Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vreg4g45g

a mi moj ojciec płaci 190 zl alimentow

Polecane posty

Gość Płacący
Pojęcie "dyskusja" jest wam nieznane. Dlaczego Ojcowie i Męzowie was nie kochają? Bo jesteście podłe, wredne, głupie i pyskate. Nie żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcdecded
ale nam żal Ciebie kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djgamg
A co tam bylo podlego?niby?stwierdzenie ze gdy ma sie dziecko powinno sie mu pomagac?_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dyskutujecie
z tym idiotą? To mały człowieczek skrzywdzony przez świat i trzeba do niego podejśc z wyrozumiałością tzn. ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g33g34g
to on ma dziecko? lubi je chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie zastanawia płacący-
lubisz chociaż swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
Pogieło was? Jak można lubić takiego obesrańca, na którego trzeba w dodatku płacić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagt
He a obesraniec lubi ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
He jeszcze jak. A ty byś mnie nie lubiła jakbym ci dawał pieniążki i kupował zabawki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do;Komarzyca ozdobna ja tez jestem osoba niepelnosprawna.na szczescie mieszkam z rodzicami,i w sumie nie zle mi sie wiedzie.a temu pokrace,,placacemu,,czy jak mu tam zycze zeby byl zdany na łaske innych ludzi.takze finansowa.moze wtedy zacznie szanowac ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
"placacemu,,czy jak mu tam zycze zeby byl zdany na łaske innych ludzi.takze finansowa.moze wtedy zacznie szanowac ludzi." Ty jesteś zdana na łaskę innych i innym źle życzysz. Myślsz że ja będę lepszy od ciebie, znalazłszy się w takim stanie? Pewnie tak.... p.s. Generalnie ludzi szanuję. Nie szanuję: głupich; podłych; wrednych; pazernych, wyszczekanych, źle innym życzących e.t.c. e.t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka pani
płacący z twoich wpisów wynika,że nikt poza tobą nie zasługuje na twój szacunek-wszystkich krytykujesz,oczerniasz,szydzisz,wyzywasz,poniżasz-wniosek z tego,że tu na forum sa wszyscy poza tobą głupi; podli; wredni; pazerni, wyszczekani, źle innym życzący tymi bzdurami faszeruj równych sobie a tu nie wypowiadaj się już wiele razy pisano tobie abyś spadał z kobiecego forum i wypowiadał się tam gdzie powinieneś coś z toba stary jest nie tak skoro w sprawach alimentów masz coś do powiedzenia,w sprawach becikowego,w sprawach wysokości renty alimentacyjnej,w sprawach wdów,rozwodników,dzieci ,kobiet,menstruacji,zatwardzenia,raka szyjki macicy.. chłopie..weź się w garść i wyp*** j stąd-nikt cię tu nie lubi KOBIETY PROPONUJĘ IGNOROWAĆ TEGO NIBY SAMCA BO ON I TAK NIC NOWEGO NIE WNIESIE A JEDYNIE NASZE UWAGI SĄ DLA NIEGO PROWOKACJĄ I KARMĄ NA KOLEJNE OBELGI "Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka pani
płacący z twoich wpisów wynika,że nikt poza tobą nie zasługuje na twój szacunek-wszystkich krytykujesz,oczerniasz,szydzisz,wyzywasz,poniżasz-wniosek z tego,że tu na forum sa wszyscy poza tobą głupi; podli; wredni; pazerni, wyszczekani, źle innym życzący tymi bzdurami faszeruj równych sobie a tu nie wypowiadaj się już wiele razy pisano tobie abyś spadał z kobiecego forum i wypowiadał się tam gdzie powinieneś coś z toba stary jest nie tak skoro w sprawach alimentów masz coś do powiedzenia,w sprawach becikowego,w sprawach wysokości renty alimentacyjnej,w sprawach wdów,rozwodników,dzieci ,kobiet,menstruacji,zatwardzenia,raka szyjki macicy.. chłopie..weź się w garść i wyp*** j stąd-nikt cię tu nie lubi KOBIETY PROPONUJĘ IGNOROWAĆ TEGO NIBY SAMCA BO ON I TAK NIC NOWEGO NIE WNIESIE A JEDYNIE NASZE UWAGI SĄ DLA NIEGO PROWOKACJĄ I KARMĄ NA KOLEJNE OBELGI "Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
jestem idiotą i proszę o pomoc i zrozumienie-wybaczcie mi moje zachowanie ale to skutek uciętych jaj dlatego to moja zona odeszła a moje dziecko mnie się wstydzi wraz z tą utratą utraciłem również rozum gdyż jak u wielu mężczyzn mój mózg ulokowany był w tym miejscu jeszcze raz SZANOWNE PANIE proszę o wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
A kiedy dotarła do nich prawda o sobie to popękały cipciom żyłki ze złości i wylała się ich żółć szeroko a smród ich zakłamania był wielki... :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co podejmujecie z nim dyskusje? Jak nie będziecie zwracać na niego uwgi, to mu się znudzi i znajdzie sobie inna "rozrywkę" Nie karmić trolla pt. płacący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×