Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciapek0000

jak uniknac zemsty faraona ?

Polecane posty

za tydzien wybieram sie do egiptu a wszyscy mnie strasza zemsta faraona czy jest cos na to skutecznego i sprawdzonego oraz jakich potraw unikac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w egipcie 2 razy, zazdroszcze ci, zabierz mnie ze soba :( co ci moge poradzic, na studiach turystycznych mnie uczyli ze warto pic kieliszek alkoholu przed jedzieniem, unikaj owocow i warzyw, ktore byly tylko myte w wodzie, w wodzie masz najwiecej zarazkow, jesli nie byly np gotowane, a koniecznie masz na nie ochote, wypij wiecej alkoholu, moze pomoze. nie zapomnij wziąć jakis tabletek na biegunki, wez przynajmniej 2 rozne leki, nie zawsze jeden zadziala. I nigdy nie bierz drinkow z kostaki lodu, lod jest robiony z kranu. Niektórzy zeby nawet plucza woda z butelek, nie z krenu. A i zawsze jak będziesz kupowal wode w butelce, sprawdzaj czy jest zapieczętowana plastikiem, tam takie maja, w innym wypadku nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żołądkowa codziennie - to cie zemsta nie dopadnie. Ale lodu ich nie polecam bo to zwykła woda z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynkaa
ja również słuszałam o kieliszku czystej wódki :) bez przepijania! :) udanego pobytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjaaaa teeeżżżż
Byłam.POLSKA WÓDKA.Kielonek przed i po posiłku. Wszystko będzie dobrze.Zazdroszczę,bo moje wakacje dopiero we wrześniu.Miłego wypoczynku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjaaaa teeeżżżż
Nasze leki tam nie działają.Jak coś się będzie działo to kup w ich aptece. Wiem,bo sama się tam rozchorowałam.Nie pij nic z lodem,woda tylko w butelkach ze sklepu.Będzie dobrze. Egipt jest cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Byłam parę razy - i udało mi się uniknąć. Zapobiec się nie da, są leki na "po", ale za radą rezydentki jadłam jogurt w małych porcjach - zawiera miejscowe kultury bakterii i organizm się z nimi powoli "oswaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam wszystkim za informacje zaopatrzylem sie w alkochol :) a wszystkich was bym chetnie zabral ze soba :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasananana
uwazaj na pomidory bo one sa najczesciej myte w wodzie, jak cos obieraj skorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomoze bo nawet jedzenie w hotelach tez powoduje zemste niestety:P a woda jest wszedzie nawet szklanki czy talerze ktorych uzywamy w restauracjach sa myte w normLNEJ WODZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek
jedynym lekiem który pomaga w Egipcie jest nifuroksazyd. u nich nazywa się antinal, ale to ten sam składnik. W Polsce bez recepty w dawce 200 mg pod nazwą nifuroksazyd lub Endi-ex. W ogole ten lek jest super na wszelkie grypy jelitowe i bole brzucha. I zrobie jak w reklamie : Polecam Kajetan Kajetanowicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamiętajmy,że nifuroksazyd to antybiotyk.Warto wtedy wziąć tabletki osłonowe typu nestatyna.Polecam-kajetanka Kajetowiczówna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×