Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowany...

Kupiłem samochód - mam przejebane...

Polecane posty

Gość Zainteresowany...

A więc płaciłem alimenty 900 miesięcznie plus coś extra od siebie, wszystko było ok. Do czasu jak kupiłem sobie nowy samochód. Wniosek o podwyższenie alimentów i teksty w stylu, że sobie zabaweczkę kupiłem a dziecko nie ma na najważniejsze potrzeby...? WTF? 900 to chyba nie jest mało, dzieckiem się zajmuję więc nie kumam bazy. Zazdrosna jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywykniesz :) Tez tak miałem. Samochód, nowa praca, nowa laska, nowy zegarek... Dlugo by wymieniac. Moja rada, Olewka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeniwaJanina
A co osiemnastki na tyle głupie że można je w ch... robić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci to skurw....
Chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek to tylko wniosek
nie wystarczy kupienie samochodu, żeby Ci podnieśli alimenty. Nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale Twoja była odczuwa tę samą presję: jeśli sobie kupi samochód zaraz możesz wnieść o obniżenie alimentów. Ale to tylko wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfskgksk
moja kolezanka tez swojemu ojcu tak robila - kupil nowej zonie futro - od razu wniosek o podwyzke, przeprowadzil sie z m2 do m3, wniosek, i tak dalej i tak dalej :D Az boje sie uprawiac sex zeby nie wpasc z taka kutwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssjsjsjssjkslsls
po diala na sibei kupujesz kup na matke u po sprawie zamiast wykazywac ni skidochod to bezsensu sie pograzacie znam jedna zdzire co z mezem sie rowiodka ma dowjke dzieci na kazdedziecko dostaje po 800 zeta i ciagle steka a gdzie w zwyklej rodiznie ma sie tyle kasy na jedno dziecko , ja zarabiam 1400 moj maz neiwiel wiecej wiec tej rozwodce zyje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz facet
skoro stac cie na nowy samochod, to przede wszystkim najpierw powinno cie stac na zabezpieczenie potrzeb dziecka. A przeciez samochodem nie musisz jezdzic, mozesz zapierdalac autobusem. Jak matka z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mamusia też ma
obowiazki wobec córki:o 1800zł wydaje na dziecko w ciagu mieisąca?? ja mam tyle na 3osobową rodzinę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 stówek
to niezłe alimenty i potrzeby sa zabezpieczone. a tatus może sobie nawet samolot kupic, eksie guzik do tego. Nie przejmuj sie zniecierpliwiony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Nie każdy biedę klepie i ma 1800 zł na 3 osoby. Dla mnie to za mało nawet na 1 osobę, ot, minimum żeby z głodu nie zdechnąć. Alimenty w porządku - na średnim poziomie, ale wcale nie wysokie. Samochód jest nieistotny, eksia musiała dać jakieś zestawienie potrzeb dziecka i wysokość kosztów. To trzeba przeanalizować, a nie kupno auta. Chyba, że delikwent dotąd rżnął biedaka, a kupił sobie wózek za 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej, nic ci nie podniosą. Moja uderzyła do sądu z cennikiem z salonu twierdząc, że mega podwyżkę musiałem dostać bo samochód za ćwierć miliona. Tylko nie wzięła pod uwagę, że kupiłem 2 letni i lekko uderzony za dużo mniej. A sąd akurat zwrócił na to uwagę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbaaar
Już się tak nie chwalcie swoimi zabaweczkami, wy jeteście Ojcowie? Samochód za ćwierć miliona a dziecku żałuję na jedzenie. Hańba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines39
Takim powinno się fiuty ucinać żeby już więcej dzieci nie naprodukowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że wasze dizeci tak samo was potrakytują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący!
Ale je to boli, jak drzazga we fiucie :) Szok, tatusiowi nie jest zle, ma na zycie, na zabawki. Zaraz niektorym tu zylka pierdzaca peknie i malenstwa zostana bez mam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jakas
