Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monikanormalna

Zdrada

Polecane posty

Jestem mężatką od 5 lat ,mam 1 dziecko, od prawie 4 lat regularnie zdradzam męża.Nie jestem puszczalska po prostu zawsze lubiłam się kochać. Chce z mężem tworzyć rodzinę , ale swoje potrzeby załatwiać załatwiać poza domem, z kim chce i kiedy chce. Czy uważacie ,że taki związek jest do utrzymania na stałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorw1233211
chyba Cię Budda opuścił, prędzej czy póżniej się zorientuje i tak Cię kopnie w dupe że poczujesz smak gów.a:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek_40
Normalna to nie jest normalne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33l
Powiedz mi czy kiedy jakiś koleś spuszcza się w tobie ,albo kiedy ciągniesz mu druta to o czym myślisz ? o mężu , o dziecku ? A co kiedy zajdziesz w ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie posraj się z przejęcia
spoko :) tylko po jakiego hooja brałaś ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cececece231 hmmm
kochasz meza a dajesz sie spuszczac w sobie innym????? rozumiesz skad wyzwiska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak zajdziesz
w ciąże z innym to co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo Bolo
witaj ty szmato :) Z checia zpuszcze ci sie na ryj . Skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cececece231 hmmm
acha MOnia w tej sytuacji twój nick nie jest adekwatny bo chyba nie jesteś normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizadelka
A ja Cie autorko rozumiem, bo mam tak samo. Kocham mojego faceta, ale nie jestem stworzona do życia w monogamii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo Bolo
marizadelka - bo w każdej kobiecie jest ku.rwy 2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizadelka
Olo nazywaj to jak chcesz i mysl sobie o mnie co chcesz, mi to nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWIEDZ
mi tylko co się stanie gdy zajdziesz w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizadelka
Ja? Ja mój drogi jestem chora i zajście w ciążę to byłby dla mnie nie lada wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanormalna1
Ale to jest obżydliwe , jak moża mając męża i dziecko w domu rżnąć się z innymi kolesiami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigle
"Wyszłam za mąż , z prostego powodu zaszłam w ciąże" myslalam,ze sie wychodzi za maz z milosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo Bolo
marizadelka jest chora - ma hiva i dawanie du.py innym facetm , tym samym zarazanie innych to dla niej metoda na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tego
nie rozumiem. Jak moża mieć męża i dziecko w domu i rżnąć sięz innymi , co czujesz kiedy uprawiasz seks z innym , myślisz co czułby mąż gdyby o tym wiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie zajde w ciąże ,ponieważ zabezpieczam się, a nawet gdyby to po prostu urodziłabym , nie mogłabym iść na aborcje. Raz się żyje , dlaczego mam potem czegoś żałować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizadelka
Olo oczywiscie zyczysz mi hiva, bo nie jestem taka sama jak ty ergo zasluguje na smiertelna chorobe. typowe zachowanie. ale zeby cie pocieszyc to napisze ze mam raka. lepiej ci teraz? jako kurwa w 2/3 na pewno sobie zasluzylam. to autorka ma meza i dziecko ja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigle
a ja znam taka dziewczyne.Tez ma dziecko.Jest z facetem.Ale facetowi nie staje,bo sie kiedys faszerowal sterydami:/ no i ona go zdradza z jego najlepszym przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ona
ma rodzinę , i nie przeszkadza jej to dawać dupy innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettchen_gr
Jeżeli to nie jest podpucha, tylko mówisz poważnie, to odpisuję jako psycholog z zawodu zupełnie poważnie, że nie, nie jest to normalne. Jeżeli masz potrzebę zdradzać męża, bo jak twierdzisz "lubisz się kochać", to albo twój związek z mężem nie jest taki jaki powinien być, skoro nie daje Ci spełnienia i satysfakcji, albo masz zaburzenia osobowości. Nie znam Ciebie ani twojej relacji z partnerem, ale problem może leżeć, np. w twoim niskim poczuciu wartości, kompleksach, urazach wyniesionych z domu lub przeciwnie - w skrajnym egocentryzmie i egoizmie powodującym wtórną niezdolność do kochania i budowania głębokich więzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz chyba obojetne czy ci tu inni poradza czy wyzwa czy zrozumieja(chociaz z tym najtrudniej) robilas to 4 lata to bedziesz na pewno nastepne 4 chyba ze......jednak chcesz przestac. a chcesz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizadelka
grettchen_gr ja to wszystko wiem, jestem dda, ale na terapie nie mam sily i ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych tego typu problemów. Po prostu ja zawsze lubiłam bawić się , mąż natomiast to w 100 % typ domatora. On lubi porozmawiać , przytulić się , połazić po sklepach itp. JA jestem inna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×