Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość regina-regina-regina

Wymagania męża! Codziennie oczekuje ode mnie seksu!

Polecane posty

Gość regina-regina-regina

Ja i mój mąż jesteśmy małżeństwem od 25 lat, doczekaliśmy się dwóch córek i jednego wnuka. Mojemu mężowi nawet obecnosc córek nieprzeszkadza by namawia mnie na seks. Ja czasami nie mam ochoty a mąż naciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie ciesz kobieto
zona jest od tego by spelniac kazda zachcianke meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz i jeszcze a
To sie ciesz.. My mamy małe dzieci, a mój mąż chce raz na dwa tygodnie.. jak czuje że już musi opróżnić jądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina-regina-regina
Tylko dla mnie to nie jest powód do radości. A ostatnio nawet nasz wnuk nakrył nas w sypialni i był przestraszony, dopiero dziadek wyjaśnił to dziecku w następujący sposób że babcia spełniała wobec dziadka swoje obowiązki. Mój mąż ma 65 lat, a ja 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
To tylko się cieszyć a nie narzekać. Niektórzy faceci z takim stażem małżeńskim nie chcą tego robić bo nie mają czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina-regina-regina
Cieszyłabym się jakby wymagania mojego męża były mniejsze a on mnie zaczął traktowac jak swoją własnośc, kobiete która musi byc na każdy jego rozkaz i jeszcze mówi do dziecka że ja spełniam swoje obowiązki wobec niego. Traktuje mnie jak swoją prywatną prostytutkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina-regina-regina
Czasami bywam zmeczona, nie mam siły na seks ale mój mąż tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, chociaż ma czym i Ci dogadza, bo w tym wieku bez wspomagaczy się nie obejdzie. Ja mam starszego męża o pięć lat l ledwo wyrabia, aby się nie zbłaźnił i mu często wypada i musi palcem nadrabiać, a Twój się jeszcze domaga, to powinnaś się cieszyć. Cyba, że ma chęci, a nie ma czym, to masz uzasadnione pretensje. Bo u chłopów w tym wieku tak jest. Sama po swoim widzę, jaki to men, a po 5 minutach, to albo już mu leci, lub flaczeje. Jak viagrę weźmie, to jeszcze może. Dlatego, to mnie bardzo dziwi, że Twój starszy może, a mój o 20 lat młodszy wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka true
bo w tym wieku bez wspomagaczy się nie obejdzie co ty za bzdury opowiadasz dziewuszka 30???? kto ci tak powiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka true
dziewuszka 30 ty masz jkais wybrakowany model męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nb nb
przestan pierdolic glupoty , scieme walisz ze szok , kto w to wierzy !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nb nb
o i jedna sie znalazła dori ... cóż polacy to wiekszosci idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie, sciema. Przez 25 lat codziennie! Kurwa jaka sciema. A ja pisze w tym temacie jak walnieta. Ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyndy
"babcia spełniała wobec dziadka swoje obowiązki." ja mysle,ze jej nie pasuje to,ze on seks z nia traktuje jako jej obowiazek.No bo sorki seks powinien byc przyjemny,a nie wymuszony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najlepiej wiem, bo chęci u męża są tylko nie ma czym, u mnie jest odwrotnie zawsze mogę tylko nie zawsze mam chęci. A materacem nie jesteś abyś mógł ocenić moje współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina-regina-regina
Stało się dziadek wysiadł, a ja mam chęci, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×