Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamama26

jakie pieluchy 3 żeby wytrzymały całą noc?

Polecane posty

Tylko białe pampers premium care najlepsze pieluchy na rynku. Tylko trzeba szukać promocji bo są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampers premium care
są bardzo dobre, no i pampersy sleep and play no i pampersy active baby. niestety moj mały nie tolerował dady, belli, huggies;( a co do zmiany to zmieniam mu w nocy. a propos dziewczyny gratuluje ze wasze pociechy przesypiaja tyle godzin bez pobudek! mój mały ma 3,5 miesiąca zasypia koło 20-21 budzi sie koło 3-4, potem spi do 8-9. jak wy to robicie ze spią wam tytle godzin bez budzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas i w dzień i w nocy fajnie sprawdziły się nowe Bambino Baby Love. Kupiłam je najpierw w dwupaku w żabce na próbę bo nie powiem że się nie obawiałam ale są naprawdę fajne. w nocy spokojnie się sprawdzają, nie przemakają, mają mocne rzepy. my używamy właśnie trójek ale niebawem przechodzimy już na czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jak dotąd żadne. Mały dużo pije. Dady w ciągu dnia to ja muszę zmieniać najdalej co godzina, a i tak nawet w ciągu dnia potrafią przepuścić i dziecko całe jest do mycia i przebrania :/ Próbowaliśmy też huggies, pampers, bella i coś tam z Cauflandu (te to był dopiero koszmar). Dada równie marna jak reszta, więc nie ma sensu przeplacać... Marne w tym sensie, że przepuszczają wszystkie tak samo i to nawet w dzień przy naprawdę częstych zmianach, a o nocy to już nawet nie wspominam... Młody całe noce przesypia jak tylko się zdarzy, że mu pielucha nie przepuści. Niestety zdecydowanie częściej się zdarza, że przepuszcza i tylko z tego powodu wstajemy po dwa czasem trzy razy w nocy. Obecnie jesteśmy na rozmiarze 4, ale z poprzednimi rozmiarami było tak samo. Też się zastanawiałam czy nie kupić rozmiar większych na noc. Młody waży teraz 9kg (6mies), a czwórki są od 7 do 18 kg... Jak kupię 5ki to się chyba w nich utopi :( tym bardziej, że te 4ki zapinają się na nim wąsko... :( Pojęcia już nie mam co robić. On potrafi wypić i po 200ml na raz! I pije co chwila, a jeść nie chce póki się nie napije ile chce... nawet teraz jak jest w mieszkaniu chłodno. Nie odkryłam jeszcze pieluch godnych polecenia jak dziecko w nocy siusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DADA! Pampersy szybko pęcznieją, robią się wielkie.. Dady jakoś wytrzymują.. Owszem.. w dzień często zmieniam, ale i sika dużo więcej.. W nocy nie zmieniam, chyba, że dziecko mam rozbudzone tak, że nie śpi przez ponad godzinę, płacze itp.. to wtedy tak.. zmienię. Ale tak to nie widzę potrzeby.. zresztą dziecko je kaszkę, trochę popija.. staram się nie dawać za dużo napoju na noc. a co do pieluch.. pampersy ogólnie trzeba często zmieniać.. z rosmana to są takie okropne, że dziecko całe śmierdzi sikami.. Dada najlepsza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wszystkie pampersy wytrzymywaly oprócz huggiesow. Mały budził się posikany, osrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
dada-są niedrogie i super.choc ostatnio w E.leclerc,u widzialam w podobnej cenie oryginalne pampersy. mojej tez czasem przeciekają wiec zakladam 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam wybór Dada czy Pampers w promocji to i tak wybieram DADĘ! Jest o wiele lepsza i już! Nie rozumiem tych zachwytów nad Pampersami, które pęcznieją, jakieś wielkie się robią i trzeba częściej zmienaić pieluchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos
Po pierwsze, domniemuje ze większość osob wypowiadających sie karmi butla. No bo jak inaczej zrozumieć fakt ze dzieci wam śpią po 12-14 godzin. Drugi syn i na karmieniu piersią na zawołanie w pierwszych miesiącach nie ma co marzyć o przespaniu całej nocy. Dziecku chce jeść wiec sie budzi. To co za problem mu wtedy zmienic pieluchę? Z pampersami o rozmiar większymi na noc sprawdziliśmy, sprawdza sie, tylko pytanie po co męczyć dziecko jeśli sie budzi na karmienie w nocy? No chyba ze leci na nienaturalnej butli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Ja karmię piersią, tylko że to budzenie w nocy wygląda tak, że podaję pierś i śpię dalej. Mały śpi z nami w łóżku. Pieluchę zmieniam ostatni raz o 22, pobudka rano jest już o 6,więc na jednej pieluszce jest 8 godzin. W ciągu nocy je, ale ile razy to nie wiem, bo nie sprawdzam godziny i nie liczę pobudek. Rano pielucha już jest ciężka, najwyższy czas na zmianę. Oprócz tych 8 godzin nocnych to synek śpi w dzień max 2 godziny. Przesypia więc w ciągu doby 8 godzin. Jakbym jeszcze miała mu pieluchy w nocy zmieniać, to bym była jak zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być przesypia w ciągu doby 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
Dnia 23.03.2014 o 08:19, Gość Marcinos napisał:

Po pierwsze, domniemuje ze większość osob wypowiadających sie karmi butla. No bo jak inaczej zrozumieć fakt ze dzieci wam śpią po 12-14 godzin. Drugi syn i na karmieniu piersią na zawołanie w pierwszych miesiącach nie ma co marzyć o przespaniu całej nocy. Dziecku chce jeść wiec sie budzi. To co za problem mu wtedy zmienic pieluchę? Z pampersami o rozmiar większymi na noc sprawdziliśmy, sprawdza sie, tylko pytanie po co męczyć dziecko jeśli sie budzi na karmienie w nocy? No chyba ze leci na nienaturalnej butli 😉

Ale po co ta złośliwość o "niematuralnej butli"? A ty mieszkasz w jaskini czy nienaturalnym domu?!

Widać braki zarówno w logice, jak i w edukacji...

 

Ja karmię piersią, ale dziecko mi się nie wybudza do karmienia. Wierci się i kwili przez sen, i wtedy przystawiam do piersi. Nie chcę budzić z tak trywialnego powodu jak siusiu i (UWAGA!) dlatego czytam wątek o pieluszkach, które wytrzymają do rana.

A co ty tutaj robisz? Przyszłaś demonstrować jak być matką - polką? Wylewać hejt?

 

Trochę więcej wrażliwości życzę, bo z takim zachowaniem wychowasz kalekę emocjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Mój mały budzi się co 3 h na karmienie i praktycznie zasypia przy cycku. Jeśli wezmę go na przewijak to się rozbudza i nie można go uśpić przez 1,5h do 2h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Pampers Premium Care zdają u Was egzamin? Myślałam, ze to sa najlepsze pampersy na rynku, ale bardzo się zawiodłam. O calej nocy nie ma mowy bez przeciekania, a zwykłe zielone dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×