Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

** pokój maleństwa ***

Polecane posty

Gość jak dla mnie wygladaj w porzad
ku no i cena naprawde niska.....kolor zielony mi sie nie podoba bo nie lubie zieleni ale jak pomalujesz fajnie to bedzie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodać - sciany beda pomaranczowe (delikatny pomarancz) , nie bedzie za pstrokato??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suka z ciebie i tyle
wygralas cymbalka ten konkurs na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jednak nie...
to bardziej pokoj mlodziezowy, a nie dla niemowlaka... ja bym zainwestowala poki co w jakas komode, szafe, polki i lozeczko. dziecko jak bedzie starsze i "wyniszczy" te mebele to mu kupisz cos porzadniejszego i bardziej dostosowanego do jego wymagan. W takim wieku niemowlecym to bardziej sa przydatne takie polki na zabawki, albo jakies plastokowe kosze na pierdoly... a nie biurko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak nie - ponizej jest caly zetsaw do kompletowania, nie chcę takich jak na fotce, dobiorę inne, bardziej chodzi mi o kolorystykę - czy taki zielony i pomaranczowe sciany nie bedzie zbyt pstrokate??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie wygladaj w porzad
no to ładnie bedzie........mi szkoda kasy na pierdoly dla niemowlaka i kupilam łózezczko ktore sie rozklada i starczy do 7 lat, do tego szafe, komode i półke i maly ma 2 miesiace i jestem zadowolona jest gdzie jego rzeczy trzymac przynajmniej i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie wygladaj w porzad
no to ładnie bedzie i wreszcie nie tylko rózowo :) tylko pomarancz zrób nie taki bardzo mocny alno zrób np dwie sciany pomaranczowe a dwie kremowe,biale a nie wszystkie pomaranczowe..moga tez byc dwie sciany takie groszkowe ja bym zrobila sufit, i dwie sciany pomarancz a dwie takie wlasnie zielonkawe - ale ten zielony nie mocny tylko taki pastelowy bardziej groszkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie wygladaj w porzad
a i nie rob takiej tapety we wzorki jak tam na zdjeciu tylko raczej gładko ta tapeta psuje tu wszystko a meble juz sa dosc kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, zeby wsyztskie sciany byly pomaranczowqe, ewentualnie naklejki nad lozeczkiem, typu kubus puchatek albo jakies postacie z bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie wygladaj w porzad
no to ten pomaranczowy taki nie okropnie jaskrawy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli sciany zamiast pomaranczowych będą np w kolorze piasku plazowego?? będzie lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omega nie alfa
no napewno....jakis stonowany kolor scian sie przyda w tym przypadku..... piasek na pewno lepszy... pamietaj,zeby wyprobowac bo to co na farbie nie wyglada na scianie tak samo:O(zapewne wiesz)..... bedzie pstrokato......pomarancz i zielen....moga byc ale nie w tym zestawieniu sciana/mebel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omega nie alfa
proponuje "magnolie" na sciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omega nie alfa
zeby Cie ten piasek nie zaskoczyl;gdyz moze byc za zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym bedzie jak w
cyrku - za kolorowo- meble są ok, ale sciany nie beda pasowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×