Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KazikS_44

Szukam dziewczyn z takimi suteczkami

Polecane posty

Gość ulalala.
takie wystające sutki są conajmniej nieapetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooom
własnie się zastanawiałam czy faceci lubią takie sutki , mi si nie podobają , moze dlatego że jestem kobietą i mam małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooom
małe sutki......- piersi są duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne takie, ładne to nie są (IMO), ale mogą kręcić, jak każde dziwactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barborka33
moj drogi te panie albo co skonczyly karmienie dzieci mlekiem albo sa w trakcie laktacji ,dlatego maja takie sutki,ja juz mam to za soba,a sutki po paru miesiacach wracaja do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barborka33
no ale to sa naprawde wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie. Kurde a myslalam, ze nikomu sie nie podobaja, dlatego dlugop bylam dziewica bo balam sie rozebrac przed chlopakiem. jestem ogolnie atrakcyjna dziewczyna ale myslalam ze jak to zobaczy to zwieje, na szczescie spotkalam osobe ktora mnie kocha i akceptuje to :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego się spodziewałaś, ze facet zwieje od fajnej dziewczyny z powodu sutków? nawet jakby mu się nie podobały to by nie zwiał, no chyba, zę jest totalnym zbokiem-fetyszystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akronim Hmm tego tez, ale bardziej balam sie tej chwili kiedy jest fajnie, piescimy sie, calujemy a pozniej rozbieramy i nagle.. czar pryska on wyglasza jakas uwage na ich temat i juz nie jest tak przyjemnie. I wlasnie tego sie balam przy pierwszym stosunku z moim chlopakiem,ze powie cos niemilego, ale w koncu pomyslalam, ze pojde na calosc, jak cos powie niemilego to jego strata i oplacalo sie :) Jakie piekne jest poczucie, ze chlopak akceptuje mnie taka jaka jestem i nie wstydze sie juz niczego, przeciwnie-sama prowokuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×