Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnnmmnnm123

Potrącenie pieska, prosze o pomoc

Polecane posty

Gość mnnmmnnm123

Prosze was o pomoc i jakieś rady, taka sytuacja: Wczoraj mój 5 miesięczny labrador wybiegł na ulice i wpadł pod samochód, byliśmy u weterynarza i nie stwierdził złamania żadnej kosci ani miednicy ani kręgosłupa. Ale piesiu lezy i szybko oddycha , a co najgorsze cos m się stało albo niewiem co w tylne łapki, tak jakby nie mógł wogole nimi poruszać, gdu chce usiasc stwarza mu to dużo problemów i piszczy z bulu co mu moze byc?, dodam ze pozniej jak dzwonilam do lekarza chirurga to powiedział że może byc cos z drogim kręgiem w kręgosłupie ale nie ze napewno. Przejdzie to pieskowi? Proszę o odpowiedzi.Lekarz stwierdził jednak coś na kręgosłupie, dostał jakiś zastrzyk dzisiaj i tabletki przeciwbolowe dostalem aby mu dawac.Ale widac ze się męczy:(, reaguje na łaskotki i gdy się ściśnie tylne łapki to też trochę reaguje. Dodam 2 zdjęcia i powiedźcie czy to przyjdzie i czy jest więcej takich przypadków Tak siedzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b56946e1d4faca2.html a to jego kręgosłup http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17d938297120c3dd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze biedaczek . śliczny jest . nie wiem co ci poradzić, ale jestem wrażliwa na krzywdę zwierząt , więc wspieram ciebie i pieska .zabierz go do innego weta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnnmmnnm123
U mnie w miescie ten jest najlepszy, kazdy tylko jego poleca, mam nadzieje ze dojdzie do siebie po tych kilku dniach, tylko martwią mnie te łapki i ten szybki oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dla mnie ten kręgosłup nie wygląda za ciekawie. mój jamnik nie chodził i ciągał tylne łapki. dostawał jakieś zastrzyki i po pól roku wstał. potem na straśc znowu przestał chodzić. ale jamniki tak mają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnnmmnnm123
wlasnie o jamnikach czytalem ze maja z tym problemy, tam jeden kręg cos mu sie lekko nie podobal, ale jakas reakcja jest bo na łaskotki reaguje i na ból, moze byc ze ma bardzo mocno obite??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na tym.może faktyczne dostał mocno. a tylko jeden zastrzyk dostał? myślałam ,że może jakąś serie mu zaserwuje. trzymam kciuki ,żeby mu się polepszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnnmmnnm123
wczoraj dostał przeciw bólowy i uspokajający a dzisiaj cos na sterydzie i tabletki przeciw bólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnnmmnnm123
To nie z mojej winy, bo ja z nim akurat nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blowwww ;)
Rosalinda po pierwsze bezmyślny ! po drugie nie baw sie w jakiegoś detektywa jak nie masz jak pomoc to stad wyjdz . Autorze ja mysle , ze mu przejdzie po paru dniach moj piesek mial podobnie po wypadku i wszystko doszło do normy , pozdrawiam i zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnnmmnnm123
tez miał ze nie ruszał łapkami i tak dyszał szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny piesek
trzymam kciuki zeby było dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×