!!900zl od ojca i niech bedzie nawet 500 od matki to 1400zl i mało na 1 dziecko!!!??to co ono je??jakie ciuchy nosi???na jakie zajecia chodzi???!!w dupach sie niketorym babom przewraca i zal sciska,ze ktos ma lepiej:-P do roboty i tez sobie autka kupowac,co rok nowe nawet:)) P.SA.Jestem, kobieta z alimentami 400zl na 10 -latka i zyję:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry że sie wtrącam choć to nie moja działka,ale ....JAK MOGLIŚCIE SIĘ WIAZAC z tak fałszywymi osobami,które lecą na majątek???nie mozna sie rozstac kulturalnie jak porz adni ludzie???Tylko kombinacjie UJ WIE PO CO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem
Zainteresowany..- czy matka twojego dziecka była twoja żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hendiiiii
Do Kijanka 123. Nie możesz oceniać kogoś w taki sposób. Nie wszystkie lecą na majątek. Są też i porządne.Moja znajoma wyszła za mąż za biednego. Zarabiał 1000 zł. Urodziła dziecko, męża wysłała na studia. Sama zajmowała się dzieckiem. Myślała,że skończy studia,dostanie lepszą pracę,więcej zarobi. I tak było.Teraz zarabia 8000 zł ale już nie dla swojej rodziny. Odszedł do innej.Dziecko ma gdzieś.Wyrwał babę z dzieckiem / pannę/ Pracuje na czyjeś dziecko.Czy w takim wypadku nie chciałabyś wyższych alimentów na jego własne dziecko, do którego nawet nie dzwoni. Różne są sytuacje w życiu. I z góry nie można nikogo osądzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie jest zazdrosna...Zobaczyła,ze Ci sie dobrze powodzi i chce wyciągnąc jak najwiecej...Może sad nie podwyzszy alimentów, ale przez dziecko bedzie wymuszała kase:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Hendiiiii-zgadzam się z Tobą w 100% ważne też jest czy facet był mężem czy tylko przyjacielem jelśi był mężem to uczciwe i sprawiedliwe jest to,że kobieta chce podwyższyć alimenty-skoro facet ma wszystko z górnej półki to niby dlaczego ona i ich dziecko ma ograniczać swoje wydatki facetom się wydaje,że mogą dziś założyć rodzinę a jutro odejść zostawiając rodzinę i alimenty sąd bierze pod uwagę fakt,że gdyby ta rodzina nadal żyła razem zarówno matka jak i dziecko mieliby o wiele więcej aniżeli tylko 900 zł alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko facetom
się zdaje, że można bezkarnie odejść od rodziny. W końcu żaden z nich nie odchodzi w próżnię: zawsze czeka jakaś dupodajka, chętnie wyrywająca żonatego. Zwłaszcza jak ten ma kasę. i takie .... dopiero tworzą teorię, że przecież odszedł, że żona pazerna, że nierób, że facet na "jej bachory" pracować nie będzie, bo przeciez na "nową żoneczkę i nowe dzieci". To właśnie te ... robią wszystko, żeby skłócić ojca z dziećmi, żeby te dzieci ograbić ze wszystkiego, każda by chętnie te dzieci utopiła. Ale zapominają ... że los jest sprawiedliwy, że ich bachory też zostaną bez ojca, a one bez mężów. Oby jak najszybciej los odpłacił takim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemisielogowac
za 900zł mozna utrzymac dziecko ona tez barala w tym udzial wiec powiedzmy pluis jej 900zł wiec 1800zł miesiecznie na dziecko to wystraczajaca kwota wiec pies ja jebał ze ma parcie na auto:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
"nie kumam bazy." Przybogaty przygłup (?) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Ines39' "Takim powinno się fiuty ucinać żeby już więcej dzieci nie naprodukowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że wasze dizeci tak samo was potrakytują...." A ty powinnaś sobie zacementować. Jak one chętnie nogi rozkładają.....ciekawe dlaczego? Każdy rozumny wie dlaczego. Panie myślą,że wejdą człowiekowi nam głowę , ale jak to z górą , z każdej można spaść . jak już spadnie to nie może zrozumieć dlaczego spadła, albo zrozumieć nie chce. Ja podziwiam kobiety za brak wyobraźni. Ich ostatni bastion to .......dzieci. Wtedy mają dużo do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×