Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopaczek22.....

Praca w warszawie

Polecane posty

Gość Chłopaczek22.....

witam planuje wyjazd do warszawy w poszukiwaniu pracy. Co tam mozna znalezc ze srednim wyksztaceniem i za jakie pieniądze ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaszPirowski
Podawacz kurczaków w kfc, rozgniatacz ciasta w pizzahut albo stajenny. myślę, że 900 brutto na miesiąc wyciągniesz. Chopie, to nie hameryka, że na każdym rogu rokefeler stoi. Z czym ty chcesz tam jechać. Albo masz robotę nakręconą, albo szukasz sam, a nie jedziesz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrik
zależy czego szukasz? nie zgadzam się z GaszPirowskim, bo jak się chce coś znaleźć to się znajdzie. najłatwiej jest oczywiście trafić do kfc, czy do pizzerii jakiejś. sam też zaczynałem z średniego wykształcenia i od trzech lat jestem w eniro polska jako telesprzedawca. oczywiscie na rozmowie kwalifikacyjnej pytali mnie o wyksztalcenie, ale wazniejsze w calym cyklu szkolen i okresu probnego wazniejsze byly jednak umiejetnosci. wiec nie zawsze w pierwszej kolejnosci najwazniejsze sa studia. wiec moze sprobuj w jakiejs firmie sprzedazowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska1234
taa firma sprzedaża eniro... na chleb z masłem ci nie starczy ogłosznia non stop nie ma tam chętnych do roboty a dlaczego? a no dlatego że dziś juz głupich ludzi nie ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witi
widzisz pracuje w eniro i to od niedawna :) to ze ogloszenia sie pojawiaja to dowod, ze firma sie rozwija :) zarabiam 3 tysiace, wiec jezeli uwazasz, ze to malo, to chyba masz za duze wymagania wobec pracy i to takiej jakiej szuka autor wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×