Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smieska1

owulacja

Polecane posty

Gość smieska1

mam coreczke 10-cio miesieczna. z racji tego ze nie ssie smoczka, do dzis mamla cycusia juz tyla 2 razy(po obiedzie do snu i wieczorem do zasypiania), dwa razy dziennie mamla od 1,5 tygodnia. i wlasnie od tego czasu mialam sluz. dodam ze przez te 10 miesiecy nie bylo i nie ma @# ani zadnego sluzu nic takiego nie bylo, suchutko. w niedziele czyli 5.12.2010 sluzu bylo meeega duzo, jak siusialam to rowniez wylatywal. w ten wlasnie dzien wspolzylismy z mezem bo staramy sie o drugie malenstwo. i mam pytanko do was, czy to byly w ogole moje dni plodne? czy byla to owulacja???? potem 6.12.sluzu bylo troszeczke, we wtorek sucho..i z wtorku na srode obudzilam sie bo znowu sluzu bylo mega duzo. sama nie wiem jak to rozumiec... co sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro z fartem

nikogo to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapla

W jaki sposób wyznaczasz swoje dni płodne? Jeśli na podstawie tylko objawów to niestety starania o dziecko mogą się przeciągnąć. Ja podczas starań o dziecko korzystałam z komputera cyklu myway, który oprócz badania temperatury ciała, sprawdzał poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego.  Dziś mam dwójkę dzieci, a komputer służy mi jako naturalna antykoncepcja łącznie z mechaniczną. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Oznaczenie dni płodnych to z mojego doświadczenia spory problem więc jak również nie możesz sobie z tym poradzić i masz cykle, które się zmieniają to zobacz sobie taką opcję jak Ovu Control. Test, który precyzyjnie wyznacza dni płodne i w praktyce rzeczywiście się sprawdza a wyniki są wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×