Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kociarnia

Miauczenie i dziwne ruchy

Polecane posty

Gość Kociarnia

Mam kotkę(9 miesięcy) od kilku dni ciągle miauczy i dziwnie porusza się np.leży podnosi pupę zaczyna krążyć i miauczeć,nigdy wcześniej tak nie miauczała.Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruja dzwoń do weterynarza i umów się na sterylizację a do końca tej rui musisz sie przemęczyć (ok.10 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty mówisz
jakie 10 dni! ruja trwa krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.H.O.O.Q
to sa loty. ma ochotę na faceta, przejdzie jej. a jeśli nie planujesz mieć kociaczków, to wysterylizuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz wesoło ;-) Rujka trwa od 2 dni do nawet 2 tygodni. Ale u młodych kotek jest raczej krótka. Musisz pilnować kotki, żeby ci nie zwiała (nie wiem czy mieszkasz w bloku czy domku) no chyba, że chcesz mieć małe kotki to załatw jej kawalera ;-))) A sterylizacja to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitaki
tak, to zdecydowanie ruja. wiem bo mam az dwie kotki. oszaleć idzie wtedy od tych miauków, wypinania kuferka i ocierania się o wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty mówisz
Moja w noc spała a przynajmniej nie mrauczała i nie przeszkadzała. Już miała 2 razy ruję i za każdym razem to ok 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie kocice i znam jeszcze kilka w swoim otoczeniu, którym noc nie przeszkadzała w przywabianiu kocura wręcz przeciwnie, intensyfikowały swoje działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty mówisz
widocznie mam szczęście albo mocny sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kotka miała rujkę tzw. permanentną, czyli trwała ciągle z kilkudniowymi przerwami, koniecznie było podanie tabletek anty na wyciszenie i sterylizacja, bo kotka by się wykończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociarnia
Dziękuję bardzo,życzę cierpliwości z waszymi kotkami.Mojej już przeszło,nareszcie mogę się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×