Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asrvvv889900

św Rita

Polecane posty

Gość asrvvv889900

czy ktoś odmawiał nowennę do tej Świętej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od czego ona jest
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrvvv889900
od spraw trudnych i beznadziejnych. chciałam się tylko zapytać kogoś, komu pomogła i kto odmawiał nowennę czy trzeba np codziennie modlić się w tej samej godzinie itp? bo czytałam już tyle wersji... dla mnie to głupota,ale chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
to również patronka bitych kobiet, ja ją sobie obrałam jako patronke na bierzmowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrvvv889900
dokładnie... ale czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmów. Napewno nie zaszkodzi, a tylko może pomóc. Święta Rita jest od spraw typu mission imposible. Coś jak Drużyna A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrvvv889900
czyli nie ma żadnej reguły? nie muszę przestrzegać konkretnej godziny itp? dziękuję za odpowiedzi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudyrydzz
Ja nie jestem specjalnie religijna, wierząca a mi św. Rita pomogła. Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego ale mimo wszystko postanowiłam dalej wytrwale się modlić i - udało się - moje ogromne marzenie, które wydawało się absolutnie niemożliwe do spełnienia spełniło się :) Dziękuję św. Ricie i będę jej dziękować aż do końca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab
no tak, ale ta modlitwa do niej jest bardzo dluga, wyuczylyscie sie jej na pamiec czy czytacie z kartki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudyrydzz
Ja czytałam z kartki, ale modliłam się tyle czasu, że w końcu samoistnie nauczyłam się jej na pamięć. Ale nie koniecznie trzeba trzymać się sztucznych regułek - można samemu, prosto z serce, własnymi słowami prosić o daną prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab
rudyrydzz dzieki za odp. moze tez sprobuje, podobno wielu osobom pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudyrydzz
Nie ma za co ;) Mam nadzieję, że i Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Tak jak obiecałam najcudowniejszej Swietej Ricie, zamieszczam moje swiadectwo. Rozstalismy sie z chłopakiem, myslalam, ze sobie z tym poradze, ale nje radzilam, bylo coraz gorzej. Modlitwa do Sw. Rity, Sw. Tadeusza oraz Sw. Jozefa byly moja jedyna nadzieja i wiarą, bo sytuacja była naprawdę trudna. Pan Bog wysłuchał moich próśb! Po 10 dniach modlitwy kazdego dnia zdarzył się Cud, spotkalismy sie z chlopakiem i uslyszalam, ze bardzo mnie kocha i brakowalo mu mnie. Płakalismy oboje. Wiem, ze to tylko dzieki modlitwie zdarzył się cud! Swieta Rito, Swiety Tadeuszu Sw. Jozefie Panie Boze dziekuje!!! Teraz sie modle zebysmy juz byli na zawsze bez popełniania tych samych błędów, bo czuje, ze to ten jedyny.  Wierzcie i zaufajcie bezgranicznie, a Wasze prośby zostaną spełnione. Pan Bog zawsze jest z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa

Ja również pragnę zostawić świadectwo. Mam 90 letniego krewnego, który od kilku lat  nie chodził, był leżący i wymagał opieki ale jednoczenie nie zgadzał się na pomoc. Z cała rodzina byliśmy bezradni, wiec zaczęłam się modlić do Św. Rity o pomoc w tej sytuacji i zdarzył się cud, bo krewny złagodniał, zaczął korzystać z rehabilitacji i znow chodzi ... co prawda tylko po mieszkaniu i z pomocą balkonika ale i tak traktujemy to jako cud. Mam nadzieje, ze nasza historia komuś z Was pomoże. Warto trwać w modlitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam modlitwę do Św Rit

Polecam modlitwę do Św Rit.Sama się o tym przekonałam że warto.Tylko trzeba wytrwale.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam modlitwę do Św Rit

Polecam modlitwę do Św Rit.Sama się o tym przekonałam że warto.Tylko trzeba wytrwale.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam modlitwę do św. Rity. Zostałam wysłuchana w sprawie beznadziejnej. Zostawiam te informację tutaj gdyby ktoś szukał odpowiedzi na to czy ta modlitwa pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×