Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marelina

2 cesarki i porod sn...

Polecane posty

Gość marelina

mialam 2 cesarki, przy pierwszym porodzie mialam rozwarcie, ale dziecko nie posowalo sie do "przodu";) do tego bylo duze ponad 4,2 kg ..lekarze zdecydowali o cc...w drugiej ciazy dziecko rowniez bylo duze ponad 4,2kg i tutaj lekarze zdecydowali o cc..jednak bardziej ze wzgledu na nie wielka a roznice czasu miedzy porodami 20 m-cy...teraz chcialbym miec jeszcze jedno dziecko...bylkoby ok 4 lata od ostatniego porodu..chcialbym urodzic naturalnie..myslicie, ze mam jeszcze szanse na porod sn? ps. po obu cc czulam sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie pomogę bo czeka mnie pierwszy poród i mogę wybrać jak chce rodzić.. czemu nie chcesz cesarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marelina
zawsze teskn i sie za tym czego sie nie ma;)...ja mialam cc..chcialbym sprobowac porodu naturalnego...a tak szczerze...planowalismy z mezem 4 dzieci .. jakos nie wyobrazam sobie miec 4 cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostsnio jak lerzalam w szpitalu to wlasnie dziewczyna rodzila 3 dziecko. jak ty pierwsze 2 cc a trzecie sn. od ostatniego porodu minelo 3 lata. dziewczyna od odejscia wod rodzila 26 godzin mieli ja ciac ale ta sie uparala ze nie i urodzila zdrowego dzieciaczka. ale to co sie wymeczyla i darla to chyba caly szpital slyszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marelina
gmaja ..a wiec jest mozliwe ..super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×