Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malamimalami

Soczewki. Okulista czy salon optyczny??

Polecane posty

Gość sssqw

Jeśli chodzi o dobór soczewek to pomoże optometrysta, bo to jest specjalista od korekcji wad wzroku. Okulista zajmuje się raczej diagnozą chorób oczu i leczeniem. https://sireneeyewear.com/badania-wzroku-okulista-optometrysta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Mi dobierali soczewki w Centre de la Vision i byłam (jestem) bardzo zadowolona. Dla mnie ważne było, żeby mieć kontakt z okulistą, po prostu. Dawno temu dobierałam okulary w salonie i generalnie nie byłam zadowolona. Okazało się, że dobrali mi za mocne szkła do mojej wady wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Ja najpierw poszłam do mojego okulisty w Spektrum i dobrał mi odpowiednie soczewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej iść do salonu, w którym pracuje i okulista i optyk, najczęściej jest to wizyta prywatna, ale na wzroku nie można oszczędzać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta88

najlepiej iść do okulisty, który zbada wzrok, powie jakie powinno się te soczewki nosić. Takie jest moje zdanie. Co do okulisty to jak ktos jest z Warszawy to bardzo polecam Dzięgielewska instytut Oka w Warszawie. bardzo dobrym sprzętem dysponują i jest też przy ich klinice oczywiście salon optyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Mi dobierali zarówno soczewki jak i okulary w Centre de la Vision. Zero problemów. Teraz chodzę do nich raz do roku (czasami częściej) na badania kontrolne. Dawniej nosiłam źle dobrane okulary (nie miałam o tym pojęcia) i miałam non stop migreny. Z kolei w soczewkach źle się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Ja chodziłam tylko do optyka, a rzadko do okulisty i teraz żałuję. Na szczęście odkryłam Oko Akcent w Krakowie i Doktora Hanarza i do takich specjalistów to człowiek może chodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×