Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytającą, lekko śpiąca

Za kim z erotycznego tęsknicie najbardziej?

Polecane posty

Gość pytającą, lekko śpiąca

czyli wspomnienia na koniec roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytajacej
jak chcesz odpowiedz to musisz cycki pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biancaaa
za Luseita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to, że zaraz tęsknie, ale pojawienie się pewnych "czarnych"!!! niców, wpłynęło by nieco na poziom dyskusji, już nie wspominając w jaką fazę dekadencji wchodzi to forum. :O Erotyczny przypomina teraz, niespełnione erotycznie kucharki domowe i kopniętych w duupę romantycznych parzycieli herbaty. :O Co zaraz innych przygłupów, sprawia do refleksji i napisania, "miłego dnia" :O A to już emocjonalna pustynia. :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altravoxxa
nie mówiąc już o tym, że tu wchodzi coraz więcej dzieciarni i pojawiają się tematy typu "czy od pukania w kakao zajdę w ciążę"?, "mój świat się załamał - moja dziewczyna nie chce anala", "co jeszcze można robić z dziewczyną oprócz seksu". Ale przynajmniej jest wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A "skok roku" 2010 zaliczyła vera. :( Szkoda życie toczy się nadal i jak możesz to skrobnij jakiegoś posta, zanim zestarzejesz się i bedziesz przypominać purchawkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera zasluchana
Nowy, proszę sie tak nie rozckliwiać bo gotowam pomyśleć, że mnie lubisz i troszke tęsknisz. Dziekuję za The Doors i jeszcze coś podsyłam. Juz kiedyś słałam. Tak mi sie kojarzy... http://www.youtube.com/watch?v=Ou7P0QX25IY Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie lubię :O - jak przystało na starego tetryka :O Więc po co ten skok? ... coś jeszcze chciałem napisać, ale ... nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl.
za ludzmi z tematu "stosunkowe podejscie do pracy";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ty on
ja też często wspominam ,ale było minęło cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altravoxxa
altravoxxa byłeś/aś kiedyś w cyrku? To szybko się tam udaj zanim zaczniesz udawać kim NIE jesteś. Nowy w mieście - nie zrozumiałam o co Ci chodzi. Do jakiego cyrku ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest Brumcia?? Oto moje pytanie:) a jak ktoś chciał żeby było mniej pyskowania a więcej seksu to: in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out in out... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tym gosciem
co na wakacje chcial zabrac dojrzala kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha i achhhhh
ja tęsknię za Rajtarkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha i achhhhh
A nowy to bufon:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzasz tylko cudze opinie na moją skromną osobę pomarańczo. 💤 Witkacy niby taki ynteligentny a zadaje głupie pytania. ;) I najwyraźniej coś mu się przypomniało. Pewnie czasy, w których zasrywał topiki potokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy to
spierdolina końska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie ma tego warszawskiego dropsa. :( Szkoda :( Co prawda wspominał coś o skoku ale... najwyraźniej przygruchał sobie jakąś "żywą" kobietę. :D Mam cichą nadzieję, że rajtar ( bo o nim ta do chuuja niepodobna refleksja ) i napiszę jak to jest trzymać kobietę za rękę. :P :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie widziałem "spierrdoliny końskiej" :( i teraz nie wiem czy mam się obrazić, czy może to komplement. Oświeć więc mnie pomarańczowy ludziku, bo wyglądasz mi na eksperta w sprawach seksu międzygatunkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha i achhhhh
zagotowałeś się nowy. Arogant kreujący się na inteligenta. Kai na forum dla przyjemnośći, a ty po to by dopierdalać i zbierać joby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nikogo się nie kreuje, jestem próżny ale nie aż tak. :D Ja tu tylko piszę. Wyrażam opinię z mojego punktu widzenia i nie dbam o to czy jest to przeintelektualizowane, czy to zwykły "pijacki bełkot" :O Tym już zajmują się już inni. Zresztą Tobie podobni. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha i achhhhh
No tak, bo na innym temacie napisałam kiedyś,że jestem rozwódką i lubię wypić:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,,marusia,,.
Jak Wy tu siobie ładnie pogrywacie. Nie wiecie gdzie jest D/u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×