Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria Izabela

Jak poznac prawdziwego księcia. Instrukcja dla księżniczek.

Polecane posty

Jak poznać i zatrzymać przy sobie na zawsze prawdziwego księcia. Instrukcja dla księżniczek. 1.Najpierw zrób listę minimum 100 cech jakie powinien posiadać idealny książę. Nie ograniczaj się tylko do tych banalnych typu przystojny, miły i bogaty. 2.Następnie porównaj swój ideał ze znanymi ci osobnikami płci przeciwnej. 3.Po wykluczeniu wszystkich zacznij przygotowania do poznania prawdziwego księcia: - idź na solarium - zrób tipsy - utleń i wyprostuj włosy - zrób pełny make-up -kup nową skórzaną mini, bluzeczkę z dekoltem, torebunię i buciki 4. Ogłoś wszem i wobec, że niedługo poznasz swojego księcia i się zaręczysz. Nie zapomnij umieścić informacji na naszej klasie i facebooku. 5. Usiądź wystrojona w swoim pokoju i czekaj na księcia. Juz twórcy bajek wiedzieli, że księżniczka powinna czekać w wieży. 6. Jeśli jakimś cudem książę zadzwoni do Ciebie, aby umówię się na randkę z wielkimi oporami zgódź się, pod warunkiem, że spełnia kryteria z listy (patrz punkt 1). 7. Czekaj na księcia aż przyjedzie po Ciebie swoim rumakiem (minimum mercedesem s klasse). 8. Z lekkimi oporami zjedź z nim kolację w najlepszej restauracji w mieście. 9. Podczas posiłku śmiej się uroczo, nawet jeśli nie zrozumiałaś co właściwie powiedział. 10. Sama też poruszaj nowe tematy. Opowiedz mu jaką puszczalską jest twoja najlepsza przyjaciółka albo jakie buciki sobie ostatnio sobie kupiłaś- będzie urzeczony twoja elokwencją i poczuciem humoru. 11. Po kolacji taktownie odmów udania się do jego mieszkania. Żeby jednak nie poczuł, że Ci na nim nie zależy zrób mu w samochodzie loda z połykiem- jako wyraz swoich uczuć do niego. 12. Teraz cierpliwie czekaj na telefon z propozycja kolejnej randki, na której niewątpliwie książę Ci się oświadczy. Jeśli książę mimo całego wysiłku z twojej strony jednak nie zadzwoni, przeanalizuj sytuację (najlepiej z puszczalska przyjaciółką) krok po kroku. Zastanówcie się czy: - opalenizna nie była za słaba, make-up zbyt naturalny a mini za długa - tematy poruszane przy kolacji nie były zbyt nudne - lód został wykonany w sposób profesjonalny Jeśli wszystko było dobrze, a książę nadal się nie odezwał to znaczy to, że NIE BYŁ PRAWDZIWYM KSIĘCIEM I NIE JEST CIEBIE WART! Niestety musisz powtórzyć całą procedurę krok po kroku z nowym księciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pshestan sheh opyerjehlach
patrzac na twoja fotke ,jestem pewna ,ze skrupulatnie przestrzegasz tych zasad. zwlaszcza punkt11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem, ja wiem
a ty co głupia blond lalo, sama jesteś, nikogo nie interesujesz?, taki mdły i mało śmieszny post napisałaś, wyobraź sobie, że niektóre (może bardziej normalne i mniej złośliwe) kobiety znajdują swoich królewiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj da ba dibi
tak jakby każda z nas miała tipsy i solar... bzdura i nieciekawa prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... no dla ciebie mało śmieszny, ale to zależy od człowieka. Nie sama nie jestem, a włosy mam ciemne, jesli cie to tak interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowy maj
pełno tu takich złosliwych małp, to przeważnie kobiety, którym się nie udało, jad złośliwości im się gromadzi i muszą gdzieś upuścić, pewnie biedna stara się i stara, ma o sobie takie dobre zdanie i...dupa, nic, jest sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię, że każda! I to nie miała być prowokacja tylko satyra na co poniektóre przedstawicielki naszego społeczeństwa. Widać poczucie humoru i dystansu do własnej płci jest tu zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria: :D :D :D Ale przyznasz, że męska reakcja na topik Prawiczka była ciut inna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj, no no
ja mojemu księciuniowi zrobiłam laskę ale dopiero na 10 randce, tipsów nie mam, na solarium nie chodzę, piszesz pod adresem marginesu, z którego pewnie sama się wywodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widać poczucie humoru i dystansu do własnej płci jest tu zerowe." Jeeeeezu, wstyd mi, że należę do tego gatunku. Temat fajny, autorka zdystansowana i ironiczna a wypowiadają się tu chyba same zakompleksione i niedowartościowane baby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durden To nie był dobry pomysł chyba :( Niestety kolejny raz uświadomiłam sobie, że część przedstawicielek mojego gatunku jest bezdennie głupia. Szkoda czasu nawet na odpowiadanie na takie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałaś ze dzisiejsze społeczeństwo schodzi na psy?? Gdziekolwiek byś nie napisała i jakikolwiek temat załozyla i tak wyjdzie ze jesteś głupia i beznadziejna badz szmata jakich mało. No niestety tak działa w tych czasach rozumowanie poniektorych ludzi, jeszcze kiedys ktos by się z tego posmiał i pewnie dopisał kolejne punkty, a Teraz cokolwiek się napisze zawsze zostaniesz zrownany z ziemia. Nie przejmuj się autorko, oni tak maja, a topic bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protest song 2
autorka obraża kobiety, jestem za wyrzuceniem jej z cafe, zgłaszam temat do usunięcia, czuję się poniżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria, bo Ty już masz chyba coś takiego w sobie, że no jak magnes, jak magnes przyciągasz to wszystko Take it easy. Tekst naprawdę pierwszej próby, może i zabawniejszy niż Prawiczka. A zwłaszcza, że napisany na kolanie. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulaPaola Wiesz ja juz przestałam sie przejmowac co pisza o mnie, chodzi o to, że to jednak jest przerażajace, że dziewczyny nie potrafia się smiać z własnej płci. No trudno, przeżyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączcie się kobiety
to wcale nie jest ironiczne tylko głupie i mało zabawne, kolejna laska robi z kobiet beznadziejne debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maria izabela de la krata wedlug mnie przepis na poznanie prawdziwego ksiecia genialny :) autorce gratuluje poczucia humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×