakosci,to spoko ;-) ,no i ceny dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wy piszecie buciki bluzeczki spodenki itp. Wiem ze w kontekscie dziecka ale bez przesady. Czytac tego nie mozna!!!! Autorko nie wiem co dla ciebie znaczy pojecie markowe ciuchy. Bo ciuchy z sieciowek to zadne marki. Moj 3latek chodzi w spodniach dresowych z hm. Kupilam mu wszystkie dostepne kolory. Do tego tshirt z krotkim rekawem albo bawelniana bluzka na dlugi. Ciuchy ma w jednolitych kolorach bez dzieciecych motywow bo tak mi sie podoba. Do przedszkola zakladam mu tylko i wylacznie dresy zeby mial wygodnie. Ubior pozostalych dzieci malo mnie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×